Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kozak7

Niechciane połączenie, błąd 756

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem: przeglądam sobie stronki (w tym pclab) i pojawia mi się od czasu do czasu coś takiego (bez względu na strone):

http://img51.imageshack.us/img51/1331/schowek010fv.gif

Tak więc włączam "połączenia sieciowe" i zauważam tam jakieś nowe połączenie o tajemniczej nazwie "ENTER". Próbuję go usunąć, gdyż wyczuwam, że jest to źródło mojego problemu, ale nie da się tego zrobić:

schowek017et.th.jpg

Na myśl mi przyszło, że to może być wina jakiegoś pliku ściągniętego z internetu, ale nie wchodziłem na żadne strony z crackami itp., nie wiem skąd to się mogło wziąść (chyba że ktoś inny u mnie coś szukał, nie mam pojęcia, nikt się nie chce przyznać :E).

Moje pytanie: co zrobić, żeby usunąć to połączenie i pozbyć się wyskakującego okienka o błędzie 756? Strasznie mnie to drażni. Jeszcze dodam, że komputer podłączony jest do bezprzewodowej sieci osiedlowej, a połączenia "ENTER" nigdy nie było na moim komputerze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firewalla zainstaluj to się dowiemy(sz)...

To może jakiś dialer ale nie masz się czego obawiać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha...zanim pisałem ten topic, przeskanowałem kompa avastem - nic nie znalazł, potem ad-aware - nic nie znalazł i spybot-em - znalazł jakiś shit, ale go usunął, a problem pozostał :/

Zagrożenia żadnego nie wyczuwam, ale po prostu wkurzające są takie rzeczy :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hurra! Problem rozwiązany...restart nic nie dał niestety, ale sprawdzając w Hijacku zobaczyłem podejrzany wpis (dokładnie opisany tutaj http://forum.pclab.pl/lofiversion/index.php/t136356.html) - usunąłem te pliki o których było napisane, zrobiłem jeszcze jeden skan spybotem - znów znalazło jakis shit...po restarcie bez problemu mogłem usunąć połączenie "ENTER" i już po problemie :-)Filipinho wielkie dzięki za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...