Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jaycob napisał:

Kiedy noworoczna wyprz steama? Jakoś chyba niedługo nie? 

Lunar New Year Sale ponoć od 27 stycznia:
https://www.pcgamer.com/steam-sale-dates/
Obstawiam że zniżki będą identyczne jak podczas ostatnich kilkunastu wyprzedaży.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Daemon X Machina za darmo w Epic Games Store:

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/daemon-x-machina

Za tydzień do odebrania Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

Grałeś w to to? Warte zużycia trzech klików w myszce na chińskim straganie?

Bo pamiętam, że to wyglądało ciekawie na zapowiedziach na Switcha, a później już nic chyba o tym nie słyszałem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, ale tylko w demo na Switchu. Tam niestety było widać pewne ograniczenia tej konsoli w warstwie technicznej, na PC powinno być lepiej w tej kwestii. To nie jest nic wybitnego, ale warto dać temu szansę na pewno (najwyżej stracisz trochę czasu i tyle). Jak ktoś lubi mechy i klimaty anime, powinien się dobrze bawić mimo wkradającej się monotonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie chciał Łysemu z Braz... z Amazona podawać numeru karty kredytowej i ogólnie ma w nosie Prime, i dodatkowo brzydzi się wszelkimi G@A i innymi CDKeyEnebaPinami, to klucze z Amazona do Fallen Order sprzedaje też muve.pl po 3.90 zł :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, kupili coś fajnego na tych wszystkich wyprzedażach z okazji Nowego roku u naszych kolegów w Chinach? :E Sporo gierek na Steamie ma cenę historical low według GG.deals, np. taki Shadow Warrior 2 choćby (kupując w zestawie ze starszymi częściami wychodzi jeszcze taniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kszyrztow napisał:

I jak, kupili coś fajnego na tych wszystkich wyprzedażach z okazji Nowego roku u naszych kolegów w Chinach? :E Sporo gierek na Steamie ma cenę historical low według GG.deals, np. taki Shadow Warrior 2 choćby (kupując w zestawie ze starszymi częściami wychodzi jeszcze taniej).

Shadow Warrior 2 był kiedyś za darmo na GOGu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kszyrztow napisał:

Ale nie był na Steamie :E

Dla mnie to nie ma znaczenia na czym coś jest prawie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie kupiłem, wszystko, co mi zostało do kupienia nie staniało w porównaniu z poprzednią wyprzedażą.
Część rzeczy ma oczywiście dobre ceny, ale po co mi one, gdy kupka wstydu sięga 10 piętra?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Dla mnie to nie ma znaczenia na czym coś jest prawie :E

A jak po pijaku włączę Steam'a zamiast GOGa? Lepiej być przygotowanym.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crush

Jak ktoś musi być aż tak przygotowany to zawsze ma możliwość dodania gry z biblioteki np. GOG do listy w bibliotece Steam i odwrotnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów retro - ostatnia szansa za zakup GODS Remastered:

https://store.steampowered.com/app/628720/GODS_Remastered/https://store.steampowered.com/app/628720/GODS_Remastered/

Tytuł zniknie z cyfrowej dystrybucji z dniem 27 marca 2022. Można się skusić, kosztuje teraz na promocji 3,59 zł.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 3 w najnowszym Humble Choice:
https://lowcygier.pl/subskrypcje/humble-choice-luty-2022/

Stellaris już do odbioru na Amazonie (klucz GOG).
Wiele wskazuje że "elddorado" w Prime Gaming na razie się skończyło i będzie to jedyny mocny tytuł na luty.
Ale z ostatecznym "wyrokiem" należy się wstrzymać do 03.02/07.02, kiedy kończą się rozdawnictwa Star Wars Jedi: Fallen Order i World War Z ze stycznia:
https://lowcygier.pl/subskrypcje/gry-z-lutowej-oferty-prime-gaming-juz-dostepne-stellaris-za-darmo-dla-abonentow/

Trwa wyprzedaż na EGS.
Od teraz kupon -40zł działa na cały koszyk powyżej 59.99zł, a nie tylko na gry kosztujące powyżej 59.99zł.
Dzięki temu tytuły takie jak Disco Elysium czy Hades są dostępne w komplecie z "dopełniaczem" za nieco ponad 20zł:
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/wyprzedaz-z-okazji-nowego-roku-ksiezycowego-w-epic-games-store-gry-na-pc-z-rabatami-do-75/

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał ochotę na gry od Ubi za grosze:
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/olbrzymi-pricebug-w-ubisoft-store-wszystkie-produkty-do-20-57-zl-za-darmo/

Przykładowo Far Cry 2 + Rayman Forever + jakieś DLC ze statkami do Assasins Creed Black Flag: 0,12zł.
Heroes of Might and Magic III Complete + Heroes of Might and Magic V + Silent Hunter 3: 0,59zł. :)

Na marginesie: w dowolnej kombinacji polecam Valiant Hearts, jak ktoś jeszcze nie ma.
Warte w 100% nie tylko dodania do konta, ale i ogrania.

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać bo coś jest nie tak ze sklepem Ubisoftu - kupiłem sobie dzisiaj Far Cry 1 + 2 za 19zł z kodem zniżkowym, płatność Blikiem, wszelakie potwierdzenia zapłaty otrzymałem na e-mail, w statusie konta Ubisoft Far Cry 1 + 2 dodane do konta ale w launcherze Ubisoft Connect w bibliotece gier ich nie ma.

Czytałem, że było wiele takich przypadków niezależnie od gry więc poczekam do poniedziałku bo coś się chyba u gnojów przycięło w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie póki co, wszystko od razu dodaje do konta (mam otwartą jednocześnie przeglądarkę do zakupów i launcher do podglądu).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupu dokonałem przez launcher a nie przez przeglądarkę www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przez przeglądarkę, do tego zapłaciłem 3zł za settlersów history ed. 2,3,4. Bo kwota musi być wyższa, nie może być <0zł. Mam na koncie uplay, bo sprawdzałem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do supportu, może coś poradzą bo pierwszy raz coś takiego mnie spotkało - w ogóle jaki debilizm przy płaceniu Blikiem - jest dwóch pośredników po drodze zanim kasa trafi do Ubisoftu - pierwszy to CashBill, który przekazuje kasę Xsolli, z kolei Xsolla dopiero przekazuje kasę Ubisoftowi - masakra kto to tak wymyślił.

Kiedyś jak płaciłem zwykłym przelewem za pośrednictwem Przelewy24 bez używania Blika nie było takich jajec.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Reddzik napisał:

Kupiłem przez przeglądarkę, do tego zapłaciłem 3zł za settlersów history ed. 2,3,4. Bo kwota musi być wyższa, nie może być <0zł. Mam na koncie uplay, bo sprawdzałem.

Nie wiem jakim cudem, ale mi teraz przechodzą nawet zamówienia za 0 zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w historii zamówień wszystko wygląda ok ale gier w bibliotece nie ma - jeszcze ten dopisek mnie niszczy "Your game is displayed in the Uplay library" :E 

11173142356464048927.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paw79 napisał:

Nie wiem jakim cudem, ale mi teraz przechodzą nawet zamówienia za 0 zł. :D

Tylko, że przy 0zł jest szansa, że usuną z konta. Ja już nic nie biorę, dodawanie +1 mija się z sensem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Reddzik napisał:

Tylko, że przy 0zł jest szansa, że usuną z konta. Ja już nic nie biorę, dodawanie +1 mija się z sensem.

Na razie miła niespodzianka.
"Kupiłem" m.in. dodatki do South Park: Fractured but Whole, mimo że podstawkę mam tylko na Steam'ie.
Zakup na zasadzie "a co mi szkodzi".
Ku mojemu zaskoczeniu, po instalacji gry na Steam i połączeniu z Uplay'em zaciągnęło DLC'ki i mam je normalnie dostępne w grze. :D

Zobaczymy co finalnie z tego wyjdzie.

Edit: Z komentarzy na Łowcach:

Cytat

UPDATE
Mozecie wierzyc lub nie, ale mam jednego znajomego, ktory pracuje dla polskiego oddzialu Ubisoft Store. Sprawa wyglada tak, ze te wyprzedaze na weekend zostaly ustawione w piatek, sa swiadomi tego, co zaszlo, generalnie sprawa wyplynela tez na inne miedzynarodowe fora (pricebug obecny jest tylko w PLN). Generalnie polski oddzial bedzie mial spooooory problem, ale najpewniej dzialania w postaci usuwania gier "kupionych" za free zaczna sie dopiero od poniedzialku. Wedle znajomego, na 100% gry kupione w ten sposob zostala z biblioteki usuniete. Obecnie w glownej siedzibie dyskutuja nt. damage control i kwestii co zrobic z osobami, ktore zakupily gry za grosze. Rozwiazania proponowane do tej pory to:
1) pozostawienie gier
2) usuniecie gier i zwrot kasy + jakis gift / waluta / znizka do wydania na dalsze zakupy w sklepie Ubi

Tak jak mowilem - wierzcie lub nie, ale zweryfikowac to bedziecie mogli na poczatku przyszlego tygodnia, no chyba, ze juz od jutra, choc technicznie nie ma na to wiekszej mozliwosci z tego co uslyszalem.

EDIT O zadnych banach mowy nie ma.

Czyli większość z "kupionych" 50 gier + x dodatków mi odpadnie.
Chociaż tyle, że te najbardziej mnie interesujące weszły w skład pakietów nabytych za grosze, a nie za 0zł, więc te mają jakieś szanse na pozostanie w bibliotece. :D

Edytowane przez Paw79
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...