Skocz do zawartości
januszxp

Crysis i DX10

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, TmK napisał:

Też fajnie ten okres wspominam, jeszcze przed swoim pełnym przejściem na konsole, PCMR, 8800GT, który się pocił jak cholera i marzenia o 8800GTX :E 13 lat temu, masakra.

Jak GTX miałeś wcześniej od GT :E gtx też się pocił pierwszą kartą na której dało się pograć na najwyższych ustawieniach w miarę komfortowo jak na tamte czasy była GTX 280 no chyba że ktoś zapakował SLI z 8800 lub 9800GX2 :E 

BTW fajny avatar :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że to wygląda słabo? Modele twarzy, obiektów, animacje twarzy, oświetlenie, to nawet na miano remastera nie zasługuje.

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kris194 napisał:

Czy tylko ja uważam, że to wygląda słabo? Modele twarzy, obiektów, animacje twarzy, oświetlenie, to nawet na miano remastera nie zasługuje.

Nie ma kasy to czego się spodziewałeś. Może jak ktoś ich wykupi to zrobią nowego i porządnego Crysisa lub coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kris194 napisał:

Czy tylko ja uważam, że to wygląda słabo? Modele twarzy, obiektów, animacje twarzy, oświetlenie, to nawet na miano remastera nie zasługuje.

IMO zmarnotrawili złoty temat. Z
Zatopili niezatapialne. Crysis to marka (!), i co dostaniemy?
Coś, czego nawet nie mam chyba ochoty odpalić.
Szkoda... taki tytuł! :(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Send1N napisał:

Jak GTX miałeś wcześniej od GT :E gtx też się pocił pierwszą kartą na której dało się pograć na najwyższych ustawieniach w miarę komfortowo jak na tamte czasy była GTX 280 no chyba że ktoś zapakował SLI z 8800 lub 9800GX2 :E 

BTW fajny avatar :rotfl:

No tak, ale wtedy chyba jeszcze mocno trzymała cenę ta karciocha, albo coś mi się już w głowie chrzani :E Pamiętam na bank, że na 8800GT dało się jako tako na tych średnich grać, ale ogólnie karciocha była mega udana, stosunek cena/jakość był :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 8800GT spokojnie można było grać na wysokich w przyzwoitej rodziałce jak na tamte czasy (1280x1024) schody zaczynały się po wbiciu "very high" ja tak grałem na mocniejszym bracie gt (8800 GTS 512mb na g92) były też stare GTS'y słabsze od GT (320 i 640mb) zrobiłem OC ile wlezie i te 25-35fps miałem na very high ^^ skok był ogromny między serią 7 a 8800, na 7900GT byłem w stanie grać tylko na średnich, po wbiciu high już na ekranie był pokaz slajdów (dosłownie) 

BTW, kiedyś to było.. ludzie mieli w crysisie 35fps i skakali z radości jak to jest mega płynnie, teraz w dupach się poprzewracało :D 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Send1N napisał:

 

BTW, kiedyś to było.. ludzie mieli w crysisie 35fps i skakali z radości jak to jest mega płynnie, teraz w dupach się poprzewracało :D 

Kiedyś gry miały blokadę na 20-25 klatek nikt nie narzekał i nawet nikt nie wiedział, że w ogóle coś takiego jest Gothic 1, Diablo 1/2, Commandos. W gry sieciowe zawodowo też się grało w takiej ilości klatek Quake 3, CS 1.6 dzisiaj gracze muszą mieć w takich tytułach ponad 100 klatek bo ktoś im wmówił, że wtedy skill będzie większy i w to wierzą (144hz ?) to taka kontynuacja mojego postu z góry.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sieciowych fpsach to się zgodzę bo 35 fps w csie nawet w starych wersjach które grałem (1.1,1.3,1.5,1.6 itp) to był jakiś dramat totalny na moim pierwszym pc w domu :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Send1N napisał:

w sieciowych fpsach to się zgodzę bo 35 fps w csie nawet w starych wersjach które grałem (1.1,1.3,1.5,1.6 itp) to był jakiś dramat totalny na moim pierwszym pc w domu :E 

Jak jak grałem nałogowo w te stare sieciówki typu CS, Day Of Defeat, Wolfenstein Enemy Territory to zawsze grałem na złomie z myszką za 5 zł gdzie więcej niż 30 fps to nie miałem, robiłem kiedyś screeny ale wszystko przepadło wraz z upadkiem Xfire, ale mam tutaj jeden sprzed 9 lat na steamie, jeszcze stare dobre czasy gdzie na Polskie serwery wchodziło się nie dla skórek na bronie tylko dla klimatu który tworzyli ludzie, ale większość graczy którzy pamiętają jeszcze czasy pierwszych wersji CS lub CS 1.6 to już pewnie nawet gry w nie gra.

CS.thumb.jpg.85080507ef88bdee72e73c837e97a6b6.jpg

 

 

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie grać, ja mam 29 lat i grałem w csa od 2001 w kafejce ;) jeszcze był celownik w awp w wersji 1.0 :E jeżeli chodzi o CSA to po 1.6 tak naprawdę się dla mnie skończył, w GO mam przegrane 3500 godzin ale już odpuściłem tą grę całkowicie nie ten klimat ;) dlatego strasznie lubie remake czy nawet remastery gier bo wraca się do czasów jak jeszcz gry miały to coś z nową oprawą a nie tylko kasa i handel skinami + drzewka z umiejętnościami :E dlatego tak niemogę się doczekać C1 remaster'a ;) 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry gracz to na wszystkim ogarnie, ludzie myślą że jak kupią sobie gamingowy fotel i biurko to da im to +20 do skilla :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ditmd napisał:

Dobry gracz to na wszystkim ogarnie, ludzie myślą że jak kupią sobie gamingowy fotel i biurko to da im to +20 do skilla :D

Zapomniałeś o RGB w kompie :E 

To tak jak moj kumpel z miasteczka zaczynał giercować mniej więcej w latach 2003-2004 w csa nakupował sprzętu, myszek sluchawek itp i po dzień dzisiejszy jest słaby :E :lol2: ja zaczynałem grę na 30fpsach na kulkowej myszce więc zrobiłem bazę na takim trupie w kosmicznie trudnych warunkach a pózniej jak przychodzil lepszy sprzęt to tylko mi to pomagało a nie uczyło grać i dawać skilla :D 

Edytowane przez Send1N
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Send1N napisał:

A czemu ma nie grać, ja mam 29 lat i grałem w csa od 2001 w kafejce ;) jeszcze był celownik w awp w wersji 1.0 :E jeżeli chodzi o CSA to po 1.6 tak naprawdę się dla mnie skończył, w GO mam przegrane 3500 godzin ale już odpuściłem tą grę całkowicie nie ten klimat ;) dlatego strasznie lubie remake czy nawet remastery gier bo wraca się do czasów jak jeszcz gry miały to coś z nową oprawą a nie tylko kasa i handel skinami + drzewka z umiejętnościami :E dlatego tak niemogę się doczekać C1 remaster'a ;) 

Klimat nie ten sam i nie gra się tych samych map. Ja tęsknię do italy, piranesi, azteca i wielu innych niegdyś popularnych. Teraz głównie mirage i dust2 się gra w csgo.

I grało się na serwerach prywatnych. Ja za czasów 1.3-1.6 grałem na serwerach null. To chyba warszawskie serwery były.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kris194 napisał:

Czy tylko ja uważam, że to wygląda słabo? Modele twarzy, obiektów, animacje twarzy, oświetlenie, to nawet na miano remastera nie zasługuje.

Nie, nie tylko Ty ale podobno mają być textury 8K ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w 1.6 2.5k godzin steam i ze dwa razy tyle non steam. Była ogromna różnica w feelingu w grze między 100 fpsami na np 30 czy nawet 60. Full auto całkiem inna bajka. Dziś nie ma co o tym już mówić - było i zdechło. Wtedy ludzie grupowali się na swoich ulubionych serwach - czy to ffa, czy tp, aim-hs czy only awp. W csgo już wszystko kręci się wokół turniejówek i tam może dm'a na rozgrzewkę, a współczesne serwery społeczności, to najwyżej popłuczyny przy tych z czasów 1.6 gdzie latami się grało ze znajomkami z całej Polski. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten remaster na ostatnim gameplayu wygląda bardzo biednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się mniej więcej tego spodziewałem w końcu to remaster, a nie remake tworzony od podstaw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten czasowy Ex dla Epica. Good job ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który remaster w ostatnich latach dawał coś więcej niż różnicę, którą widać tylko na bezpośrednich porównaniach? Mi chyba tylko remastery Age of Empires się podobały, i czekam właśnie na trójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aoe Definitive to w sumie można by uplasować gdzieś pomiedzy remastererem a remake. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, joloxx9 napisał:

Ten remaster na ostatnim gameplayu wygląda bardzo biednie.

Jeszcze nie było żadnego gameplayu z  remastera. Te video z Digital Foundry to z 7 letniej konsoli gdzie krajtek dodatkowo ubił moc ray traycingiem to jak to ma wyglądać? Z wersji PC mamy na razie 1 screen tylko i według mnie wygląda tak jak oczekiwałem. Jedyny plus z portu na konsole jest taki że prawdopodobnie gra została rozpisana na 8 rdzeniu(tyle ma konsola) a nie na 1 jak w oryginale na PC z 2007 roku. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, fajna karta, zarzucisz jakimś linkiem do 3dmarka? :E

Zabrakło chyba dopisku SOON, tak robią najwięksi kozacy na tym forum :P

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć ostro zryty beret żeby wpisywać w sygnaturkę sprzęt którego się nie ma :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kadajo napisał:

Trzeba mieć ostro zryty beret żeby wpisywać w sygnaturkę sprzęt którego się nie ma :E

Nie wykluczałbym, że nie może mieć.

Chyba niektórzy "streamerzy" podostawali te karty już od Nvidia Polska.

To wywnioskowałem po przesłuchaniu podcastu Rock i Borys. Mogą to dzisiaj o 15 ogłosić. Ale to moje podejrzenie.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...