Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blant9

mam problem z gg

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam mały problem z gg. dokladnie chodzi mi o to że nie moge nikomu wysłać obrazków tzn moge wyslac i wysylam ale osoba ktora ma je odebrac nic do niej nie dochodzi:/ i tak samo jest ze mna jak ktos mi wysyla obrazek przez gg to mi nic nie dochodzi! prosze o pomoc z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ... Czy to na pewno ten dział ?? Czy chodzi Ci o GG na komórkę ?? Bo wydaje mi się, że masz problem z GG pod Windę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej ... Czy to na pewno ten dział ?? Czy chodzi Ci o GG na komórkę ?? Bo wydaje mi się, że masz problem z GG pod Windę :P

niestety nie chodzi mi o gg pod koma tylko pod kompa :/ ale moze ktoś tutaj zna się na tym i mi pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Aqq, obsługuje dodatkowo Tlena, WP i ICQ. Tu jst topic, gdzie chyba jest ten sam problem co masz Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć najnowszą wersję i ta druga osoba też. mi sie to też czasami zdaża, a zazwyczaj, ajk jestem w statusie "niewidoczny" i wtedy muszę się udostępnić.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ty i ta osoba nie macie ustawione w gg wiadomości graficzne do 255 KB?a moze wysylasz wiadomosc wieksza niz 255KB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w wypadku przekroczenia rozmiaru gg powinno dawać komunikat. problem w tym, że nei azwsze to robi :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina nie obarczalbym klienta, ale serwer. Sam mam taki problem, obrazki nie dochodza (nawet takie same), a nic nie bylo zmieniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że serwwer, bo ostatnio mają z nimi sporo problemów. mi takie sytuacje zdażają się sporadycznie, ale jednak.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...