Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

SE d750i

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Co sądzicie o SE d750i. Jaka jest jakość mp3, aparatu i ogólne Wasze wrażenia. Nie wiem, czy warta jest swojej ceny. Czekam na posty :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie jakies inne tematy o tym telefonie a nie zawracasz ludziom glowe. A tak na serio to aparat jest ekstra. Sam mam k750i:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma. K750i o niebo ładniejszy :P A w jego D750i wylał się wyświetlacz po tym jak uderzył w drzewo na nartach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel ma. K750i o niebo ładniejszy :P A w jego D750i wylał się wyświetlacz po tym jak uderzył w drzewo na nartach :E

 

etam, D750i jest ładnijszy :Up_to_s:

Wygląda jak W800i :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza rada: nie kupuj d750 i erze.

why not?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem D750i jest bardzo ładny i dobry. Ma dobry odtwarzacz mp3 i świetny aparat! I jest dużo ładniejszy od K750i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
why not?

 

Dlatego, że era bardzo zmodyfikowała soft w tym fonie.

Poczytałbyś na forach, to ludzie strasznie marudzą na D750i od ery.

W sume D750i został stworzony z myślą o brandingu ale era przegięła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że era bardzo zmodyfikowała soft w tym fonie.

Poczytałbyś na forach, to ludzie strasznie marudzą na D750i od ery.

W sume D750i został stworzony z myślą o brandingu ale era przegięła.

 

 

Problem w tym, że d750i jest dostępny tylko w erze (mam cenniki innych operatorów), a nie chciałbym raczej kupić telefonu za 1000 zł (jeszcze nie oszalałem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - d750i z ery może mieć błędy w oprogramowaniu. Ale nic na to nie poradzę. Czytam dużo forów, opinii, wiele z nich jest pozytywnych, ale i wiele jest negatywnych - tak jest zawsze. Gdy upatrzyłem sobie Motkę V3, to się dowiedziałem, że ma błędy w sofcie, jak pytałem o inny - taka sama odpowiedź. Zawsze znajdzie się telefon z kiepskim softem, więc trzeba sie modlić, żeby dostać ten dobry (albo ewentualnie zmienic sobie oprogramowanie samemu, co równa się utracie gwarancji i karze nadanej przez operatora) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - d750i z ery może mieć błędy w oprogramowaniu. Ale nic na to nie poradzę. Czytam dużo forów, opinii, wiele z nich jest pozytywnych, ale i wiele jest negatywnych - tak jest zawsze. Gdy upatrzyłem sobie Motkę V3, to się dowiedziałem, że ma błędy w sofcie, jak pytałem o inny - taka sama odpowiedź. Zawsze znajdzie się telefon z kiepskim softem, więc trzeba sie modlić, żeby dostać ten dobry (albo ewentualnie zmienic sobie oprogramowanie samemu, co równa się utracie gwarancji i karze nadanej przez operatora) :)

 

problem w tym że era zmodyfikowała soft tak że nie da sie updateować go przez oprogramowanie SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że d750i jest dostępny tylko w erze (mam cenniki innych operatorów), a nie chciałbym raczej kupić telefonu za 1000 zł (jeszcze nie oszalałem) :D

Ja kupiłem fona za 2000zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go już dawno bo rok temu ale nie mogę się z nim rozstać!

Uwielbiam go! SE P910i, przed tem kupiłem też 6600, też za ponad 2000zł (ale kupiona chwilę po premierze!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać - jesteś niesamowity :D ja bym nigdy nie kupił telefonu za tak wysoką kwotę - dla mnie 399 zł w abonamencie 70 zł to jest naprawdę dużo. Ale zależy co kto lubi :D:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na czym polega ten zwalony soft w d750i w erze ? naprawde nieda sie go zmienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma D750i - chroni go jak największy skarb świata - nie da nawet posłuchać jak mp3 na tym działa...wiem tyle, że ma karte 128MB (standardowa?) i cały czas słucha kilku kawałków i robi zdjęcia (strasznie mnie wkurza odgłos podczas pstrykania i z tego co mi wiadomo, nie da się go wyłączyć). Z wyglądu bardziej podoba mi się K750. Kolega z d750 jest bardzo zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupil go w erze ? tak swoja droga kozak7 to da sie zmienic obudowe zeby d750i wyglodal jak k750i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma D750i - chroni go jak największy skarb świata - nie da nawet posłuchać jak mp3 na tym działa...wiem tyle, że ma karte 128MB (standardowa?) i cały czas słucha kilku kawałków i robi zdjęcia (strasznie mnie wkurza odgłos podczas pstrykania i z tego co mi wiadomo, nie da się go wyłączyć). Z wyglądu bardziej podoba mi się K750. Kolega z d750 jest bardzo zadowolony...

D750i (jak i K750i) ma standardowo kartę 64 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak cenowo stoi D750i w erze?

cena abo : cena tel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupil go w erze ? tak swoja droga kozak7 to da sie zmienic obudowe zeby d750i wyglodal jak k750i

Kupił (a raczej dostał) w erze.

D750i (jak i K750i) ma standardowo kartę 64 MB.

Widocznie koleś dostał z 128MB (albo rodzicie mu dopłacili - swoją drogą stać ich na to ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam K750i z Orange i wyszlo mi to taniej niz D750 w erze dawali :E. Sam fonik jest spoko - mp3 graja ladnie - porownywalnie jak w mojej starej Motce E398, za to sam telefon jest duzo szybszy, a soft jest duzo lepszy i bardziej intuicyjie sie go obsluguje (oprogramowanie Motoroli to jednak tragedia). No i ma w miare sensowny aparat - nawet na kompie da sie zdjecia ogladac jesli byly robione w dobrych warunkach swietlnych ;).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...