Skocz do zawartości
januszxp

Crysis i DX10

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...zmieniać grafike dla gry ?? dziwne jak dla mnie :hmm: Czy gramy jeszcze w gry czy moze już w grafike ??

Edytowane przez Sacred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj zeby zagrac w pierwszego PoPa specjalnie sobie pada kupilem i nie wlazcalem gry dopuki doputy nie mialem pada bo wszedzie pisali ze gra na klawiaturze psuje gre :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...zmieniać grafike dla gry ?? dziwne jak dla mnie :hmm: Czy gramy jeszcze w gry czy moze już w grafike ??

 

Ja nie chcę zmieniać grafiki dla gier - po prostu chcę zmienić grafę :P

 

Albo zakupię Xkloca360 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę zmieniać grafiki dla gier - po prostu chcę zmienić grafę :P

 

Albo zakupię Xkloca360 :]

 

imho to bylo genialne posuniecie ms. podniosa sprzedawalnosc 360 o pare ladnych procent, bo bedzie kosztowal tyle ile karta obslugujaca dx10... albo nawet mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie też zastanawiam sie nad x-klocem ale nie 360 :) brak kasy tylko nie wiem do konca czy to słuszne :hmm:

X-box360 kosztuje 1,4 tys to jeszcze nie tak strasznie, mysle ze karty z dx10 beda drozsze :(

Edytowane przez Sacred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
imho to bylo genialne posuniecie ms. podniosa sprzedawalnosc 360 o pare ladnych procent, bo bedzie kosztowal tyle ile karta obslugujaca dx10... albo nawet mniej...

jednak konsola to nie to samo co PC, na konsoli brakuje mi klimatu "gier sieciowych", monitor blisko (dosyc ;) ) twarzy + klawiatura i myszka .

oczywiscie o zakupie x360 tez pomysle ale nie do gier FPS tylko gier sportowych, wyścigi, zręcznosciówki.

 

w PC'ta bede inwestował dla różnorakich sieciówek/singleplayer ( fps,fpp, mmorpg, rpg, strategie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak konsola to nie to samo co PC, na konsoli brakuje mi klimatu "gier sieciowych", monitor blisko (dosyc ;) ) twarzy + klawiatura i myszka .

oczywiscie o zakupie x360 tez pomysle ale nie do gier FPS tylko gier sportowych, wyścigi, zręcznosciówki.

 

w PC'ta bede inwestował dla różnorakich sieciówek/singleplayer ( fps,fpp, mmorpg, rpg, strategie)

 

wiesz co? powiem ci szczerze - tak samo myslalem. do pewnego momentu. gralem jakis czas w cod2 na 360 i powiem jedno. znacznie lepiej sie celuje i wali headshoty na padzie niz myszce i klawie :) nie wiem czemu, po prostu na pc nie bylem w stanie tak wycelowac jak na 360... a w q3 bylem calkiem niezly... w cod2 strzelalem heada za headem... na prawde polecam konsole tez do fpp... poza tym 360 ma na prawde niesamowity multi, placi sie za to ok 200 zl za rok (niestety), ale jest to niesamowite. powaznie polecam. poza tym mozna konsole podpiac do monitora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do wymagan unreal 3.0 engine ktore beda podobne to cryengine2

wypowiedz pracownika epic

The demo Tim gave during his public speech was running on a standard GeForce 6800 Ultra. The demos we gave behind closed doors, which included more than what was shown in public, were run on dual 512Mb GeForce 6800 Ultras using SLI. We chose to run at 1280x1024 because (a) that's the native resolution of the projector we rented and the tools demos always look way (because the fonts are crisper) when run at the projector's native resolution and (b) because SLI is friggin fast we could get excellent frame rates at high resolutions even through we've done very little optmization work.

 

Even with this early UNOPTIMIZED version of the engine we do these same demos on a Shuttle PC we carry around when we visit prospective licensees and they run just fine on a single 6800GT with an Athlon 64 3400 at 1024x768. A 6600GT could run these just as well at 800x600. A 6600 GT card will be pretty cheap by the time we ship a game with this tech.

 

i jak to ma sie do 4 rdzeni :lol2:

 

moglby dac ktos linka do forum cryteka o cryengine2

Edytowane przez #skalpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak konsola to nie to samo co PC, na konsoli brakuje mi klimatu "gier sieciowych", monitor blisko (dosyc ;) ) twarzy + klawiatura i myszka .

oczywiscie o zakupie x360 tez pomysle ale nie do gier FPS tylko gier sportowych, wyścigi, zręcznosciówki.

 

w PC'ta bede inwestował dla różnorakich sieciówek/singleplayer ( fps,fpp, mmorpg, rpg, strategie)

 

W sumie też nad tym myślałem, tyle że z drugiej strony - inwestycja najpierw w X360, a potem w PC jest trochę kosztowna, a zakładam, że jeżli choć trochę chciałbyś nadążyć za technologią i posiadać sprzęt pozwalający, na wykorzystanie cudowności nowych gier. Więc nie wiem, do końca czy to jest opłacalne, chociaż ja sam coraz bardziej jestem przekonany za zakupem X360 (oczywiście w wer. Premium :D)

 

wiesz co? powiem ci szczerze - tak samo myslalem. do pewnego momentu. gralem jakis czas w cod2 na 360 i powiem jedno. znacznie lepiej sie celuje i wali headshoty na padzie niz myszce i klawie :) nie wiem czemu, po prostu na pc nie bylem w stanie tak wycelowac jak na 360... a w q3 bylem calkiem niezly... w cod2 strzelalem heada za headem... na prawde polecam konsole tez do fpp... poza tym 360 ma na prawde niesamowity multi, placi sie za to ok 200 zl za rok (niestety), ale jest to niesamowite. powaznie polecam. poza tym mozna konsole podpiac do monitora :)

 

Podziwiam za celność - nie wiem, jak gra się na X360 (bo nigdy nie grałem), ale na PS2 celowanie w jakichkolwiek FPP jest dla mnie w większości czarną magią ;) Aczkolwiek jak zasiądą przed "czarnulką" i wgram się, to nie ma przebacz - wymiatam i to ostro :D

 

Btw. Oczywiście mogę podpiąć pod Xbox Live! łącze szerokopasmowe ?

Btw2. Pytanie laika - można też do nowego Xklocka podpiąć myszkę i klawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie juz nie wydaje kasy na kompa...ostatnia rzecza jaka kupilem byla obudowa Cheifteca czego teraz załuje bo chcialbym mniejsza :) Gry FPP nie daja mi radochy jak kiedys. Wiec kupno nowej grafiki nie jest konieczne...choc GF 6600 Gt tanieje :) co do konsoli to moja dziewczyna mnie namawia bo uwielbia roznej masci tekkeny :D do tego zostane tata we wrzesniu wiec troche kasy trzeba odłozyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] co do konsoli to moja dziewczyna mnie namawia bo uwielbia roznej masci tekkeny :D do tego zostane tata we wrzesniu wiec troche kasy trzeba odłozyc :)

No i jesli bedzie chlopiec to akurat na pierwsze urodzinki - xbox360. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli bedzie dziewczynka to pewnie pojdzie w slady mamy i tez bedzie grala :) wiec tak czy siak zakup konsoli bedzie musial sie odbyc hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam za celność - nie wiem, jak gra się na X360 (bo nigdy nie grałem), ale na PS2 celowanie w jakichkolwiek FPP jest dla mnie w większości czarną magią Aczkolwiek jak zasiądą przed "czarnulką" i wgram się, to nie ma przebacz - wymiatam i to ostro

 

Btw. Oczywiście mogę podpiąć pod Xbox Live! łącze szerokopasmowe ?

Btw2. Pytanie laika - można też do nowego Xklocka podpiąć myszkę i klawę ?

 

podobno mozna, ale nie probowalem. tam sa gniazda usb2.0, na poprzedniego klocka dalo sie kupic myszke i klawiature i dzialaly podobno niezle. live mozna podpiac pod wszystko ;) byle administrator udostepnil mozliwosc i juz.

 

 

ile kosztuje X360 z dyskiem w PL??

 

ok 1700 zl, ale jak bys pokombinowal, to da sie zdobyc za 1500 zlbo nawet mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje X360 z dyskiem w PL??

a ile kosztuje 1 gierka np gniot quake4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje 1 gierka np gniot quake4 :E

 

niecale 50zl na allegro.

 

nowosci mozna dostac za 170-200, po miesiacu tanieja do ok 100 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko czekam, aż grafiki trochę stanieją i szarpnę się chyba na 7900GTX :]

tylko pamietaj ze z hdr +fsaa nie pograsz

 

hdr albo zabki

 

w high endzie kroloje ati na x1xxx hdr +fsaa jest mozliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj ze z hdr +fsaa nie pograsz

 

hdr albo zabki

 

w high endzie kroloje ati na x1xxx hdr +fsaa jest mozliwy

 

tylko co z tego, skoro 7900gtx wydajnosciowo zjada radki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niecale 50zl na allegro.

 

nowosci mozna dostac za 170-200, po miesiacu tanieja do ok 100 zl

tu pgr po 150zl a miesiac dawno temu minal http://allegro.pl/item96407960_pgr_3_xbox_...olia_sklep.html

 

a na pc wszystko jest za frikasa

 

a jakbym taka kase wydal na takiego gniota jak quake4 to bym sie chyba pociol

Edytowane przez #skalpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko co z tego, skoro 7900gtx wydajnosciowo zjada radki...

 

tak pewnie jeszcze w fear tez zjada

 

a niby co zjada co

 

3dmarki to nie wszystko

 

dla mnie w high endzie istnieje tylko 1900xt, ktorego nic nie zjada

 

a hdr+fsaa robi duza roznice niz bez fsaa w karcie za 2k

Edytowane przez #skalpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozostale 90-95% pogra w trybie dx9. w czym problem? :hmm:

Zacytowałem kulasa, jakbyś raczył popatrzeć. A on napisał o bardzo ładnej grafice, czyli myślał o niej zapewne w trybie DX10 - jak zresztą jest napisane w tytule topicu. Co z tego że sobie pograją ? W DX9...Ale nie w DX10. JA też sobie mogę pograć w DooM3 na voodoo, ale czy byłby wtedy sens chwalenia sie grafiką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh widze że ludzie lubią katastrofy i tanie sensacje - było kilka sporych zmian w dxie w przeszłośći i support dla starszych wersji znikał dopiero po kilku latach...

 

już widzę developerów którzy topią 10 milionów w super przebój zgodny tylko i wyłącznie z dx10, aby sprzedać go dla kilku tysięcy posiadaczy nowych kart :lol2:

 

pomijam tutaj oczywiśćie firmy zależne od microsoftu który może "promować" swój nowy system...

 

reszta gier będzie miała pewnie tryby jak w cod2 dx7 dx9 i dx10 do wyboru do koloru...

 

 

ps

nie wiem które wywody znaffcuf tematu są ciekawsze, o robotach z 7 wymiaru kradnących nam energię w 2012 roku czy o armageddonie na rynku gier w związku z premierą dx10.... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh widze że ludzie lubią katastrofy i tanie sensacje - było kilka sporych zmian w dxie w przeszłośći i support dla starszych wersji znikał dopiero po kilku latach...

 

już widzę developerów którzy topią 10 milionów w super przebój zgodny tylko i wyłącznie z dx10, aby sprzedać go dla kilku tysięcy posiadaczy nowych kart :lol2:

 

pomijam tutaj oczywiśćie firmy zależne od microsoftu który może "promować" swój nowy system...

 

reszta gier będzie miała pewnie tryby jak w cod2 dx7 dx9 i dx10 do wyboru do koloru...

ps

nie wiem które wywody znaffcuf tematu są ciekawsze, o robotach z 7 wymiaru kradnących nam energię w 2012 roku czy o armageddonie na rynku gier w związku z premierą dx10.... :E

 

no bez przesady, ten temat o robotach byl genialny ;) poza tym wszystkim to bedzie caly system dla graczy. cos jak pctowa konsola. tak jak vista jest raczej dla graczy, tak dx10 tez. imho pod dx10 na poczatku beda tylko porty z 360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...