Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
12 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Wszystko pasi chłopy. THX.
Pokazało się w UPLAYu.

BTW. Pokierujcie, gdzie pytać o TV?
Mamy jakąś sekcję o smart przystawkach?

Ja mam to guano : 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/blu-ray-dvd-nagrywarki/odtwarzacze-multimedialne/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-box-s-smart-tv-czarny

 

I jest to shit jakich mało! Jak nie wyłączysz całkowicie zasilacza z sieci, a zostawisz w "trybie czuwania" to oprogramowanie całkowicie się zawiesi - niby działa, ale nic nie oglądniesz, bo żaden "program" się nie załaduje. Trzeba zrobić reset do ustawień fabrycznych i znowu zaskoczy!:pistols:

Jak po skończeniu oglądania wyłączę całe ustrojstwo z zasilania to nie ma problemu. Regularnie dostaję aktualizację oprogramowania, ale tego problemu Xiaomi nie potrafi rozwiązać!:szczerbaty:

 

Od tych Chińskich wynalazków trzymaj się z daleka! Lepiej kupić używanego Apple TV - tam takich problemów nie uświadczysz!:cry:

 

Edit : kupiłem to coś w sklepie ME. Wystawiłem negatywną reckę i ... ME recenzję usunęło!:szczerbaty: Zostają tylko te recki wychwalające to dziadostwo pod niebiosa!:pistols: A w sieci pełno opisów problemów z tymi przystawkami Xiaomi.:pistols: Przypadek?:rotfl:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Pioneer83 napisał:

Ja mam to guano : 

(...)

Od tych Chińskich wynalazków trzymaj się z daleka! Lepiej kupić używanego Apple TV - tam takich problemów nie uświadczysz!:cry:

Edit : kupiłem tocoś w sklepie ME. Wystawiłem negatywną reckę i ... ME recenzję usunęło!:szczerbaty: Zostają tylko te recki wychwalające to dziadostwo pod niebiosa!:pistols: A w sieci pełno opisów problemów z tymi przystawkami Xiaomi.:pistols: Przypadek?:rotfl:

No proszę!
Wielkie dzięki, bo wpakowałbym się (kogoś komu mam doradzić) na minę, aczkolwiek zawodnika z PCL nie podejrzewam o "nieogar" i wierzę na słowo, że jest to kiszka, pomimo ochów i achów, jakie to Xiaomi nie jest dobre w tym temacie.


Czyli pozostaje google 4.0.
Jeszcze raz dzięki.

BTW. Jest jakiś wątek u nas o tym, by nie robić offtopa na tanim graniu?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

No proszę!
Wielkie dzięki, bo wpakowałbym się (kogoś komu mam doradzić) na minę, aczkolwiek zawodnika z PCL nie podejrzewam o "nieogar" i wierzę na słowo, że jest to kiszka, pomimo ochów i achów, jakie to Xiaomi nie jest dobre w tym temacie.


Czyli pozostaje google 4.0.
Jeszcze raz dzięki.

BTW. Jest jakiś wątek u nas o tym, by nie robić offtopa na tanim graniu?


 

Zainteresuj się jeszcze Canal+ Box, naprawdę fajny sprzęcik.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Panowie dostaliście już AppleTV+ za darmo? Ja już mam 7 dni + 3 miesiące od LG ?

Screenshot-20211116-214712-Gallery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic Games Store ujawnił kolejne darmowe gry na Black Friday 2021. W czwartek 25 listopada uruchomiona zostanie nowa oferta, a do graczy trafią dwie nowe gry na PC. W zasadzie tym razem będzie to jedna pełnoprawna produkcja oraz dodatek do zbioru legendarnych gier arcade. 

 theHunter: Call of the Wild – PC (wartość: około 70 złotych) https://www.epicgames.com/id/login?lang=pl&noHostRedirect=true&redirectUrl=https%3A%2F%2Fwww.epicgames.com%2Fstore%2Fpl%2Fp%2Fthehunter-call-of-the-wild&client_id=875a3b57d3a640a6b7f9b4e883463ab4&prompt=pass_through

oraz

Antstream – Epic Welcome Pack https://www.epicgames.com/store/pl/p/antstream-arcade--epic-welcome-pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Reddzik napisał:

Szykuje się w miarę ciekawa paczka od Amazona:

Coś z tej paczki warto ogrania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy startuje jesienna wyprzedaż na Steam? W czwartek?

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lypton napisał:

Tak, dzisiaj. 

Już przeszedłem, ale:

Opera-Zrzut-ekranu-2021-11-24-203545-gg-

Dobry deal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kto ma awersję do Game Passa, albo ma mniej czasu na granie i taniej wyjdzie kupić niż płacić abo przez kilka miesięcy, to Wasteland 3 za 48 niecałe ziko wygląda na świetny deal.

https://store.steampowered.com/app/719040/Wasteland_3/

To taniej niż kiedykolwiek było nawet w kejszopach.

Edytowane przez Lypton
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te DLC naprawdę takie do niczego? Bo jeśli faktycznie wato kupić tylko podstawkę, to - o ile ktoś nie odłoży jej na kupkę - za 48 rzeczywiście się opłaca...

Za to zasmarkane Divinity: Original Sin 2 dalej nie chce spaść poniżej 64 zł :E Ogólnie zostały mi do kupienia same nowe indyki, które jeszcze jakiś czas nie stanieją, i gry, które jak na złość latami trzymają cenę... 

Za 35 zł jest też Gears Tactics. Gears 5 przeszedłem niestety w Passie, ale może kupię by przejść jeszcze raz? Pierwsza dobra gra w całej serii (ale i tak trzeba grać na easy, tylko wtedy nie ma gąbek na pociski).

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz rzucili fh4? Jak mam 150 lvl jako hoodlum? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Warhammer: End Times - Vermintide (klucz Steam) za darmo w sklepie Fanatical po zapisaniu się do ich newslettera:

https://lowcygier.pl/darmowe/warhammer-end-times-vermintide-na-pc-za-darmo-w-fanatical/

Bez zapisywanie się 10 zł teraz kosztuje, 16 edycja kolekcjonerska. :E No, ale 10/16 zł piechotą nie chodzi!  :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyber Monday na CDKeys.

Sporo bardzo ciekawych przecen- np. Deathloop 94,09zł, Death Stranding 60,89zł, RE Village 71,99zł, Doom 2016 16,59zł.

A przede wszystkim preordery: God of War 155,09zł i Elden Ring 164,99zł.
Taniej w najbliższym czasie raczej nie będzie- zwłaszcza gry od From Software wyjątkowo długo trzymają ceny.
Przykładowo Sekiro ma już 2,5 roku, a bez kombinacji z VPN'em jeszcze nigdy nie spadło poniżej 100zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paw79 napisał:

Cyber Monday na CDKeys.

Sporo bardzo ciekawych przecen- np. Deathloop 94,09zł, Death Stranding 60,89zł, RE Village 71,99zł, Doom 2016 16,59zł.

A przede wszystkim preordery: God of War 155,09zł i Elden Ring 164,99zł.
Taniej w najbliższym czasie raczej nie będzie- zwłaszcza gry od From Software wyjątkowo długo trzymają ceny.
Przykładowo Sekiro ma już 2,5 roku, a bez kombinacji z VPN'em jeszcze nigdy nie spadło poniżej 100zł.

MK 11 Ultimate całkiem ładna cena 66 zł, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paw79 napisał:

Taniej w najbliższym czasie raczej nie będzie- zwłaszcza gry od From Software wyjątkowo długo trzymają ceny.
Przykładowo Sekiro ma już 2,5 roku, a bez kombinacji z VPN'em jeszcze nigdy nie spadło poniżej 100zł.

Sekiro to raczej wyjątek, bo np. Dark Souls 2: Scholar of the First Sin i Dark Souls 3 w około dwa lata po premierze trafiły do Humble Monthly, czyli były dostępne za ok. 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe gry w Amazon Prime Gaming 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Są problemy z opłaceniem Amazon Prime. Miałem właśnie z tym spory problem 

Problem z płatnością za Amazon Prime Video - jak go rozwiązać? https://www.benchmark.pl/aktualnosci/amazon-twoje-czlonkostwo-prime-zostalo-zawieszone-co-zrobic.html

Problem dotyczy również Amazon Prime Gaming ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, po jakimś tygodniu mi przeszło samo, nic nie zmieniałem. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...