Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

kupował ktoś na eneba? długo sie czeka na klucz z tego portalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem, miałem od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF V na Origin za 35zł.

 

Szkoda kasy, kupiłem BF 1 za 18 zeta, trochę pograłem i zapomniałem o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://lowcygier.pl/aktualnosci/total-war-saga-troy-za-darmo-na-epic-games-store/

 

Studio Creative Assembly ogłosiło, że Total War Saga: TROY zadebiutuje na pecetach 13 sierpnia tego roku. Dobra, a nawet bardzo dobra wiadomość jest taka, że przez pierwsze 24 godziny od premiery gracze będą mogli odebrać Total War Saga: Troy za darmo na Epic Games Store! Epic, szykuj serwery! Zła wiadomość dotyczy dostępności gry – Troy to kolejny tytuł z rocznym okresem wyłączności w sklepie Tima Sweeneya
Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sceptic's Guide to Magic 0R4CV-0A6EC-N36LL

King's Bounty: Warriors of the North Q6KTA-4D799-64LXW

Duke Nukem Forever YVHKQ-T7A6V-FDEKJ

Duke Nukem Forever: Hail to the Icons Parody Pack YDIIE-FAGAY-NRNPE

Duke Nukem Forever: The Doctor Who Cloned Me KTD75-NZ6Q8-DK3TZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto obserwować sobie Gamivo, czesto pojawiają się tam róznego rodzaju przeceny na gry, na przykład teraz startuje Flash sale, w ramach której wszystkie tytuły będą przecenione o 11%. Zresztą sprawdzona platforma, kupiłem tam ostatnio grę i wszystko było ok (w większowci przypadków tańsza od steama czy też od origin).

 

Swoja drogą jakie macie nastawienie do kupowania preorderów? Chodzi mi tutaj o cyberpunk, planowałem sobie kupić preordera, w związku z ostatnimi wydarzeniami oraz newsami o grze już się zacząłem nad tym poważnie zastanawiać.

Edytowane przez fleszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biorę gdzie leci, choć G2a, kinguina itp staram się unikać.

Te wyżej klucze wyżej są akurat z fanaticala.

 

Osobiście już dawno nie preorderuję, moja lista wstydu jest dużo za długa, a ciągle dokupuję kolejne tytuły xD gry zanim się za nie zabiorę, zdążą sporo stanieć i wyjdzie gazylion DLC. Które potem muszę i tak dokupić. Lepiej mi kupić komplet po przecenach.

Co do CP To żyję nadzieją, że NV doda do RTXów, ale jak to mówią. Nadzieja matką głupich. Dla konsumenta nie ma to znaczenia, czy kupi teraz, czy po premierze akurat nie ma większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zapytam jeszcze tu:

 

Project Cars 2 w wersji Deluxe jest obecnie za 47 zł na Steam, da się w to grać komfortowo na padzie? Pytam z perspektywy fana Need for Speed i Forzy, który nie lubi symulatorów. Da się ponoć ustawić ułatwiacze i ulepszacze ale czy jest to bardzo trudne? Sa jakieś poradniki do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo gorzej sie gra na padzie niż w jedynkę, można sie przyzwyczaić, ale nie ma już tej frajdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż w jedynkę?

Przecież tam to była tragedia i w dwójce to ponoć poprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż w jedynkę?

Przecież tam to była tragedia i w dwójce to ponoć poprawili?

właśnie jest odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram bez większych problemów od ponad roku na padzie X360. I to z asystami ustawionymi na realistyczne, czyli jeśli w danym aucie są jakieś elektroniczne systemy to je mam, jeśli nie to trzeba sobie radzić. Kwestia tylko aby mieć włączoną "asystę kontry" (o ile nie pomyliłem nazwy), to jest opcja właśnie pod pada. No i kwestia oczywiście tego, że PC to już prawie symulator, więc trochę pokory i nie brać się na dzień dobry za najmocniejsze auta, tylko na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się gra na padzie, na kółku CARS 1 jest w sumie łatwy, po prostu jest kilka wózków, których nie potrafię za nic w świecie zestroić i z asystami jeżdżą gorzej niż reszta bez, nie sposób ich opanować... :E (i nie chodzi często o te najmocniejsze)

 

Sam gram zwykle z asystami, bo bez asyst jeżdżę wolniej i czasem popełniam za dużo błędów, niemniej generalnie gra jest raczej nieprzegięta (zależy też jeszcze z jakim poziomem AI śmigamy) i pewnie CARS 2 w niczym się tutaj nie różni - co jest ogromnym plusem w sumie, bo przegięte symulatory to nie moja bajka, CARS jest IMHO taki w punkt...

 

Ale na padzie to już Shifty nie były grywalne. :E

Do takich gier jak CARS czy Asseto tylko kółko. I dla tej frajdy warto, czy się gra z asystami czy bez. Inny poziom precyzji, kontroli, inaczej w ogóle człowiek odbiera każdy tor i sie go uczy.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overcooked na Epicu

Coś nie pykło :/

Gdzie jest ARK ja się pytam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overcooked lepsze niż drewniany survival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak typy grają w Overcocked 2 na streamie dobra gierka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo już była w bibliotece gierka, czyli już kiedyś rozdawnictwo zaliczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy majac teraz monitor 1440p będę miał problem ze wszystkimi starszymi grami?

Np. Prince of Persia 2008 w ogóle nie ma wyboru rozdzielczości w menu i mam grę w takim kwadracie z czarnymi pasami i zastanawiam się, czy taki Warhammer: Mark of Chaos - Gold Edition też będzie miał takie problemy z rozdzielczościa? Sa na to jakieś fixy, mody, itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy majac teraz monitor 1440p będę miał problem ze wszystkimi starszymi grami?

Np. Prince of Persia 2008 w ogóle nie ma wyboru rozdzielczości w menu i mam grę w takim kwadracie z czarnymi pasami i zastanawiam się, czy taki Warhammer: Mark of Chaos - Gold Edition też będzie miał takie problemy z rozdzielczościa? Sa na to jakieś fixy, mody, itp?

Ja grałem wczoraj w GTA 1 w 640x480 i dało się grać, ale nie wiem może Warhmammer jak to ten z GOGa to ma dodatkowe ustawienia rozdzielczości, wiele staroci z GOGa to ma. W Unreal Tournament 1999 możesz grać nawet w 4320p jak chcesz. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,to wersja z GOGa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam widzę, Warhammer pójdzie w 1440p ale Robin Hood: The Legend of Sherwood tylko modyfikacjami można dociagnć do 1080p, więc chyba szkoda kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...