Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi nawet o oświetlenie itd tylko faktura detali, textury i wykończenie jest na wysokim poziomie, rzeczy typu dzbaneczki, regały itp są potraktowane nie jak tło tylko należycie zaprojektowane.

Ogólnikowo to atmosfera  jak w WD: Legion

3cd12ef2a7308364.jpgf

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na Epicu za friko teraz Mutant Year Zero: Road to Eden.

 

:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który już także był rozdawany.  Bierzcie i grajcie w niego wszyscy - świetna turówka taktyczna! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Który już także był rozdawany.  Bierzcie i grajcie w niego wszyscy - świetna turówka taktyczna! 

No zacząłem, fajny klimat, dawno w coś takiego nie grałem, nowy X-Com mi nie podszedł, wolałem stare UFO zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten detroit bh to wogole cos sie gra czy to interaktywny film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kochan4 napisał:

Ten detroit bh to wogole cos sie gra czy to interaktywny film?

Gra się i to całkiem fajnie. 
To nie jest "tuzinkowa" produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem to w kolekcji z ps5 za free ale szczerze nigdy tego nie instalowalem nawet tylko jakiś gameplay widzialem gdzie przez pol godziny lecial film, kilka minut gry i znowu dłuższy przerywnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Który już także był rozdawany.  Bierzcie i grajcie w niego wszyscy - świetna turówka taktyczna! 

Zgadza się. Nie kupowałem tego a mam już dodane w bibliotece więc zaczyna się powoli recykling tytułów które już wcześniej rozdawali no ale za darmo to i wybrzydzać nie ma co bo często Epic Games daje lepsze gry niż SONY w płatnym abo. ?

15 minut temu, kochan4 napisał:

Ten detroit bh to wogole cos sie gra czy to interaktywny film?

"Film" na silniku gry z QTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kochan4 napisał:

Ten detroit bh to wogole cos sie gra czy to interaktywny film?

Interaktywny film bardziej, praktycznie ciągle jest QTE, rozwiązujesz zagadki i podejmujesz decyzje. Podobno zakończeń jest bardzo wiele. Coś jak Heavy Rain.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem poinformować o steam sales, ale ta zimowa wyprzedaż jest taka sama jak "zawsze" od jakiegoś czasu te same ceny, nie ma nic nowego, taniej wychodzi w normalnych sklepach, czy w keyshopach.
A jeszcze kupon -40zł na Epicu rozwalił ten system, Steam od dawna nie ma nic do zaoferowania.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Reddzik napisał:

Steam od dawna nie ma nic do zaoferowania.

No to co!
Ale to najlepsza platforma, bo... najlepsza! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ENDER LILIES: Quietus of the Knights w historycznej cenie.  Bardzo długo ta gra trzymała cenę, dziś promka, także biorę. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliens Colonial Marines Collection za 21 złotych ! Chyba wezmę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Miałem poinformować o steam sales, ale ta zimowa wyprzedaż jest taka sama jak "zawsze" od jakiegoś czasu te same ceny, nie ma nic nowego, taniej wychodzi w normalnych sklepach, czy w keyshopach.
A jeszcze kupon -40zł na Epicu rozwalił ten system, Steam od dawna nie ma nic do zaoferowania.

Też nie kumam co ludzie widzą w tym STEAM i cisną jak coś pojawia się na EGS gdzie ten drugi ma często lepsze promocje i sporo gier za darmo? Owszem sam sklepik mniejszy a appka gorsza ale nadrabiają to w inny sposób. 

2 godziny temu, kochan4 napisał:

Dostalem to w kolekcji z ps5 za free ale szczerze nigdy tego nie instalowalem nawet tylko jakiś gameplay widzialem gdzie przez pol godziny lecial film, kilka minut gry i znowu dłuższy przerywnik

Ograj, warto. Ciekawe doświadczenie i jeden z lepszych tytułów na PlayStation 

14 minut temu, rymek1987 napisał:

Aliens Colonial Marines Collection za 21 złotych ! Chyba wezmę :E

O jakieś 20 zł za dużo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, rymek1987 napisał:

Aliens Colonial Marines Collection za 21 złotych ! Chyba wezmę :E

Ja dałem za pudełko kiedyś w Empiku 5zł. Taka przecena była, 21zł to za dużo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ProudGamer napisał:

Bardzo dobra gierka, tyle, że trzeba mod bodaj Overhaul wrzucić i jeśli ktoś nie narzeka na poziom trudności to będzie się dobrze bawić. Po prostu to jest ostra sieczka, ciągła nawalanka.

Nie chodzi o poziom trudności ale o klimat, porównywałem tą grę z AVP 2000, AVP2 i AVP 2010, ta gra jest o wiele gorsza od tej trzeciej wymienionej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaycob napisał:

Który już także był rozdawany.  Bierzcie i grajcie w niego wszyscy - świetna turówka taktyczna! 

Jednak UFO to to nie jest gdzie mogę wysłać 10 ziomków, dwa czołgi i niszczyć ufoków, myślałem że mi się spodoba, ale się odbiłem, w UFO były misje że w ośmiu ludzi na początku niszczyliśmy statki UFO gdzie było ich np. czterech ufoków tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Jednak UFO to to nie jest gdzie mogę wysłać 10 ziomków, dwa czołgi i niszczyć ufoków, myślałem że mi się spodoba, ale się odbiłem, w UFO były misje że w ośmiu ludzi na początku niszczyliśmy statki UFO gdzie było ich np. czterech ufoków tylko.

No nie jest to UFO i nawet w założeniach takich ambicji nie miało. Miks RPG i skradanki (yep, bardziej opłaca się ciche eliminowanie pojedynczych celów, zostawiając otwartą walkę póki nie będziemy mieli przewagi liczebnej) z turową walką. Gameplayowo trochę Wasteland lite.

Jak Jaycob, serdecznie polecam.

Edytowane przez Lypton
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupie sobie Titanfall 2 za 19. Ponoć fajna kampania singlowa. Ta steam jest.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Saren7 napisał:

Ja chyba kupie sobie Titanfall 2 za 21. Ponoć fajna kampania singlowa. Ta steam jest.

Najlepsza. Od jej premiery, w fps'ach nie wyszło nic lepszego. A i przed niewiele tego jest.

Level design to jest masterclass, montażownia i tajny ośrodek prac nad cofaniem się w czasie to top leveli ever w strzelankach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Saren7 napisał:

Ja chyba kupie sobie Titanfall 2 za 19. Ponoć fajna kampania singlowa. Ta steam jest.

Singiel jest mega zacny . Krótki ale intensywny . Polecam. W multiku też miło się strzela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...