Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne rozdawnictwo na Epicu to Hell is Other Demons i Overcooked! 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

when you subscribe to the Humble Bundle newsletter

Pół-darmo :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zas napisał:

Pół-darmo :E 

Ja nic nie zazanczałym i dostałem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskubałbym chętnie Ubi na te 40 zł, ale kompletnie nie mam co kupić.

Już nawet tego nieszczęsnego, gównianego breakpointa mógłbym wziąć, bo po tym jego poprawieniu da się chociaż postrzelać (mimo ze mapa to nadal koszmar z generatora), ale nie mam co dobrać. Valhalla i Fenix jeszcze za drogie, a całą resztę, która mnie interesowała, mam. Far Cry 3-5, Splinter Cell Conviction i Blacklist, darmowe Divison 1, Wildlands, Rayman Origins i Legends, Heores V-VII, Child of Light, Steep, darmowe Trial Fusion, Watch Dogs 1, AC 2, Brotherhood, Revelations, Black Flag, Unity, Origins... (i nie kręci mnie ani III, ani Odyseja...)

Jakieś pomysły? Jakieś DLC? SP do Fusion wart zgarnięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam od jakiegoś czasu krążyła mi myśl czy by się Death Stranding nie zainteresować ale jakoś większego przekonania  nie miałem a dzisiaj coś mnie podkusiło aby wejść na Epic i widzę, że jakieś promocje są. W każdym razie ww. gra  jest przeceniona bodajże na 99. Ale jak ktoś ma kupon to wtedy jest za 59 PLN. Sam nabyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem FC: New dawn za 22zł ze zniżką na Epic i bawię się bardzo dobrze, już pomijając fabułę to szukanie tych skrytek jest świetne takie rozbudowane a nie że wespniesz się na drzewo i masz, ekspedycje też fajne no i grafa naprawdę przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, są pewne granice, jakbym wziął New Dawn to tak, jakbym coś kupił u Tima, bo są kupony, ten sam poziom skundlenia :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, bardak napisał:

Gdzieś tam od jakiegoś czasu krążyła mi myśl czy by się Death Stranding nie zainteresować ale jakoś większego przekonania  nie miałem a dzisiaj coś mnie podkusiło aby wejść na Epic i widzę, że jakieś promocje są. W każdym razie ww. gra  jest przeceniona bodajże na 99. Ale jak ktoś ma kupon to wtedy jest za 59 PLN. Sam nabyłem.

Wiadomo kiedy na Epic będą osiągnięcia dostępne? Mam trochę gier na Epic ale czekam na ogranie do czasu dodania achievementów, aktualnie ogrywam to co mam na innych platformach.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Saren7 napisał:

Wiadomo kiedy na Epic będą osiągnięcia dostępne? Mam trochę gier na Epic ale czekam na ogranie do czasu dodania achievementów, aktualnie ogrywam to co mam na innych platformach.

Nigdy się tym nie interesowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2021 o 12:15, Jaycob napisał:

Kupiłem Control z Bazaru Łowców Gier za 20 zł.  :wiggle:BTW polecam tą stronkę. Wrzucają właśnie tam gry z tych bundli jak kogoś nie interesują całe pakiety. :) 

Control jest za darmo w Epic Games Store do 17.06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobię Odyseje kupię na Uplay i Witcheaven 1 i 2 na GOGu bo o tym drugim czytałem w Secret Service, ale w życiu nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba Darksiders Genesis na muve :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na EGS można już odebrać kolejne darmowe gry - Hell is Other Demons i Overcooked! 2:

https://www.epicgames.com/store/pl/p/hell-is-other-demons

https://www.epicgames.com/store/pl/p/overcooked-2

Za tydzień do zgarnięcia Horizon Chase Turbo i Sonic Mania.

 

Z okazji 60-cio lecia SEGI można tez otrzymać za free NiGHTS Into Dreams :

https://lowcygier.pl/darmowe/nights-into-dreams-za-darmo-z-okazji-sega-60th-anniversary/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w WRC 10 demo ze steama - grafiki początkowe zapowiadają niezłą grafikę ale jak już się zaczyna grać to myślę sobie że Dirt 4 wygląda lepiej no i jeździ się też w nim lepiej. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dirt faktycznie skończył się na 4 części - w piątce brak OS-ów i strasznie casualowy model jazdy mnie odrzucił - i jak w części 3 i 4 grałem tygodniami to piątkę kilka dni i mi się już znudziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...