Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

Nokia 6230i

Rekomendowane odpowiedzi

Nokia 6230i ma symbiana sam to dzis sprawdzilem chodzily gry java do s60 tylko troche obraz jest troche uwalony z prawego boku :Up_to_s:

post-58568-1141389914_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultaj_90
Nokia 6230i ma symbiana sam to dzis sprawdzilem chodzily gry java do s60 tylko troche obraz jest troche uwalony z prawego boku :Up_to_s:

to ze gry java chodza to akurat ma tu g*** do rzeczy...znajdź mi namacalny dowód ze 6230i ma symbiana,no znajdz.TO JEST OCZYWISTE ŻE NIE MA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokia 6230 ani 6230i na pewno nie maja symbiana !

to brac ta bez i czy nie ? bo troche wyswietlacz jest cienki i jescze cos wspominaliscie z klopotami przy wiekszychg kartach pamieci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultaj_90
nokia 6230 ani 6230i na pewno nie maja symbiana !

to brac ta bez i czy nie ? bo troche wyswietlacz jest cienki i jescze cos wspominaliscie z klopotami przy wiekszychg kartach pamieci ...

bierz 6230i i nie cuduj :E...co tu dużo myśleć, im dłuzje sie zastanwiasz tym masz wieksze watpliwosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bierz 6230i i nie cuduj :E...co tu dużo myśleć, im dłuzje sie zastanwiasz tym masz wieksze watpliwosci...

Tylko 6230i. Żadnych innych telefonów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultaj_90

jak ktos ma jakies watpliwosci niech napisze PM-ke to mu pomoge wybrac...szczerze 6230i to dobry fonik,jeden z lepszych jakie Nokia wypuściła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ktos ma jakies watpliwosci niech napisze PM-ke to mu pomoge wybrac...szczerze 6230i to dobry fonik,jeden z lepszych jakie Nokia wypuściła...

 

To truizm :P Telefon bardzo dobry pod każdym względem. A jak ktoś ma wątpliwości, to wcale nie musi pisać PM'ów. Wystarczy, że napisze w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie ze 6230i jest fajny ale ja mam kase tylko na tego bez i :exclam:

i wlasnie o niego sie pytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze 6230i jest fajny ale ja mam kase tylko na tego bez i :exclam:

i wlasnie o niego sie pytalem

Hmm...To porażka. Moze poszukaj czegoś innego w tym przedziale cenowym. Bawiłem się 6230, to dobry telefon, miał nawet niezłą kamerę, ale zważ na błędy pojawiające się przy kartach powyżej 256MB. Musisz się zastanowić, czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos ma ten telefon i karte 256 albo 512 ?

i co innego mozeci mi zaproponowac w tej cenie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ktos ma ten telefon i karte 256 albo 512 ?

i co innego mozeci mi zaproponowac w tej cenie :hmm:

jezeli chodzi o 6230i to moja siostra ma karte 512 mmc+ i dziala bez zajakniecia

Ja nie wiem co wy w nim takiego widzicie ?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o 6230i to moja siostra ma karte 512 mmc+ i dziala bez zajakniecia

Ja nie wiem co wy w nim takiego widzicie ?? :E

Ponieważ rozmawiamy o Nokii 6230 (Bodex ma tylko na taką pieniądze), a nie o 6230i (między nimi jest duża różnica). Czytaj uważnie :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZoNk :E

Pozno troche i tak przelecialem temat czytaja pierwsze wyrazy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co ? fajna jest czy nie ? jak nie to co jest lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A majac do wyboru Nokie 6230i oraz 6630 to co byloby lepsze

Prosze o pomoc i opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6630 bo ma wszystko co posiada 6230i i duzo wiecej a przede wszystkim symbiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam N 6230 bez problemu obsługuję kartę MMC+ 1GB, co do głośnosci mp3 playera to sciszyli pewnie 'prewencyjnie' bo ciszej grają u mnie dopiero po zmienieniu softu na nowszy na starym było trochę głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz nie wiem nic :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z nokia 6230i, a mianowicie denerwuje mnie strasznie cichy dzwonek! Pomimo ustawienia jego głośności na max.-5 i sygnał ciągły telefon nie reaguje, dzwoni sygnałem rosnacym, tak że zanim go w ogóle słychać mija kilka sekund, więc w przypadku pojedynczego sygnału nie ma szans go usłyszeć. Proszę o pomoc.

Czy da się coś z tym zrobić czy może to być wina softu?? Czy ten model juz tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Mam problem z nokia 6230i, a mianowicie denerwuje mnie strasznie cichy dzwonek! Pomimo ustawienia jego głośności na max.-5 i sygnał ciągły telefon nie reaguje, dzwoni sygnałem rosnacym, tak że zanim go w ogóle słychać mija kilka sekund, więc w przypadku pojedynczego sygnału nie ma szans go usłyszeć. Proszę o pomoc.

Czy da się coś z tym zrobić czy może to być wina softu?? Czy ten model juz tak ma?

Moim zdaniem powinieneś iść do serwisu. U mnie wszystko działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A majac do wyboru Nokie 6230i oraz 6630 to co byloby lepsze

Prosze o pomoc i opinie

Kolega z klasy miał 6630 (teraz zmienił na p910i, bo jego tata dostaje w pracy za darmo nowe komóry). I poprostu okropna klawiatura - ciągle jak naciskasz 4/6 i chcesz nacisnąć piątkę, to trafiasz na dwójkę itd. Blee. I ten spory ekran wygląda na dość delikatny.

 

p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 6230i i jestem calkowicie zadowolony, naprawde wypasiony telefon i nie narzekam na niego, on nawrocil mnei z siemensow do nokii :E

a ja mam w idea pop (tak idea! kochana idea :P :P) i mam bardzo fajny numer, super do zapamietania ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo bladziles synu jezli byles przekonany do siemensow kiedykolwiek :exclam: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie synu co? [;

oj siemensy sa nadal dla mnie bardzo dobrych telefonem, a co do nokii to tylko do tego modelu sie przekonalem,

kazdy ma inny gust,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok bedzie nastepnym razem bez synu ale chcialem zeby to tak zabrzmialo jak slowa proroka czy cos :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...