Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pavel54

Khamilek dostał bana.

Rekomendowane odpowiedzi

j/w user o nicku Khamilek dostał dzis bana na miesiąc za reklamowanie serwisu OC-portal wydaje mi sie ze kara troche za surowa zwłaszcza ze Khamilek wysyłał tylko pm'ki z zaproszeniami do udzielania sie na OC-portalu (nie spamował po forum), wydaje mi sie ze kara jest troche za surowa % wg. mnie by wystarczyły a nie od razu ban :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że kara własnie nie jest za surowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również tak uważam. Zbyt surowa kara! Po forum chodzą lamerzy i spamerzy i nikt się tym nie interesuje :/ A porządny forumowicz dostał bana :/ HAŃBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
j/w user o nicku Khamilek dostał dzis bana na miesiąc za reklamowanie serwisu OC-portal wydaje mi sie ze kara troche za surowa zwłaszcza ze Khamilek wysyłał tylko pm'ki z zaproszeniami do udzielania sie na OC-portalu (nie spamował po forum), wydaje mi sie ze kara jest troche za surowa % wg. mnie by wystarczyły a nie od razu ban :P

 

dokladnie inni za spamowanie forum nieraz dostaja tylko % a tu odrazu ban :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy każdym banie będzie tworzony wątek w tym dziale? Za to powinny byc %. To mod ma prawo decydować, ponieważ ma wladzę i nie powinno się tego podważać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest jednoznaczny w tym względzie, więc nie narzekać. Raz chcecie forum bez troli, a chwile później ich bronicie :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie inni za spamowanie forum nieraz dostaja tylko % a tu odrazu ban :kwasny:

no właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to były Pm'ki czyli tak jakby spamowanie skrzynki email...

 

DDablo - To inny przypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze przez napływ emocji w ostatnich dniach spowodowanych kilkoma wątkami o porządku na forum kara wymierzona dla Khamilka jest za surowa.

 

Namawiam do banowania trolli, które smiecą przekleństwami, linkami do rottena itp, ale zaproszenie do udzielania sie w serwisie nie powinno być tak surowo karane.

 

10% by wystarczyło. Ewentualnie dzień odpoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko!

 

Ja wielokrotnie dostawalem PM'ki z zacheceniem do dolaczenia do jakiegos forum.

 

Poza tym to inni masowo spamuja, zakladaja niepotrzebne tematy i takie tam!

 

Zmodyfikujcie regulamin, albo ja to zrobie. Niech wreszcie bedzie wiadomo co mozna a co nie!

Dodam, ze jak chcemy Tweaka to prosze, ale to forum bylo i chcialbym, zeby inne pozostalo!

Tam jest regulamin jak w panstwie autorytalnym.... raczej tak tu nie chcemy :]

 

Ja w woli przypomnienie powiem, ze czas na powrot cytrynowej rewolucji ;)

 

~edit~

Albo wszyscy sa rowni (Admini i Modzi tez), albo ustalamy klasy i faworyzujemy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regulamin jest jednoznaczny w tym względzie, więc nie narzekać. Raz chcecie forum bez troli, a chwile później ich bronicie :mad2:

Wg. mnie nie trollował i trollem nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciwko!

 

Ja wielokrotnie dostawalem PM'ki z zacheceniem do dolaczenia do jakiegos forum.

 

Poza tym to inni masowo spamuja, zakladaja niepotrzebne tematy i takie tam!

 

Zmodyfikujcie regulamin, albo ja to zrobie. Niech wreszcie bedzie wiadaomo co mozna a co nie!

 

Ja w woli przypomnienie powiem, ze czas na powrot cytrynowej rewolucji ;)

 

To powinnieneś też dostać bana... :) jeśli Khmailkowi nie zostanie zdjęty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś jest ban? :>

Zaraz pogrzebie w skrzynce, bo dostałem raz podobna PMke tylko nie wiem od kogo :devil2:

 

edit:

już wiem od kogo, ale nie napisze, bo też bana dostanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regulamin jest jednoznaczny w tym względzie, więc nie narzekać. Raz chcecie forum bez troli, a chwile później ich bronicie :mad2:

W tym wypadku bedę bronił Khamilka. Wysłał kilka PMek aby troszkę rozreklamować serwis. Wiem, że to spam, jest to irytujące. Trollem z pewnością nie jest.

 

Kara w tym przypadku jest sporo za surowa. Cwenu np. zakładał debilne tematy, wyzywał, baaardzo przyczyniał się do obniżania poziomu forum przez długi czas nie dostając bana chociaż wiele raportów na niego poleciało. Tutaj mamy sytuacje kiedy jakby to można było tak nazwać o małej szkodliwości społecznej :P

 

Nie dziwię się, że jest urażony w tym momencie. Też bym był. M.in. obserwując poczynania wielu innych forumowiczów (Cwenu, TYp, H4mmer i inni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym wypadku bedę bronił Khamilka. Wysłał kilka PMek aby troszkę rozreklamować serwis. Wiem, że to spam, jest to irytujące. Trollem z pewnością nie jest.

 

Kara w tym przypadku jest sporo za surowa. Cwenu np. zakładał debilne tematy, wyzywał, baaardzo przyczyniał się do obniżania poziomu forum przez długi czas nie dostając bana chociaż wiele raportów na niego poleciało. Tutaj mamy sytuacje kiedy jakby to można było tak nazwać o małej szkodliwości społecznej :P

Właśnie w przypadku cwena wszyscy przymykali na niego oko a tutaj od razu ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym wypadku bedę bronił Khamilka. Wysłał kilka PMek aby troszkę rozreklamować serwis. Wiem, że to spam, jest to irytujące. Trollem z pewnością nie jest.

 

21. Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak wolno podać do nich link tylko jeden raz (ewentualnie dozwolone jest umieszczenie linka do własnej strony w podpisie). Powtarzające się linki w różnych wątkach będą usuwane.

 

Jeśli Twoim zdaniem wysyłanie PM'ek = podanie linku do strony JEDEN RAZ to nie ma o czym rozmawiać.

 

Przy okazji wychodzi już kolesiostwo na jaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21. Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak wolno podać do nich link tylko jeden raz (ewentualnie dozwolone jest umieszczenie linka do własnej strony w podpisie). Powtarzające się linki w różnych wątkach będą usuwane.

 

Jeśli Twoim zdaniem wysyłanie PM'ek = podanie linku do strony JEDEN RAZ to nie ma o czym rozmawiać.

 

Przy okazji wychodzi już kolesiostwo na jaw.

Mógł dostac ostrzezenie chociaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji wychodzi już kolesiostwo na jaw.

 

Coś w tym złego jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
j/w user o nicku Khamilek dostał dzis bana na miesiąc za reklamowanie serwisu OC-portal wydaje mi sie ze kara troche za surowa zwłaszcza ze Khamilek wysyłał tylko pm'ki z zaproszeniami do udzielania sie na OC-portalu (nie spamował po forum), wydaje mi sie ze kara jest troche za surowa % wg. mnie by wystarczyły a nie od razu ban :P

Ja za spamowania na PM na tweaku w marcu 2005 roku dostałem bana do grudnia 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21. Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak wolno podać do nich link tylko jeden raz (ewentualnie dozwolone jest umieszczenie linka do własnej strony w podpisie). Powtarzające się linki w różnych wątkach będą usuwane.

 

Jeśli Twoim zdaniem wysyłanie PM'ek = podanie linku do strony JEDEN RAZ to nie ma o czym rozmawiać.

 

Przy okazji wychodzi już kolesiostwo na jaw.

 

Tyle ile Pm'ek 1 pm = 10% chyba... chyba, że wysłął powyżej 10 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważcie że tego bana dał Vega, wiec tego sie nei da cofnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ja za mojego siga też dostane bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważcie że tego bana dał Vega, wiec tego sie nei da cofnąć :D

Właśnie miałem o tym wspomniec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21. Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak wolno podać do nich link tylko jeden raz (ewentualnie dozwolone jest umieszczenie linka do własnej strony w podpisie). Powtarzające się linki w różnych wątkach będą usuwane.
No i co..... przepraszam.

Okreslona jest kara :] NIE!

Wysylal PM'ki.... a ten punkt oklraesl PM'ki czy forum :]

 

BO JAK MNIE WZROK NIE MYLI TO TAM PISZE REGULAMIN FORUM... A JAKOS WG MNIE PRZYNAJMNIEJ PM'ki TO NIE FORUM.

 

Nastepna rzecz....

Regulamin wyraznie mowi o tym, ze zakladanie podobnych watkow jest karane....jakos nikt tego nie karze...a wystarczy przejrzec kilka dzialow.

 

Spam podobno jest tez zabroniony i karany --> a spamuje sie non stop w dziale Śmietnik :]

 

Kolejan sprawa :] Vega jest osoba chyba dosc zbyt serio podchodzaca do tematu.

Jak chce byc taki porzadny to niech zacznie czyscic Sigi, bo jakos duzo z nich lamie regulamin.....

 

Podsumowujac to Khamilek zostal niesprawiedliwie ukarany.

 

Dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...