Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

-Mystic-

Asus vs Gigabyte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W sklepie w ktorym bede kupowal komputer (w moim zabitym dechami miescie)

nie moge dostac nawet na zamowienie DFI LanParty Ultra-D, wiec pojawia sie problem. Kompletnie nie mam pojecia jakie mobo wybrac. Pytalem dzisaj co moga sprowadzic w cenie ok 500zl to sprzedawca polecil mi te produkty:

ASUS A8N-SLI DLX

ASUS A8N-SLI

Gigabyte K8N Ultra-9

GIGABYTE GA-K8N Ultra SLI

 

 

 

siedze juz kilka godzin czytam o tych plytkach i nie mam pojecia co najlepiej kupic. chcialbym zapytac was o zdanie ktora z wyzej wymienionych jest najbardziej warta zakupu. (mozliwosc O/C, Jakosc wykonania do ceny)

 

ps. nie piszcie, zebym kupil DFI,ABITA,EPOXA bo poprostu nie ma go w tym sklepie. A dlaczego nie kupie w innym? bo w wybranym przeze mnie jest najlepszy serwis i dostane 8% znizki, pozatym i tak jest najtaniej ze wszystkich sklepow w miescie.

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mając do wyboru Asusa i Gigabyte'a w tej samej cenie nawet nie zastanawiam się nad tym drugim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom musze jescze zapytac ile cenia za tego A8N-SLI DELUX bo wydaje sie byc najlepszym produktem ale jak chca za niego ponad 600zl to nie wiem czy sie oplaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tych to bym bral Asusa A8N SLI

nie warto doplacac do deluxa? ma ktos na ten temat zdanie?

 

a jest ktos kto moze sie wypowiedzec na temat mozliwosci O/C? A8N-SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Asus... Gigabyte'ami nawet sobie głowy nie zawracaj - ta firma ostatnio bardzo spuściła z tonu jeśli chodzi o jakość płyt głównych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz DFI z jakiegoś sklepu internetowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz DFI z jakiegoś sklepu internetowego :)

no niestety narazie nie moge, kupuje caly zestaw bo inaczej nie bede mial rabatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pojkedz do innego miasta i tam kup i popros o rabat a mysle ze na tym asusie bedzie neizle O/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pojkedz do innego miasta i tam kup i popros o rabat a mysle ze na tym asusie bedzie neizle O/c

przejrzalem temat na tweaku, ludzie narzekaja tylko na pierwszy bios z ktorym byly problemy a to da sie wymienic. a ht robi cos chyba 375Mhz wiec spokojnie wystarczy. szkoda tylko, ze max napiecie na proca to 1,55v :( chodz moze nowsze biosy tez pozwalaja na wiecej... zaraz ide dokoncze czytac temat. napewno jest lepszym wyborem niz gigabyte tego jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...