Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pavel54

Khamilek dostał bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, ze przez napływ emocji w ostatnich dniach spowodowanych kilkoma wątkami o porządku na forum kara wymierzona dla Khamilka jest za surowa.

 

Namawiam do banowania trolli, które smiecą przekleństwami, linkami do rottena itp, ale zaproszenie do udzielania sie w serwisie nie powinno być tak surowo karane.

 

10% by wystarczyło. Ewentualnie dzień odpoczynku.

A ja bym za to kary w ogóle nie dał...

Pamiętacie tego gościa co wysyłał zdjęcia z murzynami?

Takich się powinno banować dożywotnio

a jeśli ktoś tylko grzecznie reklamuje to czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie takie PM-ki wkurzaja. Jestem pierwszy na liscie, dzieki ilosci postow, wiec od razu wala do mnie :E Prawie 22.000 postow nie oznacza, ze jestem automatycznie guru w kazdej mozliwej dziedzinie i mam za duzo wolnego czasu by ludziom linkow na Google szukac :E Poza tym nie jest to takze rownoznaczne z faktem, ze na innym forum wygeneruje podobna ilosc postow by zwiekszyc ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! To jedna z najlepszych skór jakie się pojawiły na forum. Wielka szkoda, że już nie jest rozwijana :cry:

Również odczuwam jej brak. Tęsknię za nią... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za zbyt agresywny marketing tez sie kara. moim zdaniem nie jest to surowa kara (chociaz zalezy ile to bylo PM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma o co się spierać. Na drugi raz pomyśli zanim zacznie wysyłać takie PM'ki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za zbyt agresywny marketing tez sie kara. moim zdaniem nie jest to surowa kara (chociaz zalezy ile to bylo PM)

Około 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak kolega zniecheci sie do forum.... Wystarczyloby wedlug mnie 80% i by byl cicho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tak kolega zniecheci sie do forum.... Wystarczyloby wedlug mnie 80% i by byl cicho :)

Jak przylazl spamowac, to moze i dobrze jak sie zniecheci. Jesli nie taki mial zamiar, to pozostanie na forum. Proponuje sie postawic w sytuacji osob, ktore otrzymuja niechciany spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przylazl spamowac, to moze i dobrze jak sie zniecheci. Jesli nie taki mial zamiar, to pozostanie na forum. Proponuje sie postawic w sytuacji osob, ktore otrzymuja niechciany spam.

Ciebie byloby trudniej zniechecic :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podaje linki do jet`a tylko jesli odwołują się one do jakiegoś testu/newsa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przylazl spamowac, to moze i dobrze jak sie zniecheci. Jesli nie taki mial zamiar, to pozostanie na forum. Proponuje sie postawic w sytuacji osob, ktore otrzymuja niechciany spam.

Jeżeli by przeszedl spamowac to mialby ok 100-200 postow nie wiecej. A ten koles ma ok. 3 000 czyli troche juz z nami przezyl, a i pamietam tez ze nie zdazylo przedtem mu sie cos podobnego. Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli by przeszedl spamowac to mialby ok 100-200 postow nie wiecej. A ten koles ma ok. 3 000 czyli troche juz z nami przezyl, a i pamietam tez ze nie zdazylo przedtem mu sie cos podobnego. Pozdro ;)

Dlatego tez sadze, ze po prostu nastepnym razem sie zastanowi i tyle :) Jednak tyczy sie to wszystkich potencjalnych spamerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...