Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/dzisiaj-o-1700-wystartuje-wyprzedaz-w-epic-games-store-kupon-epic-o-wartosci-40-zl-na-zakupy-od-60-zl/

Przypominam że mamy koszyk, więc zapewne będzie można dodawać tańsze gierki i tworzyć minimum dla kuponu, obstawiam, że mogą być limity.

Za darmo na GOGu
https://www.gog.com/game/the_witcher_goodies_collection

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Nie znać gg to jak nie znać łysego z brazers :lol2:

Kogo? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pioy napisał:

Kogo? ?

Doktora :)

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/dzisiaj-o-1700-wystartuje-wyprzedaz-w-epic-games-store-kupon-epic-o-wartosci-40-zl-na-zakupy-od-60-zl/

Przypominam że mamy koszyk, więc zapewne będzie można dodawać tańsze gierki i tworzyć minimum dla kuponu, obstawiam, że mogą być limitu.

Za darmo na GOGu
https://www.gog.com/game/the_witcher_goodies_collection

Na to czekałem. Hitman 3 na 59 zł albo Disco Elysium za 22. :-O

 

Jeszcze Shenmue 3 za friko. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak jest koszyk to kupon się sumuje. :)  2 gry dodałem i mam -80 zł. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JeRRy_F3D napisał:

Doktora :)

Astronaute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, piotrek00 napisał:

Jest na Epic wspomniana promka z kuponami 40zł do przecenionych gier za min. 60zł, co ciekawsze kupony są wielokrotnego użytku, czyli biorąc 3 gry za 60zł, dostaniemy zniżkę 3x40zł. 

https://www.epicgames.com/store/pl/coupons/holiday-sale

Serio?

Myślałem, ze to tylko 1× 40!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po pierwszym zakupie znowu dostajemy kupon. Wiec do końca promocji można kupować tyle gier ile się chce ze zniżkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mankament, nie działa na gry tańsze niż 59.99, więc nie stworzymy koszyku z tańszych gier i skorzystamy ze zniżki. A tak kupony się "odradzają" i działają na gry każde gry(są wyjątki) od ceny 59.99zł+
Tak jak to zostało już powiedziane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, piotrek00 napisał:

Cytując za Epic:

"Oznacza to, że przy zakupie w jednym koszyku dwóch objętych wyprzedażą gier otrzymasz 80 PLN zniżki od ceny całkowitej. A przy zakupie trzech objętych wyprzedażą gier otrzymasz 120 PLN zniżki od ceny całkowitej. W tej chwili koszyk zakupów ma limit 50 gier."

 

21 minut temu, lukadd napisał:

No i po pierwszym zakupie znowu dostajemy kupon. Wiec do końca promocji można kupować tyle gier ile się chce ze zniżkami. 

 

16 minut temu, Reddzik napisał:

Jedyny mankament, nie działa na gry tańsze niż 59.99, więc nie stworzymy koszyku z tańszych gier i skorzystamy ze zniżki. A tak kupony się "odradzają" i działają na gry każde gry(są wyjątki) od ceny 59.99zł+
Tak jak to zostało już powiedziane.


WIELKIE dzięki Panowie!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 zł min to słuszne, bo jak by to wyglądało jak by gra kosztowała 40 zł i jeszcze kupon - 40 zł, to wyszło by na zero.  :E 

Skorzystałem, kupiłem 4 gry:

  • Hitman 3
  • The Pathless
  • Dreamscaper
  • F.I.S.T. Forged In Shadow Torch

Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo ma wyjść 14 (13 zostało z wczorajszą) darmówek codziennie, także duże prawdopodobieństwo, że któraś z tych będzie free. :E 

 I w sumie więcej ciekawych propozycji nie widzę, sporo ograłem, a reszta jest w GP. 

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch jest świetne! 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob
Co do darmówek, kiedyś było pisane, że zwracają za grę, jeśli ta pojawi się "lada chwila" w darmowej oprawie. Nie wiem czy teraz nadal to działa, ale tak było na samym początku istnienia tych darmówek jak i promocji na Epicu.

"lada chwila" = coś było o tym na łowcachgier, bodajże ktoś pisał, że kupił grę przed pojawieniem się jako darmowa i zwrócili mu kasę.

Co do gier <60zł to miałem na myśli stworzenie koszyka z minimum 60zł by móc skorzystać z kuponu, więc gra 40zł + gra 20zł i minus 40zł... tak było rok temu na Uplayu, jak wrzucili kupon 40zł.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, ok, ma to sens. 

 

Promka niszczy, nie wiem czy to błąd z tym kuponami, że działają po wykorzystaniu, nigdy wcześniej tak nie było.  W tym momencie EGS> Steam jeśli chodzi o promocje. :D  

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaycob napisał:

Ach, ok, ma to sens. 

 

Promka niszczy, nie wiem czy to błąd z tym kuponami, że działają po wykorzystaniu, nigdy wcześniej tak nie było.  W tym momencie EGS> Steam jeśli chodzi o promocje. :D  

Fakt tylko żebym ja miał tam co do kupna, nic co mnie interesuje nie ma, może chyba kupię tylko Disco Elysium jak jest PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jaycob napisał:

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch jest świetne! 

No mnie też bardzo pozytywnie zaskoczył, miałem wczoraj odpalić tylko ja chwilę i cały wieczór pękł :E wciąga mocno. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest z setka gier, nie wiem jak kompletnie nic nie możesz sobie znaleźć.?‍♂️

I to w historycznie niskich cenach, jak wejdzie się na GG to dominuje Epic. :D 

Teraz, lukadd napisał:

No mnie też bardzo pozytywnie zaskoczył, miałem wczoraj odpalić tylko ja chwilę i cały wieczór pękł :E wciąga mocno. 

 

Lepsze od demka, bo masz voic-acting angielski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Fakt tylko żebym ja miał tam co do kupna, nic co mnie interesuje nie ma, może chyba kupię tylko Disco Elysium jak jest PL.

Disco jest pl. Już od dawna mam z epica i patch wszedł z polskim w tym samym czasie co na steam. Tam jest sporo ciekawych gierek. Anno 1800 chyba widziałem w dobrej cenie sporo rpg np. Gamedec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Disco jest pl. Już od dawna mam z epica i patch wszedł z polskim w tym samym czasie co na steam. Tam jest sporo ciekawych gierek. Anno 1800 chyba widziałem w dobrej cenie sporo rpg np. Gamedec. 

Anno 1800 grałem 2x w darmowy weeken spoko gra, ale ja nie lubię podwójnych luncherów, jak gra jest Ubi to niech jest na Connect, szybciej sobię kupię Warcraft 2 BE na GOGu i Cannon Fodder, :D

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jaycob napisał:

 

Promka niszczy, nie wiem czy to błąd z tym kuponami, że działają po wykorzystaniu, nigdy wcześniej tak nie było.  W tym momencie EGS> Steam jeśli chodzi o promocje. :D  

Było tak, że się odnawiają, zakup= nowy kupon, a pierwszy dostawało się po wzięciu darmówki. Ja skorzystałem pierwszy raz kupon od bardzo dawien, bo od jakiegoś czasu nie kupowałem nic, bo mam "kupkę wstydu" no ale takie ceny, do tego Disco Elysium zwróciłem na steamie, dałem 71zł a wziąłem na Epicu 22zł, 50zł drogą nie chodzi.

 

Teraz, Stjepan666 napisał:

Anno 1800 grałem 2x w darmowy weeken spoko gra, ale ja nie lubię podwójnych luncherów, jak gra jest Ubi to niech jest na Connect, szybciej sobię kupię Warcraft 2 BE na GOGu i Cannon Fodder, :D

Wiesz, Ubi wymaga od jakiegoś czasu podłączenia do launchera i nie dają kodów, kupiony Breakpoint na Epicu nie wymagał ściągania gry na epicu, zrobiłem to z miejsca na Uplay, gra została wykryta zaraz po podłączeniu kont Epic z Ubi. Tak powinno być z każdą grą na Epic od Ubi.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition za 31 zł. 

3 minuty temu, Reddzik napisał:

Było tak, że się odnawiają, zakup= nowy kupon, a pierwszy dostawało się po wzięciu darmówki. Ja skorzystałem pierwszy raz kupon od bardzo dawien, bo od jakiegoś czasu nie kupowałem nic, bo mam "kupkę wstydu" no ale takie ceny, do tego Disco Elysium zwróciłem na steamie, dałem 71zł a wziąłem na Epicu 22zł, 50zł drogą nie chodzi.

Też bym tak postąpił. :E  50 zł? To masz przynajmniej jeszcze jedną grę. :E  

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na Warcrafta 2 mam bardziej ochotę niż Anno 1800 czy Disco Elysium. :D Tak wiem jestem stary dziad. :E Ale w Age of Empires 2 DE i COD 2 młócę ostatnio, co to są za gry, ten klimat, ten miodzik, ta grywalność, może grafiki nie ma super jak dzisiaj, ale jest grywalność. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem Death's Door i Disco Elysium, za obydwie dałem jakieś 42 zł, żal nie brać :cool: Do tego jeszcze pewnie dorzucę Aiko's Choice, Timberborn, Gamedec, F.I.S.T. i  Encased.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ditmd napisał:

Ja wziąłem Death's Door i Disco Elysium, za obydwie dałem jakieś 42 zł, żal nie brać :cool: Do tego jeszcze pewnie dorzucę Aiko's Choice, Timberborn, Gamedec, F.I.S.T. i  Encased.

Aiko's Choice to jest DLC czy osobna gra? Można grać bez podstawki? Mam ją na Gogu, ale chyba nie zadziała z Epic nie? 

Dobry wybór z Death's Door i FIST. :thumb:

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaycob napisał:

Aiko's Choice to jest DLC czy osobna gra? Można grać bez podstawki? Mam ją na Gogu, ale chyba nie zadziała z Epic nie? 

Dobry wybór z Death's Door i FIST. :thumb:

Uwaga: do zabawy w Aiko’s Choice nie potrzebujesz gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Choć możesz grać w to samodzielne rozszerzenie bez gry podstawowej, zalecamy rozegranie przynajmniej kilku jej misji, by zobaczyć mechanikę tytułu, a także jego postacie i fabułę!

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...