Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

A do czego ci ten Steam potrzebny niby?

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pawelek6 napisał:

A do czego ci ten Steam potrzebny niby?

żeby nie mieć kolejnego launchera. Dla zasady korzystam tylko ze Steama.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od nich z tego co pamiętam pobierasz samą grę, czystą zwykłą instalkę, tak jak to dawniej było. Żadnych kont, programów i innych pierdół. Aczkolwiek jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.

Poza tym, jakby nie patrzeć trochę się ograniczasz tą zasadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę mieć konto żeby kupić grę.

2 minuty temu, Pawelek6 napisał:

Poza tym, jakby nie patrzeć trochę się ograniczasz tą zasadą.

mówisz to do typa, co ma prawie 1100 gier na Steamie, serio się ograniczam? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pawelek6 napisał:

Ale od nich z tego co pamiętam pobierasz samą grę, czystą zwykłą instalkę, tak jak to dawniej było. Żadnych kont, programów i innych pierdół. Aczkolwiek jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.

GOG Galaxy.

Ale w sumie to nie kłopot, ja korzystam z 4 różnych platform (+Game Pass od M$), wszystkie launchery wyłączone z auto-startowania, więc nie ma przerostu formy, a za to można szukać lepszej ceny.

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, GregM00 napisał:

GOG Galaxy.

Ale w sumie to nie kłopot, ja korzystam z 4 różnych platform (+Game Pass od M$), wszystkie launchery wyłączone z auto-startowania, więc nie ma przerostu formy, a za to można szukać lepszej ceny.

No ja mam też GOG, Steam, Uplay, EGS i Rockstar ale nic się w autostarcie nie odpala. :D:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, huudy napisał:

muszę mieć konto żeby kupić grę.

mówisz to do typa, co ma prawie 1100 gier na Steamie, serio się ograniczam? :E

A tak chociaż te 110 (odcinając jedno zero) przeszedłeś?

Ja tak jak inni wyżej. Mam resztę, ale nic nie mam w autostarcie, a Steam jakby nie patrzeć nie wszystko ma i święty nie jest. Poza tym, od pewnego czasu nic nie dodaję jak popadnie za free aby nabijać bibliotekę, nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lamparcicho napisał:

Nie zapomniałeś aby o Origin i Battle.net? :E

Raka nie wspieram.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pawelek6 napisał:

A tak chociaż te 110 (odcinając jedno zero) przeszedłeś?

tak, ale raczej nie na Steamie :E 30% gier to kupno staroci, które przeszedłem za dzieciaka na piracie. Jak dorosłem, uznałem, ze to było zwykłe złodziejstwo i zacząłem kupować to co grałem ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez huudy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, huudy napisał:

tak, ale raczej nie na Steamie :E 30% gier to kupno staroci, które przeszedłem za dzieciaka na piracie. Jak dorosłem, uznałem, ze to było zwykłe złodziejstwo i zacząłem kupować to co grałem ¯\_(ツ)_/¯

Nie Ty jeden tylko ja mam większość staroci na GOGu. :E w które dawno grałem, a teraz kupiłem za psie pieniądze, wliczając te pięć luncherów jakie mam wychodzi mi 607 gier. :E  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan napisał:

Nie Ty jeden tylko ja mam większość staroci na GOGu. :E w które dawno grałem, a teraz kupiłem za psie pieniądze, wliczając te pięć luncherów jakie mam wychodzi mi 607 gier. :E  

jak doliczę Uplaya i Origina, które były wymagane do paru gier (Division czy BF), to myślę, że pod 1200 podejdę :E na szczęście ogarnąłem się i przestałem już cokolwiek kupować, bo wiem, że i tak większości nawet nie odpale, a to co miałem kupić już posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Kszyrztow napisał:

Za tydzień do odebrania ABZU i Rising Storm 2: Vietnam.

 

Biorąc pod uwagę że na steamie jest za 9 dych i ma dobre recenzje to Vietnama będzie warto chyba  łyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie bywała po 20zł i chyba w bundlach za grosze, więc obecną ceną nie ma co się sugerować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanka, bo ja dopiero raczkuje w temacie.?

1. Jak kupujemy grę na GOG, ona się ściąga na komputer. Czy podczas ściągania mogę się wylogować ze sklepu? Co to za aplikacja GOG Galaxy?  Mogę ją odinstalować po ściągnięciu gry?

Chyba widziałem w tym sklepie info, że po ściągnięciu gry można grać offline. To prawda?

2. Teraz Steam. Jak zrobić by po starcie Windows Steam mi się każdorazowo nie aktualizował? Irytujące to jest. Czy ja dobrze kojarzę, że na Steamie musze być podłączony do Sieci by grać?

3. Jakie znacie godne polecenia tego typu sklepy? Interesują mnie zarówno gry pudełkowe jak i cyfrowe? Uplay...co jeszcze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. GOG Galaxy to coś jak Steam, ale GOG zrobiło integrację, można trzymać w tej aplikacji gry z Steama, Origin, Uplay itd. Nie które gry z GOGa albo nawet wszystkie powinny mieć możliwość uruchomienia ich bez posiadania Galaxy, przed chwilą sprawdziłem Diablo1 to działa bez aplikacji. Po co chcesz to usuwać? By potem każdorazowo instalować, jak chcesz ściągać? Dziwne pytania.
2. Jaki problem wyłączyć steama przy uruchamianiu systemu? Ja go włączam ręcznie i wtedy się aktualizuje, nie wszystkie też gry aktualizują się samemu, ale mi to nie przeszkadza, bo mam światłowody, nawet nie wiem że coś ściąga w tle.
3. Steam, Origin, GOG, Uplay, Epic, Microsoft Xbox też ma swoją aplikację

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Reddzik napisał:

1. GOG Galaxy to coś jak Steam, ale GOG zrobiło integrację, można trzymać w tej aplikacji gry z Steama, Origin, Uplay itd. Nie które gry z GOGa albo nawet wszystkie powinny mieć możliwość uruchomienia ich bez posiadania Galaxy, przed chwilą sprawdziłem Diablo1 to działa bez aplikacji. Po co chcesz to usuwać? By potem każdorazowo instalować, jak chcesz ściągać? Dziwne pytania.
2. Jaki problem wyłączyć steama przy uruchamianiu systemu? Ja go włączam ręcznie i wtedy się aktualizuje, nie wszystkie też gry aktualizują się samemu, ale mi to nie przeszkadza, bo mam światłowody, nawet nie wiem że coś ściąga w tle.
3. Steam, Origin, GOG, Uplay, Epic, Microsoft Xbox też ma swoją aplikację

Jak mówiłem dopiero się uczę.

Co do Steama i wywalenia go z Autostartu to oczywiście masz racje. Nie pomyślałem o tym.

Dzięki za wyjaśnienia.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...