Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kas

Co dalej z Tweak.pl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takze Wy macie problem z wejsciem na Tweak.pl ??

Od wczoraj mam problem z wejsciem na strone czyzby wlam na serwer ??

Znajmoy widzial rano napis "plóm" zamiast strtony domowej Tweak`a :(

Piszcie co wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 10 kwietnia 2006 witryna tweak.pl bꤺie niedost갮a z powodu braku serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli to definitywny koniec tweaka czy może chwilowa przerwa ? bo oba fora (pclab i tweak) się uzupełniały u mnie i jak czegoś nie wiedziałem to na obu znajdowałem przeważnie odpowiedź ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko skopiowałam to, co widnieje na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiazany dzieki Krootki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skasować tego linka-to na razie jest nieoficjalne...nie chcemy zebny akcja spaliła na panewce

wysyłajcie sopbie info na gg lub pm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi zę nie działa tylko o to,zeby na razie nie było o tym zbyt głośno. Na razie to taka partyzantka na maxa ;)

Ważne zę ekipa tweaka walczy o forum i mam nadzieje zę uratują je :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem, to był ten atak czy nie? Bo jeśli to wina braku serwara i braku 20 reklam na stronie zamiast 15 to śmiechawa..... Tweak to mój ulubiony vortal i forum! Go panowie go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer niepłacoy i znikneli.. Od dłuzśego czsu właściciele mieli gdzieś lios portalu, sklep barwkomp padł to pewnei sie przestało opłacąc bulić za serwer. Tak czy siak jestem optymista-najwyzęj bęzie pod inn nazwą. Baza jest to bęzie ok-jak by trzeba było zaczynać od 0 to by była lipka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa imho z doopy wyjęta .... lepiej by było cos w stylu www.tweak-revolutions.pl

Purepc jest beznadziejna ... kiedys sie mowiło iude na tfika/tłika i inne takie, a teraz? "ide na purepc"?

dolina ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to mam gdzieś, dlamnie tweak zawsze wygladał mało profesjonalnie, ich strona wygladała jak postawiona na jportalu2 i to na dodatek w ciagu 5minut... ich szata graficzna także nie wygladała zachecająco, wiec nie dziwie się że nie opłacało się utrzymanie takiej strony... zobaczcie sobie szate PCLab'a która wyglada profesjonalnie, dlatego reklamodawcy wola przyjsc tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to mam gdzieś, dlamnie tweak zawsze wygladał mało profesjonalnie, ich strona wygladała jak postawiona na jportalu2 i to na dodatek w ciagu 5minut... ich szata graficzna także nie wygladała zachecająco, wiec nie dziwie się że nie opłacało się utrzymanie takiej strony... zobaczcie sobie szate PCLab'a która wyglada profesjonalnie, dlatego reklamodawcy wola przyjsc tutaj...

Pclab forever...A jak! :cool::E:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koniec tweaka, nareszcie, pclab.pl żądzi!!!!! święto na forum, żałoba po tweaku!!!!! usłyszeli, że w 2012 koniec świata to zwineli interes :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Portal był od dłuzśego czsu nędzny na maxa...

forum mimo ad broniło się samo-z całym szacunkiem ale w tematach komputerowych pclab do pięt nie dorasta tweakowi.

Za to jest tuaj ciekawiej,smieszniej i mniej sztywno ;)

no i śa tematy o gotowaniu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koniec tweaka, nareszcie, pclab.pl żądzi!!!!! święto na forum, żałoba po tweaku!!!!! usłyszeli, że w 2012 koniec świata to zwineli interes :lol2:

....i własnie dlatego wolałem siedziec na tweaku, przynajmniej tam chociaz porządek był, a nie to co tu, syf....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grobel

racja, sam serwis na tłiku był bardzo słaby. Z tym że tłik to przede wszystkim forum któremu pclab w życiu nie dorosnie do piet...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Portal od dawna był beznadziejny, a forum żyło własnym życiem. Ale forum to co innego , prawda taka że inne fora hardwarowe mogły tweakowi czyścić buty. Miejmy nadzieje że to się tak nie skończy. To byłoby coś strasznego gdyby forum z takim dorobkiem po prostu wyparowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tweak powróci, to rzecz pewna, może na innym serwerze i nie od razu :( Na razie będę trwonił czas tu. Od hoho zaglądam na PCLaba czytać artykóły, naprawde świetne są, co do forum to może my tweakowcy coś z nim zrobimy :E

Ma ktoś może mojego tweakowego avika, właśnie się skapnołem, że nie mam go na kompie, nawet cache przeglądarek przetrząsnołem. :help:

Pozdrawiam

M4TEUSZ ---> M4TI ---> hautameki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
....i własnie dlatego wolałem siedziec na tweaku, przynajmniej tam chociaz porządek był, a nie to co tu, syf....

Sam jesteś syf. Jak sie nie podoba , to spadaj na e-giełde. Jakbyś nie zauważył , to PcLab ma spora ilość użytkowników na forum , którym nie przeszkadza kilka niedoróbek. Moderator też człowiek i nie płacą każdemu na siedzeniu 24h nad forum i badaniu każdego napisanego zdania , szukając wybujałych naruszeń regulaminu.

Jeśli natomiast masz coś "nie tego" z własnym ego , to sobie poskacz w miejscu lub weź kijek i pobiegaj nago po lesie(wydając przy tym małpie odgłosy).

No offence...oczywiście ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...