Skocz do zawartości
peterpz

Zanim zapytasz o ZASILACZ lub jego NAPIĘCIA, sprawdź!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku ze zmiana sprzętu szukam jakiegoś przyzwoitego zasilacza. Moja konfiguracja: P4 D805 2,66/3,2GHz, 1 GB Ram, 2xHdd (1xSata 200GB, 1xPata 80GB), DVD i DVDRW, GF 7600GT 590/1600MHz.

Chciałbym się zmieścić w 250zł. Zależy mi też żeby był możliwie najcichszy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję zasilacza do mojego komputerka. Konfiguracja: A64 3200+,asus a8n-sli deluxe, 2x512 ram, dysk segate 250 gb sata, dvd+dvd-rw, x800gto. Chce zamienić obecnego tracera, którego dostałem z budą. W przyszłości planuję rozbudowę (dysk, ram, chłodzenie). Cena jaką chcę przeznaczyć to 300 zł, maksymalnie 350. Po pierwszych rozglądaniach obstawiam Topower TOP-420P7 U12 w zenfist.pl za 320 zł. Jeżeli ,acie jakieś propozycje, to czekam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz do pierwszego posta i zobacz co stoi obok tego topowera 420 P7. :) Innych propozycji chyba nie będzie. Ale ten topower to chyba najlepszy wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle mowy o zasilaczach i wogole ale zadko kiedy ktos cos o zasilkach Thermaltake pisze czy dobre czy zle godne polecenia sam posiadam 430w Tt i nienarzekam ogolnie nawet na 1 stronie niejest ta firma wymieniona jako polecane zasilacze sory za bledy i brak spacji pisalem ze szkoly hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są raczej malo popularne i dość drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Który z tych 2 zasilaczy byście wybrali:

Topower TOP-420P7 U12 czy Tagan TG430-U15 Easy-Con RoHS ? Który będzie cichszy?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam kandydata do listy zastrzezonej .....mowie o zasilaczu TAKE Me pewnie znany tutaj bo zauwazylem o nim wzmianki ale

 

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...id=14&grupa=529

 

no chyba ze sie myle i ktos ma te cudo i mu dziala dobrze, w sensie jest w stanie zasilic cos lepszego niz P III i sie nie grzac jak piec

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostałem odesłany do tego tematu aby się totalnie nie ztrollować :D No więc, mój portfel nie jest ogromny, na takie coś jak zasilacz mogę przeznaczyć około 120 złotych + - Chciałbym kupić kartę x800gto ale mam zasilacz Megabajta xD 200/330MaX, a dokładnie: MGB-350atxp4, dalej:

 

2.0Ghz (Athlon 2400+)

768 RAM

Ge Force 4 (jeśli się przyda? :D)

KT4V - płyta główna

 

Co za tyle pieniędzy można kupić (i pod ten sprzęt) aby po wymianie karty graficznej z GF4 na Radeonka x800gto wszystko chodziło jak należy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz wiem ze masz MEgaBajta i jesli przejdziesz sie na pierwsza stronke to zobaczysz ze jest to zastrzezony zasilacz wiec nie masz wyboru i musisz go zmienic ale nic poczekaj na reszte .......ja juz sie wypowiedzialem moze ktos ma podobny sprzet i poleci CI inny zasilacz ale mysle ze MC 350 W bedzie dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy lecz temat zasilacza przerabiam od jakiegos czasu.

Czytałem wiele różnych skrajnych opinii o zasilaczach ModeCom.Jestem na kupnie i mam na oku :

ATX MODECOM 400W FEEL LC-B400 PF - 112 zł .

Jak na razie u mnie wszystko ciągnie Codegon 300 W - wiem ze to kaszana lecz jakos zyje od jakies 3 lat.

Moj komp to :

Asrock K7NF2

Athlon 2400 XP+

Asus 6600 128 MB

PAMIEĆ TO KINGSTON I TWINMOS PC 400 PO 512 2,5 CL W DUAL

MODEM NA PCI

DYSK 80 GB 7200

DODATKOWY WIATRAK W OBUDOWIE COOLERMASTER

DŹWIĘK I LAN NA PŁYCIE

DVD-ROM LG

CD-RW LITE-ON

NIC NIE KRĘCONE

 

CZEKAM NA KOMENTAŻE DOT.TEGO ZASILACZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Apropos FEEL to najlepszy zasilacz ( moim zdaniem ) z tych najslabszych ja jednak dolozyl bym 30 zeta i wzial pelnego MOdeCOma-a na przyklad MC 400 .... a co do Codegena ...te pewnie taki z niebiska naklejka ( bez zabezpieczen) masz szczesie ze taki sprzet Ci juz tyle ciagnie ....

 

 

aha ten FEEL 400 ma dwa wiatraki ..jeden glosniejszy od dgugiego i nie iwem czy komfort pracy bedzie ok jesli masz jakies lepsze chlodzenie , w sensie cichsze na procku to bedzie Ci buczalo a tak poza tym MC 400 ma 12 cm wiatrak i jest cichutki

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt został zmodyfikowany jakis czas temu

tzn. nowa płyta ze starej ECS L7vta 1.1 ,

nowa karta ze starej His ATi radeon 9000 pro 64 mb

no i druga kosc 512,

 

Dzieki za odp. czyli brac 400 W ale MC-400ATX 2.0 PFC ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak mi sie zdaje masz lepsza i cichsza za niewiele wieces a poza tym do tej zasilki mozesz pozniej dodac cosik wiecej a do Feela niekoniecznie

 

jak na przyklad jeszcze bys zmienil jakos karte graficzna na na przyklad x800Gto to wtedy na MC napewno to pojdzie wlasnie skladalem kumplowi podobny zestaw jak Ty masz tylko z X800Gto i nic sie nie przegrzewa na MC 400

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co racja to racja .

Wiekie dzięki :-)

 

A może poza tym Modecom cos w tych ramach cenowych i podobnych mocach ??? czyli jakies max 180 zł i ok.400 W

Edytowane przez RW_BB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ten ktos zna :

Jet Computer Products xp420.(12)r ATX 2.0 PFC 24pin Real PowerSilent red 420W ??

 

link :

http://www.morele.net/?pg=product_info&PRD...BRD_name&dspl=p

 

 

A może ten komuś znany :

Jet Computer Products xp400.(12) ATX 1.3 PFC 20pin Real Power Silent 400W

link :

http://www.morele.net/?pg=product_info&PRD...BRD_name&dspl=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manufacturer: Xilence Power

PSU Type: ATX 2.0

Output: 420 W

AC Input: 115/230 V

Fan: 1x 12 cm, downside

Fan Speed: ~ 1.200 RPM

Fan Control: temperature controlled

Noise Level: ~ 20-24 dB

PFC: Passive

Power Cord: Standard (D)

Certificates: CE

Connectors

 

 

 

20+4 PIN (MB): 1x, length: 400 mm

Small 4PIN (HDD/FDD): 1x, length: 800 mm

Big 4PIN (HDD/FDD): 2x 400 mm, 2x 600 mm

S-ATA: 1x 400 mm, 1x 600 mm

4PIN 12V (MB): 1x, length: 450 mm

6PIN PCI-Express: 1x, length: 350 mm

 

 

 

+3,3V +5V +12V +12V -12V -5V +5VSB

28,0A 27,0A 13,0A 14,0A 0,8A - 2,0A

 

i to za cenę 138 zł .

Co Wy na to ???

link:

http://www.jet-computer.depost-65169-1148993841_thumb.jpgpost-65169-1148993852_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem dobry zasilacz 420 watowy nie moze niec obciazenia lini 14 i 13 Amper cos mi tutaj jakas cienizna zajezdza

 

a tak apropo to MC 400 mozna dostac za 160 zlotych wiec poszukaj

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MOim zdaniem wystarczy spojrzec na obciazenie lini uMOde coma +3,3 30 A 5 28A 12 18A druga linia 12 18A nad czym tu myslec tamten co pokazales sie nie umywa a 158 to dobra cena

 

 

na -5 V juz nie parzt bo wiekszoscnowych plyt z tego nie korzysta ,, kiedy s tak a teraz na przyklad FEEL 400 W nawet nie ma zasilania -5 V

 

jednym slowem mozesz bardzie obciazyc MC na 12 V a to juy duyo lepsya karta graficyna wejdzie

Edytowane przez byBlackBelieve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie Chieftec GPS-400AA-101A OEM , znalazłem nowego za 171 zł.Myślę ,że w porównaniu do 157 zł za

Modecom MC-400ATX 2.0 PFC to lepiej wziąć Chieftec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jak wszystkim ,jak wczesniej nie mialem problemu z wyborem zasilacza tak teraz sie pojawil juz nie mowie o tym jaki mam i jakie ma napiecia bo sa zalosne..

zastanawiam sie nad :

TOPOWER 400/350 P5 U12

SEASONIC S12-330

TAGAN 330-PFC

MODECOM MC400ATX

lub na koniec jakis chieftec tylko nie mam pojecia jaki model.. Prosze o pomoc a jedynym wyznacznikiem jest kwota 200zl ktora nie powinna byc wyzsza:)

 

Lub moze jeszcze to Chieftec (GPS-400AA-101A) 400W?

Edytowane przez Jacks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś coś wie na temat zasilczy silver power 400 W cena ok 146 zł oraz o czymś takim jak "silencer 420 W"(co do nazwy to tak zrozumiałem z rozmowy tel) cena ok 147 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wybor padl na tagana 330 potestuje zobacze jak smiga i napisze krotki opis. Na poczatek napiecia sa wzorcowei jest bardzo cichy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam do was pytanie czy ten zasilacz link uciagnie tego kompa athlon 64 3200+@2,4, 2gb ram patriota, dysk 160 gb, grafa g-force 7900gt, i takie tam duperela jak nagrywarka itp z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No słabe wnioski wyciągnęli z tej analizy, bo właśnie ubrali to w rasizm i seksizm AI  Gdzie to może wynikać np. z różnic w danych, bo skąd pewność, że AI została "nakarmiona" taką samą ilością danych każdej z ras? Jeżeli dali np. 80% danych dotyczących osób białych z różnymi chorobami oraz 20% danych pochodzących od osób czarnoskórych i potem kazali AI najpierw rozpoznać rasę, potem chorobę, to oczywistym jest, że model może być stworzony tak, że błędnie "uzna" że niektóre choroby dotyczą tylko białych więc u innych ras symptomów tych chorób już może nie wychwycić.  No ale łatwiej wyciągać wnioski pasujące do poglądu autora, który te wnioski pisał  Bo szkoda że artykuł skupił się na tak małym wycinku. W pracy jest napisane np. że model nauczył się rozróżniać (z różnym rezultatem, ale jest możliwość pójścia w tym kierunku) rozpoznawania chorób serca na podstawie obrazu tęczówki.
    • Jak tam sytuacja, poprawili, połatali można dodać do listy w co zagrać czy dalej lepiej nie tykać? 
    • Ludzie to dziwne istotki, nie próbuje już tego rozkminiać Przkład ostatniej "zadymy" z Dogma, recenzja Rocka i jego komentarzach z których potem wyszło że on nie widzi różnicy jak mu FPS spadnie do 40 czy tam 30.
    • USA to różne stany i różne prawa ale sam jakoś nie chciałbym żyć w tym kraju. Za dużo właśnie dzikiego kapitalizmu. Jest dobrze póki jesteś zdrowy i silny gorzej jak ci się coś stanie. Leki silnie uzależniające w jakichś stanach sprzedawali jak cukierki i w którymś stanie zrobiono eksperyment społeczny i zalegalizowano twarde narkotyki. Druga sprawa zobaczymy co będzie z tymi migrantami bo tam do nich miliony rocznie przybywają bez wiedzy, umiejętności i bogatych rodziców.
    • Nie ma prawie w ogóle, skończyłem wczoraj Emily i to niemalże to samo, w cut-scenkach są inne dialogi, czasem pojawiają się inne postacie w domu (w sensie, te same, tylko w innych miejscach xD), dowiesz się trochę więcej  z lore, jedyne co jest warte uwagi, to zupełnie inne wspomnienie, ale to tyle, nic co by zmieniło postrzeganie fabuły. IMHO można na spokojnie ominąć, albo walnąć speedruna na easy - mi zeszło około 3h przejście drugą postacią, czy było warto dla tego wspomnienia? No tak średnio bym powiedział xD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...