Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Na GOGu za darmo Total Anihilation : Commander Pack. :D

 

https://www.gog.com/

 

No super :E To tak jakby ci babcia dała kość ramu z 1997 do rozbudowy kompa :E

 

 

Co w tym fajnego?

 

F1 i 911 może, reszty nie kojarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Summer Sale na Uplayu, może ktoś znajdzie coś dla siebie. :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Summer Sale na Uplayu, może ktoś znajdzie coś dla siebie. :Up_to_s:

przypominam, żeby nic nie kupować na tej gównianej platformie, która może usunąć Ci teraz kontro WRAZ Z ZAWARTOŚCIĄ, jeśli nie będzie się człowiek za długo logował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wysyłają monit przed usunięciem, o ile dobrze pamiętam aferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się teoretycznie na każde konto codziennie... Choćby raz w tygodniu, lub nawet miesiącu, więc krzyczenie i płacz na ten temat jest... bez sensu całkowicie. Paranoja straszna niektórych łapie, ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się teoretycznie na każde konto codziennie... Choćby raz w tygodniu, lub nawet miesiącu, więc krzyczenie i płacz na ten temat jest... bez sensu całkowicie. Paranoja straszna niektórych łapie, ale cóż.

Ale tak nie powinno być, bo wyobraź sobie że przez pół roku nie ruszasz swojego samochodu, nie jeździsz nim itd i ci go zabierają bo go nie używasz. Takie porównanie. A zapłaciłeś za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak nie powinno być, bo wyobraź sobie że przez pół roku nie ruszasz swojego samochodu, nie jeździsz nim itd i ci go zabierają bo go nie używasz. Takie porównanie. A zapłaciłeś za niego.

Nie miałem świadomości, że tak jest, ale... z drugiej strony - ile razy doświadczyłeś czegoś takiego i straciłeś zawartość?

Może warto o tym pamiętać, ale niekoniecznie "problem" nas dotyczy (?)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się teoretycznie na każde konto codziennie... Choćby raz w tygodniu, lub nawet miesiącu, więc krzyczenie i płacz na ten temat jest... bez sensu całkowicie. Paranoja straszna niektórych łapie, ale cóż.

Nope, ostatnie logowanie na uplayu miałem kilka msc temu. :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to wygląda, ale biorąc przykład samochodu, to np do banku logujesz się przynajmniej raz w miesiącu... Paranoja taka nie ma co gadać, jest to idiotyczne jakby nie było, ale np biorąc pod uwagę sprzedaż kont za kilka cebuli na allegro,może pod takim względem to robią,kto to wie. Na uplay to mam tylko assassin's i trials, więc logowanie i tak będzie. Posiadam jeszcze steam i origin(tam to się nie logowałem bo nie mam po co, i akurat nic wartościowego tam nie mam, ogólnie dla mnie martwa platforma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to wygląda, ale biorąc przykład samochodu, to np do banku logujesz się przynajmniej raz w miesiącu... Paranoja taka nie ma co gadać, jest to idiotyczne jakby nie było, ale np biorąc pod uwagę sprzedaż kont za kilka cebuli na allegro,może pod takim względem to robią,kto to wie. Na uplay to mam tylko assassin's i trials, więc logowanie i tak będzie. Posiadam jeszcze steam i origin(tam to się nie logowałem bo nie mam po co, i akurat nic wartościowego tam nie mam, ogólnie dla mnie martwa platforma)

Ja mam trochę więcej, prawie wszystkie Far Cry, darmówki, HoMM VI i VII ze wszystkimi dodatkami i kilka innych gier.Prócz tego GOG, Steam, Epic oraz Rockstar na R* mam GTA SA i VC. :)

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę więcej, prawie wszystkie Far Cry, darmówki, HoMM VI i VII ze wszystkimi dodatkami i kilka innych gier.Prócz tego GOG, Steam, Epic oraz Rockstar na R* mam GTA SA i VC. :)

No ja akurat mam malutko, ale jak przez półtora roku ogrywam dalej Odyseje to mnie to nie martwi, nawet jakby origin dał takie info to olewam, ponieważ nic tam nie mam co by mnie interesowało dalej, no może c%c, a tak jak mówiłem dla mnie martwa platforma. Oprócz steama nic innego nie mam, no jakby liczyć pojedyncze gry to R* dla rdr2 i battlenet dla hsa.

Singla jakiego ograłem więcej niż raz to była Mafia, nie wracam, nie przechodzą drugi raz, ponieważ nie ma takiej gry, dla której bym tak rozum zatracił.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się teoretycznie na każde konto codziennie... Choćby raz w tygodniu, lub nawet miesiącu, więc krzyczenie i płacz na ten temat jest... bez sensu całkowicie. Paranoja straszna niektórych łapie, ale cóż.

nie logowałem się na konto Uplay od 4 miesięcy, więc łatwo bym mógł stracić to konto. Zresztą, co to za komunistyczne myślenie, że mimo zapłaty, ktoś jest w stanie mi coś zabrać? :hmm:

Ale tak nie powinno być, bo wyobraź sobie że przez pół roku nie ruszasz swojego samochodu, nie jeździsz nim itd i ci go zabierają bo go nie używasz. Takie porównanie. A zapłaciłeś za niego.

+1

 

Wiem jak to wygląda, ale biorąc przykład samochodu, to np do banku logujesz się przynajmniej raz w miesiącu... Paranoja taka nie ma co gadać, jest to idiotyczne jakby nie było, ale np biorąc pod uwagę sprzedaż kont za kilka cebuli na allegro,może pod takim względem to robią,kto to wie. Na uplay to mam tylko assassin's i trials, więc logowanie i tak będzie. Posiadam jeszcze steam i origin(tam to się nie logowałem bo nie mam po co, i akurat nic wartościowego tam nie mam, ogólnie dla mnie martwa platforma)

W dalszym ciągu beka z Ciebie, bo to że TY TAK ROBISZ, nie oznacza, że WSZYSCY MAJĄ TAK ROBIĆ. Moje konto uplayowe to kilkadziesiąt gier, przy czym 15% to może tytuły za które zapłaciłem. Mam teraz je stracić, bo mam obowiązek gdzieś się logować? hatfu.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dla tych co kolekcjonują gry i lubia wracać do jakiś tytułów. Ja rzadko to robię. Przechodzę i się żegnam w 99% z tym tytułem. ;)

 

 

Wracając do tematu.

 

Kao the Kangaroo: Round 2

 

Free! :D

 

BTW ponoć nowa cześć nadchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dla tych co kolekcjonują gry i lubia wracać do jakiś tytułów. Ja rzadko to robię. Przechodzę i się żegnam w 99% z tym tytułem. ;)

dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry5 i New Dawn ukończyłem jak uplay+ było przez pierwszy miesiąc za darmo, i nie zamierzam wracać do tej gry, ale są gierki które przechodzę po kilka razy, bo lubię, albo dawkuję w małych dawkach, to raczej nici z abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie logowałem się na konto Uplay od 4 miesięcy, więc łatwo bym mógł stracić to konto. Zresztą, co to za komunistyczne myślenie, że mimo zapłaty, ktoś jest w stanie mi coś zabrać? :hmm:

 

+1

 

 

W dalszym ciągu beka z Ciebie, bo to że TY TAK ROBISZ, nie oznacza, że WSZYSCY MAJĄ TAK ROBIĆ. Moje konto uplayowe to kilkadziesiąt gier, przy czym 15% to może tytuły za które zapłaciłem. Mam teraz je stracić, bo mam obowiązek gdzieś się logować? hatfu.

Czemu beka? Co tam takiego wg Ciebie śmiesznego napisałem? Codziennie włączasz komputer... Codziennie grasz, więc OCB? Sam napisałem że to paranoja z ich strony, a Ty mnie poprostu w głupi sposób próbujesz zaatakować bez żadnych argumentów. Dużo jest serwisów które za nieużywanie konta je usuwają...

Jak włączasz komputer, to co najpierw robisz? Logujesz się do windowsa, dalej logujesz się na steamie, czy na serwisach internetowych, więc co sprawia u Ciebie taki ból, żeby raz na pół roku się zalogować? Na chłopski rozum jest to z ich strony idiotyczne, ale nie jest to jakaś czynności która wymaga nie wiadomo ile. Nie podoba się, to ich olej i bądź jak czarna społeczność w stanach, protestuj, może zrobisz jakieś poruszenie. Ale dla mnie mieć pretensje, że takie coś zrobili jest śmieszne, ale trudno ludzią nie dogodzisz, nawet jak Ci coś za free dali to ibtak będziesz narzekał jak stara baba, którą wszystko boli, ale jak coś za free to pierwsza w kolejce.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codziennie gram? w przeciągu miesiąca mam może 20h przegrane, a czasem nawet i mniej. Czasy beztroskiego pykania już dawno dla mnie się skończyły, a Steama ograniczyłem tylko do powiększania listy gier, których raczej nigdy nie odpalę. Co sprawia mi ból? To, że za to ZAPŁACIŁEM. Rozumiesz? Kupując daną grę nie wpisywałem na listę do regularnego odhaczania, tylko samą możliwość odpalenia gry kiedy mam na to ochotę, a może nawet i nigdy (!). Nie oleję tego, bo nie chcę przez czyjeś szare praktyki tracić mojej własności.

 

Dużo jest serwisów? Słucham, która platforma do grania tak robi? To jest głupi i niebezpieczny precedens.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, rozumię Ciebie. Ale no bez przesady. Platform nie ma, jak napisałem serwisy niektóre są bezpłatne ale trzeba mieć do nich dostęp, a czasami to noe jest takie proste... tor... i trza się zalogować co jakiś czas.

 

Ubi zrobił co zrobił, ale naprawdę tak trudno się raz na te 6 miechów zalogować? Pewnie weryfikacja kont, które są multikontami, nie zdziwię się jak inne platformy tak zrobią... Pozbędą się pijawek i naiwniaków na konta za 10 zł. Jak ktoś ma Cię oszukiwać to złapiesz się brzytwy czy utopisz się? Proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest głupi i tyle.

 

Sam np. widzę po znajomych na Stemie, że niektórzy nie są online miesiącami, część nawet nie logowała się od pół roku. I trochę głupio byłoby chyba, gdyby im Gabe nagle z tego powodu konto, które mają od wielu lat i na którym mają sporo gier nagle wywalił do kosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przecież nie twierdzę, że to jest mądre. Sam napisałem że to jest idiotyczny pomysł, ale co zrobisz? Teoretycznie każdy włączy kompa przynajmniej raz na miesiąc, co w tym takiego trudnego aby zalogować się na konto :hmm: szczerze 5 sekund roboty, a niektórzy podchodzą do tego jakby mieli całe miasto przejść pieszo i stać ze 5 godzin w kolejce do jakiegoś urzędu itp itd. Chodzi mi o podejście ludzi, którzy podchodzą do tego jak do końca swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest głupi i tyle.

 

Sam np. widzę po znajomych na Stemie, że niektórzy nie są online miesiącami, część nawet nie logowała się od pół roku. I trochę głupio byłoby chyba, gdyby im Gabe nagle z tego powodu konto, które mają od wielu lat i na którym mają sporo gier nagle wywalił do kosza...

 

Tylko na Steam-e to akurat można być niewidocznym, więc nie masz pewności czy faktycznie ich nie ma czy po prostu wolą się bawić sami obecnie w ciszy i spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przecież nie twierdzę, że to jest mądre. Sam napisałem że to jest idiotyczny pomysł, ale co zrobisz? Teoretycznie każdy włączy kompa przynajmniej raz na miesiąc, co w tym takiego trudnego aby zalogować się na konto :hmm: szczerze 5 sekund roboty, a niektórzy podchodzą do tego jakby mieli całe miasto przejść pieszo i stać ze 5 godzin w kolejce do jakiegoś urzędu itp itd. Chodzi mi o podejście ludzi, którzy podchodzą do tego jak do końca swiata.

Może dlatego, że mam konto na 7 platformach, a takie zachowanie tworzy niebezpieczny precedens dla innych? Jak mi jednego Uplaya skasują, to nie będę jakoś bardzo płakał, ale co jeżeli taki Steam by to wprowadził? 1000 gier z hakiem miałoby pójść w PiSdu, bo o czymś zapomniałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zrób jeszcze raz UV, ale na rozgrzanej karcie. Właśnie dzisiaj tak zrobiłem i widzę całkiem pozytywne odczyty. Czyli uruchamiasz jakiś program do obciążenia karty np. CpasViewer i bench Fury Cube w natywnym 600/600 i rozgrzewasz kartę do osiągnięcia stabilnej maxymalnej temperatury. Teraz przywołujesz krzywą UV i ustawiasz dla próby np. 2700mhz/0.950V,  zatwierdzasz i zapisujesz profil. Teraz wychładzasz kartę do powiedzmy 35stC i uruchamiasz obciążenie. W czasie obciążenia monitorujesz taktowanie i napięcie. Taktowanie 2700mhz powinno się utrzymywać, aż do osiągnięcia jakiegoś progu temperaturowego i od tego progu podnieść się o 15mhz i utrzymywać, aż do osiągnięcia maxymalnej temperatury karty. Spróbuj, u mnie to działa, co prawda na Ampere, ale spróbuj. Capsviewer: https://www.geeks3d.com/20240212/gpu-caps-viewer-1-63-released/
    • A jak to jest z utrata ogolna jasnosci z biegiem czasu? Ile taki panel traci nitow po 1 roku lub 2 latach? Moj s10+ stary ma 5 lat i jak przyloze go do s23u to bialy w nim jest zolty.... 
    • Zapomniałem dodać, że Pavilion Plus nie ma metalowej obudowy, dopiero ZenBook ma. Jest jeszcze Vivobook Flip z funkcją dotykowego ekranu oled odwracanego na drugą stronę.  Mniejszy ultrabook 13-14 będzie lżejszy niż laptop do gier 15-17. Procesory AMD ryzen były kiedyś dawane ze względu na niższą cenę danego modelu z tym procesorem, natomiast na obecną chwilę całkiem dobrze sobie radzą. W cenie Pavilion Plus na intelu otrzymasz metalowego zenboka 14 UM3402YA R5-7530U/16GB/512/Win11 OLED 90Hz z Ryzenem 5, który będzie nieznacznie tylko różnił się od Intela przy codziennym użytku. W dodatku jest procesorem u niskonapięciowym, to dłużej można go używać na jednym ładowaniu baterii. Tak ogólnie wszystkie propozycje z tematu są ok. https://versus.com/en/amd-ryzen-5-7535hs-vs-intel-core-i5-12450h porównanie bardziej wyrównane procesorów h. 
    • Ciekawostka: po ponownym wejściu do gry, skrzynie są ponownie do otwarcia Wszędzie potrzebne są klucze, w wiele miejsc nie da się wejść, więc utknąłem
    • Jak maly jak na 100% masz ledwo 100 nitów?   Cytat z rtings The firmware update allows small highlights to get extremely bright, but there's an aggressive ABL that causes large highlights to be very dim, and the changes in brightness can be noticeable even while gaming. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...