Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

 

Czy Rayman Origins nadaje się dla dziecka, które ma 6 lat? Warto za 14,99 Euro, bo jest zniżka -50% na Steam?

Pozdrawiam serdecznie.

 

EDIT

 

The Darkness II na GetGamesGo -60% (około 15 Euro)- Steamworks.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem. Wiem, ze gust mi się od premiery K&L 2 chyba zmienił. Jaki chaos, ile strzelania... i juz widzę, zę nieprzyzwoicie krótki. W 1h mam naprawdę 1/5 gry za sobą, patrząc na rozdziały. Nie kupować! :E

 

(mogłem do zaplanowanych 30zł na Alana dołozyć te 10 i wziąć dziś na Oridżin :)... ze ja sie nie nauczę - nie kupuj daltego, ze tanio. Ziarnko do ziarnka i zbierze sie Crysis 3 :E No dobra, gra ma styl i jest taka fajną ciekawostka, ale.. a moze nie mam dzis nastroju?)

 

Edit: muszę częsciowo odszczekac, to, co poweidziałem. Tam, gdzie jest ogromna rozpierducha, faktycznie jest śrenio, a moze nawet neiciekawie... ale juz trzeci rozdział i walka w jakims obskurnym budynku? Super. I do tego ta grafika - kolory, szczegółowe, świetnie oddane otoczenie, specyficzne filtry i efekty.... jednak dobrze cos takiego mieć, na gry indie więcej wydawałem i nie w każdą gram...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://groupees.com/bab

Starts week of May 21.

Necrovision (PC Steam + DRM-Free),

Caster +OST (PC/MAC Steam + DRM-Free),

Diamond Dan (PC/MAC Steam),

Lightfish (PC/MAC Steam),

Ubersoldier 2 (PC DRM-Free),

Dark Fall: Lost Souls (PC Steam + DRM-Free),

XOTIC (PC Steam + DRM-Free),

Beep (PC/MAC Steam + DRM-Fee),

Sideway: New York (PC Steam),

P.A.M. (PC Steam),

Nikopol: Secrets of the Immortals (PC Steam),

The Ball (PC Steam + DRM-Free).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy Rayman Origins nadaje się dla dziecka, które ma 6 lat? Warto za 14,99 Euro, bo jest zniżka -50% na Steam?

 

Ja akurat gram z 6 letnią córką i dla niej samej może być za trudny, ale do grania w coop z dorosłym nadaje się idealnie. W tej grze nie ma czegoś takiego jak ilość żyć, w przypadku "zgonu" zaczyna się od początku danego fragmentu poziomu. Do tego, jeśli gra się we 2, to gdy jedna postać zginie, druga może ją sprowadzić z powrotem do gry, przez co dziecko się nie frustruje, a pozwala to również ominąć trudniejsze momenty. Tylko najlepiej sprawić do tego dziecku pada, znacznie lepiej sobie na nim poradzi niż na klawiaturze. Polecam:P

Edytowane przez Hitokiri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat gram z 6 letnią córką i dla niej samej może być za trudny, ale do grania w coop z dorosłym nadaje się idealnie. W tej grze nie ma czegoś takiego jak ilość żyć, w przypadku "zgonu" zaczyna się od początku danego fragmentu poziomu. Do tego, jeśli gra się we 2, to gdy jedna postać zginie, druga może ją sprowadzić z powrotem do gry, przez co dziecko się nie frustruje, a pozwala to również ominąć trudniejsze momenty. Tylko najlepiej sprawić do tego dziecku pada, znacznie lepiej sobie na nim poradzi niż na klawiaturze. Polecam:P

 

Tu dodam, że końcowe etapy są naprawdę trudne i nawet rodzic może mieć trochę problemów. Nie wspominając już o dodatkowym Świecie Nieumarłych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było. Nowy DeusEx w sklepie muve.pl w formie elektronicznej za niecałe 22zł. Zasysam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było. Nowy DeusEx w sklepie muve.pl w formie elektronicznej za niecałe 22zł. Zasysam :)

 

Gdzie? ja widzę tylko cene 54zł za digital i 59zł za pudełko;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobekh Niestety promocja już się skończyła, trzeba na allegro szukać tanich kluczy z promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj to lipa, spóźniłem się trochę. Dobrze że Alana zdążyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? ja widzę tylko cene 54zł za digital i 59zł za pudełko;>

Promocja do niedzieli była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakiś czas temu dałem 5Euro za Cywilizację 3 na Steam, nie żałuję:)

Edytowane przez tybysh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited 2 na gamersgate za 6 euro , to chyba tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.. czemu na gamersgate... kolejno konto miałbym zakładać?... chyba poczekam az steam łaskawie przeceni... może w czerwcu? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat z gamersgate jestem bardzo zadowolony, ostatnio kupuję więcej tam gier niż na steam. Do tego dochodzą Blue coins, jak się sporo kupuję to zawsze w ciągu roku darmowa gierka wpadnie(nie stary rupieć).

Lub np. dzisiaj Bastion mogę wziąć za darmo lub tdu2 za 1.50 :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee.. nie podpina sie do steama, kolejny downloader... wystarczy mi origin, steam i muve... jestem konserwatywny. :) na steam bylo dwa razy, będzie i trzeci, jak wszystko do tej pory :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też już więcej nie zakładam kont, posiadam steam. gamersgate,gog,origin,green man,i polski muve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cos ciekawego dla tych co sie pilka intersuja, na stronce psc mozna wygrac teraz codziennie 5 euro w rzutach karnych ;):http://www.paysafecard.com/pl/euro-2012/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma to na originie przeceny,min. Mirrors Edge za 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://groupees.com/bab

wystartowało - wybierasz sobie gry (wraz ze wzrostem liczby, więcej musisz zapłacić 3 gry to 3$, 4 to 3,75$ itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...