Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie MoHy są świetne jak dla mnie thumbup.gif

Fajne są, teraz już nie ma takich FPS, szkoda bo to była dobra seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka niezłych promek jest obecnie na Gamivo

Total War Warhammer 80 zł

Desperados III 106 zł

No i Skyrim za 8 zł ( do którego nie mogłem się na początku przekonać ale potem poinstaowałem sobie mody i gra jest juz o wiele bardziej przyjemna).

https://www.gamivo.com/pl/

Szukam obecnie jakichś dobrych promocji na klucze na strategie. Jest gdzieś jakaś dobra zniżka?

Edytowane przez fleszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TW Warhammer 1 czy 2 za taką cenę to sporo, ja nie dawno dałem za Warhammera 2 chyba ok 50zł, warto obserwować Łowców, bo można wyrwać dobre ceny i sprawdzić czy nie było taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na steam z miech temu była promka na TW Warhamera 1 i 2 po 50 i 60 były, dodatkowo na dlc były promki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie ma na liście życzeń dziwnie dużo gier, w tym sporo indyków. Ale pewnie ceny będą takie sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie zaczyna się ta wyprz na steam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie zaczyna się ta wyprz na steam ?

o 19, zawsze wtedy jest aktualizacja, polecam mieć wcześniej steama odpalonego, bo się nie wejdzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień EGS daje Conan Exiles i HUE za darmo, od 17:00 wiadomo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak, są jakieś perełki ciekawe na steam, czy guzik nie przeceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie poziom podobny do Muve, jak kiedyś były przeceny, tak teraz w kółko to samo, a nawet czasem gorzej. Myślę czy coś wziąć, bo za 100zł obniży mi cenę o 17zł, więc może na coś się zdecyduje, jakieś Surge 2, na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 17 zł kusi, ale nie mam czego kupić, tzn mam, ale że na razie nie zagram, to nie warto płacić cen, jakie obecnie są ustalone... Chociaż może jakieś indyki by się uzbierały. Ale Inside nadal drogie, Archaica była taniej, Hob był taniej na GMG.... może Druidstone... i co jeszcze? F1 2019 będzie za rok w bundlu za grosze... :E Rage 2 nadal ciut drogo... Słabo... A Origins chyba kupię, ale na Uplay, bo mi się kończy ważność punktów na zniżkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś interesują ścigałki na Project Cars 2 jest niezła promo na steam, za 27 zeta można kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szału nie ma jeśli chodzi o wyprzedaż, ale to już norma. Choć czasem coś ciekawego wpadnie. Ja kupiłem Hatred i Introversion Classics Pack za drobne. Łyknąłem też Dooma 64, bo tak tanio jeszcze nie był - 6,30 zł. Pewnie na coś tam jeszcze z czasem groszem rzucę.

 

Ogólnie polecam strony takie jak np. GG.deals. Można sobie zobaczyć najniższą historycznie cenę danego tytułu i wtedy widzimy, czy opłaca się brać, czy kiedyś coś było/będzie po prostu taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szału nie ma jeśli chodzi o wyprzedaż, ale to już norma. Choć czasem coś ciekawego wpadnie. Ja kupiłem Hatred i Introversion Classics Pack za drobne. Łyknąłem też Dooma 64, bo tak tanio jeszcze nie był - 6,30 zł. Pewnie na coś tam jeszcze z czasem groszem rzucę.

 

Ogólnie polecam strony takie jak np. GG.deals. Można sobie zobaczyć najniższą historycznie cenę danego tytułu i wtedy widzimy, czy opłaca się brać, czy kiedyś coś było/będzie po prostu taniej.

Z gg.deals też korzystam od kiedy chyba @Jaycob tą stronkę pokazał, Dooma 64 też kupiłem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś interesują ścigałki na Project Cars 2 jest niezła promo na steam, za 27 zeta można kupić

Albo 45 za wersję Deluxe. Warto.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 05:58, kochan4 napisał:

jak kogoś interesują ścigałki na Project Cars 2 jest niezła promo na steam, za 27 zeta można kupić

Nie ma co robić podjazdu do tej gry bez kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ustawienia jak w realu to pewnie tak, ja gram na padzie, odpowiednia czułość ustawiona, wspomaganie hamowania zredukowane i jakoś to lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Watch Dogs 2 na PC będzie za darmo dla osób które 12.07.2020 o godz. 21.00 zalogują się na swoje konto Uplay by obejrzeć wydarzenie Ubisoft Forward.

Na przypisanie gry do konta będzie czas do końca streama, czyli jedynie ok. 45 minut.

W związku z ww. rozdawnictem można spodziewać się sporego obciążenia serwerów, więc zainteresowanym radziłbym zalogować się co najmniej przed godziną 19.00.

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chodzi po prostu o odpalenie Uplay czy faktycznie trzeba to oglądać gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pawelek6 napisał:

Ale to chodzi po prostu o odpalenie Uplay czy faktycznie trzeba to oglądać gdzieś?

Musisz mieć odpaloną kamerę by szefowie Ubi widzieli że na pewno oglądasz.?

A tak na serio- z tego co zrozumiałem stream ma być na Uplayu i podczas niego ma być opcja dodania Watch Dogs 2 do konta.

Tutaj więcej informacji:

https://lowcygier.pl/darmowe/watch-dogs-2-na-pc-za-darmo-za-ogladanie-streama-ubisoft-forward/

https://www.ubisoft.com/pl-pl/forward

https://news.ubisoft.com/en-us/article/41nS5f7EjNSB9Hi7CwSuVz/ubisoft-forward-everything-you-need-to-know

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a myślałem, że sobie przypisze do konta i kiedyś zagram. Wątpię żeby serwery to wytrzymały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę też dostałem od Ubi$oftu za friko, to dwójkę też przygarnę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi dopłacili, to bym wziął... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem to chętnie przygarnę, nie jest chyba tak zła ta gierka, na Meta dobre oceny zgarnęła.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...