Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pavel54

Problem z biosem (Epox 8KDA3I rev3.3)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem gdy proboje w biosie ustawic takie HTT gdy czestotliwosc dla ram przekracza 200mhz wlacza mi sie "safe mode" i uniemozliwia odpalenie kompa z ramem puszczonym na np. 205mhz, wie ktos co zrobic :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego z DFI tylko działo się to już powyżej 170MHz na memkach...

wiec możliwe że memki się grzyą, najlepiej jak byś sprawdził na innych pamiątkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem coś takiego z DFI tylko działo się to już powyżej 170MHz na memkach...

wiec możliwe że memki się grzyą, najlepiej jak byś sprawdził na innych pamiątkach ;)

Fakt gdy wyjalem jedna kosc 256ram to komp odpalil, ale w clockgenie obie chodziły na ponad 210 2.8V 3-4-4-8 bo tak testowalem a bios sie nie chce odpalic :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo sprawdzilem 2 kosc i okazuje sie ze jak sa zamontowane pojedynczo a nie obie naraz to kazda z nich leci na ponad 200 (razem NIE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wydaje ze kosci sie gryza :P

Cholerka ale w clockgenie poszlo ponad 200 a z biosa za nic nie chce isc :kwasny: (obydwie kosci są Kingstona :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...