Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

SE d750i

Rekomendowane odpowiedzi

Ty miałeś swojego D750i z Ery??

Ja miałem z T-mobile czyli sieci, która jest właścicielem Ery, od razu zmieniłem soft, więc nie wiem jak tamten się prezentował i na ile przeszkadzał branding.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem z T-mobile czyli sieci, która jest właścicielem Ery, od razu zmieniłem soft, więc nie wiem jak tamten się prezentował i na ile przeszkadzał branding.

 

No własnie a softu od ery podobno nie da się zmienić :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No własnie a softu od ery podobno nie da się zmienić :kwasny:

Da się, przecież Ci już napisałem, poszukaj na 3 lub 4 stronie jest mojego autorstwa poradnik z FAQ jak zmienić soft od d750i na w800i, naprawdę spróbuj i zobaczysz, że się da. Tylko pamiętaj tracisz gwarancję, więc zrób backupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się, przecież Ci już napisałem, poszukaj na 3 lub 4 stronie jest mojego autorstwa poradnik z FAQ jak zmienić soft od d750i na w800i, naprawdę spróbuj i zobaczysz, że się da. Tylko pamiętaj tracisz gwarancję, więc zrób backupa.

Zrobie jak go będe miał :) Ale dzięki za odp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde już byłem prawie zdecydowany na K750i a teraz juz sam nie wiem :hmm: A co byście woleli: D750i z Ery czy K750i z Plusa?? czy ten soft od Ery w D750i jest naprawde taki do bani czy nie jest aż tak źle?? Z góry dzięki za odp.

Racja soft z brandingiem ery troszke uporczywy ale działa b.dobrze.

 

Zrobisz backupa starego softa, wgrasz soft od walkman, jak się zepsuje wgrasz stary brandingowy i po problemie.

 

Dokładnie tak jak ja to zrobiłem.

No właśnie ale podobno era coś robi z tym sodtem że nie da się update'a zrobić :kwasny: To prawda??

 

To nie era robi tylko to ustawienia fabryczne. To tzw CID i phone color.

By móc dokonac modyfikacji miszisz posiadać CID 36 i Phone Color RED

Mój z ery miał wszystko co potrzeba. własnie w Idei i w Plusie mozesz sie natknać na CID 49 I kolor BROWN i wtedy dupa ;/

Ty miałeś swojego D750i z Ery??

Ja miałem, co wiecej mam tyle ze zmodowanego na w800i

 

No własnie a softu od ery podobno nie da się zmienić :kwasny:

j/w

 

Da się, przecież Ci już napisałem, poszukaj na 3 lub 4 stronie jest mojego autorstwa poradnik z FAQ jak zmienić soft od d750i na w800i, naprawdę spróbuj i zobaczysz, że się da. Tylko pamiętaj tracisz gwarancję, więc zrób backupa.

Twoj tak :Up_to_s: ?

A tak btw to wszystkich zaintereswoanych tym modingiem k/d750i@w800i zapraszam tutaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja soft z brandingiem ery troszke uporczywy ale działa b.dobrze.

Dokładnie tak jak ja to zrobiłem.

To nie era robi tylko to ustawienia fabryczne. To tzw CID i phone color.

By móc dokonac modyfikacji miszisz posiadać CID 36 i Phone Color RED

Mój z ery miał wszystko co potrzeba. własnie w Idei i w Plusie mozesz sie natknać na CID 49 I kolor BROWN i wtedy dupa ;/

 

Ja miałem, co wiecej mam tyle ze zmodowanego na w800i

j/w

Twoj tak :Up_to_s: ?

A tak btw to wszystkich zaintereswoanych tym modingiem k/d750i@w800i zapraszam tutaj!

Tamten poradnik jest mój, ale oczywiście najpierw używałem tego z Clubu SE, być może moja wiedza bazuje na tamtym poradniku ale wszystko napisałem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując lepszym wyborem bedzie D750i z Ery niż K750i z Plusa??? I nie mam się co obawiać tego softu bo mozna go zmienić?? I czy po zmianie softu na ten z W800i bedzie można wyłaczyć dźwięk przy robienu fotek??

 

Z góry dzieks ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumowując lepszym wyborem bedzie D750i z Ery niż K750i z Plusa??? I nie mam się co obawiać tego softu bo mozna go zmienić?? I czy po zmianie softu na ten z W800i bedzie można wyłaczyć dźwięk przy robienu fotek??

 

Z góry dzieks ;)

Zmiana softu nie ma z tym nic wspólnego, modyfikacja softu jednak pomoże.

Do niej będzie potrzebny program FAR oraz plugin SEUS. Wszystkie potrzebne pliki znajdziesz na forum Club Sony-ericsson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumowując lepszym wyborem bedzie D750i z Ery niż K750i z Plusa??? I nie mam się co obawiać tego softu bo mozna go zmienić?? I czy po zmianie softu na ten z W800i bedzie można wyłaczyć dźwięk przy robienu fotek??

 

Z góry dzieks ;)

 

Robisz na milczy i juz nie masz dzwieku przy robieniu zdjec ale ameryke odkryles :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robisz na milczy i juz nie masz dzwieku przy robieniu zdjec ale ameryke odkryles :)

 

To było pytanie a nie zdanie oznajmujące ;) Wiem że w K750i da się wyłączyć ten dźwięk przez wyciszenie telefonu ale w D750i słyszałem że się nie da dlatego pytałem się czy jeśli zmienie soft na ten od W800i będe mógł wyciszyc ten dźwięk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumowując lepszym wyborem bedzie D750i z Ery niż K750i z Plusa??? I nie mam się co obawiać tego softu bo mozna go zmienić?? I czy po zmianie softu na ten z W800i bedzie można wyłaczyć dźwięk przy robienu fotek??

 

Z góry dzieks ;)

Bierz D750 z Ery

 

Robisz na milczy i juz nie masz dzwieku przy robieniu zdjec ale ameryke odkryles :)

Niestety nie ma tak. Tą opcje oweryje tylko nieliczny brading Orange. I to tez nie każdy i tylko W K750.

Oczywiscie jak zmodujesz na w800 to wyłaczysz dzwieki aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SE d750i z Ery

fonik super bajerancki, robi dobre zdjęcia,

ale niestety bardzo często mi się psuje;/

 

teraz mam zamiar zmienić mu obudowe i mam pytanie

czy NA PEWNO obudowa z k750i bedzie pasować na mój?

;D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - będzie. Ale rozbieranie jest nieco... kłopotliwe. Jak swojego rozbierałem to byłem zaskoczony jak bardzo ten telefon jest w środku upakowany. Polecam w tej kwestii serwis.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...