Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak usunięcie konta z powodu nieaktywności - na każdej platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że mam konto na 7 platformach, a takie zachowanie tworzy niebezpieczny precedens dla innych? Jak mi jednego Uplaya skasują, to nie będę jakoś bardzo płakał, ale co jeżeli taki Steam by to wprowadził? 1000 gier z hakiem miałoby pójść w PiSdu, bo o czymś zapomniałem?

Nie ulega frekwencji (jak mówi mój znajomy) ;), że to po prostu głupie, ale... trzeba się dostosować.

Każdy ma komórkę za milion $ w kieszeni. Ustawić cykliczne powiadomienie raz na miesiąc, kwartał - "przeloguj konta game". Po bólu.

Czy mądre jest to, że ja bez netu nie mogę dostać gry w pudełku - tylko kod a resztę online sobie ściągnij! No głupie.

Płaczę, jęczę i... tyle mojego. Czy mądre czy głupie - muszę się dostosować.

Przelogowanie raz na kwartał konta nikogo nie zaboli.

Dłużej tu dywagujemy, niż się będziemy logować :).

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega frekwencji (jak mówi mój znajomy) ;), że to po prostu głupie, ale... trzeba się dostosować.

Każdy ma komórkę za milion $ w kieszeni. Ustawić cykliczne powiadomienie raz na miesiąc, kwartał - "przeloguj konta game". Po bólu.

Czy mądre jest to, że ja bez netu nie mogę dostać gry w pudełku - tylko kod a resztę online sobie ściągnij! No głupie.

Płaczę, jęczę i... tyle mojego. Czy mądre czy głupie - muszę się dostosować.

Przelogowanie raz na kwartał konta nikogo nie zaboli.

Dłużej tu dywagujemy, niż się będziemy logować :).

Otóż to +1.

 

Można sobie apke na fonie zainstalować, na kompie dać do autostartu... No cóż, niektórym nawet złoty papier toaletowy nie dogodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega frekwencji (jak mówi mój znajomy) ;), że to po prostu głupie, ale... trzeba się dostosować.

Każdy ma komórkę za milion $ w kieszeni. Ustawić cykliczne powiadomienie raz na miesiąc, kwartał - "przeloguj konta game". Po bólu.

Czy mądre jest to, że ja bez netu nie mogę dostać gry w pudełku - tylko kod a resztę online sobie ściągnij! No głupie.

Płaczę, jęczę i... tyle mojego. Czy mądre czy głupie - muszę się dostosować.

Przelogowanie raz na kwartał konta nikogo nie zaboli.

Dłużej tu dywagujemy, niż się będziemy logować :).

wyobrażasz sobie, że KAŻDA strona na której kiedykolwiek się logowałeś tak robi? Mail? Sklep internetowy, na którym miałeś już rabaty? Forum? Facebook? Albo Twój bank? Nie logujesz się przez pół roku, to Ci podpieprzamy wszystko co miałes i nara?

Czy mądre czy głupie - muszę się dostosować.

no właśnie, o to chodzi. Jestem WOLNYM CZŁOWIEKIEM i NIC NIE MUSZĘ - a nienawidzę, jak ktoś mnie oszukuje zmuszając do czegoś, do czego się wcale nie pisałem. Dlatego wolę stracić gry od tego gównianego wydawcy, niż ustawić nawet 1 przypomnienie. Idźcie sobie dalej w karawanie z chomontem na plecach, ale nie zmuszajcie ludzi do tego pod prektesktem "to nic nie kosztuje". To kosztuje - mój czas i moje pieniądze.

 

 

Nie ma czegoś takiego jak usunięcie konta z powodu nieaktywności - na każdej platformie.

to lepiej poczytaj...

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to jednak jest pół roku, a nie dwa lata? :o Już nie pamiętałem, grubo.

Dobrze, że wcześniej jednak mają chyba maila wysłać. :hmm:

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyznaję czuję się zaskoczony jednak mimo wszystko co jakiś czas odpalam klienta Uplay by sprawdzić czy jest jakaś aktualizacja/w coś zagrać więc raczej mi to wisi kalafiorem bo po prostu z tego korzystam.

 

Co nie zmienia faktu, że zagranie z ich strony totalnie dziwne i antykonsumenckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to jednak było pół roku a nie dwa lata? :o Już nie pamiętałem, grubo.

Dobrze, że wcześniej jednak mają chyba maila wysłać. :hmm:

jakby to był rok-dwa lata, to bym nawet machnął ręką. Ale 6 miesięcy? To jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to był rok-dwa lata, to bym nawet machnął ręką. Ale 6 miesięcy? To jakiś żart.

Ja to bym powiedzial ze 2 lata to minimum, plus duuuzo przypomnien przez kolejne pol roku. Skoro zaplacilem to co za problem maja trzymac moje konto? Zbawi ich kilka Kb w bazie danych o moim koncie?

Bardzo pokraczne myslenie, I do tych co mowia co to za problem wejsc na konto co jakis czas, czy tez zostawic w autostarcie odpowiem tak:

O wejsciu na konto nie chce mi sie pamietac, mam swoje zycie, swoje problemy, rodzine prace itd. to ja mam kuz..a pamietac o tym zeby sie odhaczyc bo mi gry zabiora? Super logika

Autostart pomysl z dupy, policz sobie wszystkie launchery i jakbys teraz mial je wwalic w autostart. Moze tez niech tak wszystkie serwisy i sklepy zrobia to walisz sobie do przegladarki w autostart jakies 100-200 linkow i bedzie dobrze, bo przeciez co to za problem...

Nastawiac sobie przypomnienia? kolejne debilstwo.

Chyba kurna prosciej bylo by gdyby ten zas..y sklep zmienil ta polityke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na Steam-e to akurat można być niewidocznym, więc nie masz pewności czy faktycznie ich nie ma czy po prostu wolą się bawić sami obecnie w ciszy i spokoju.

Można. Ale to nie wyklucza wcale tego co napisałem - że mogą być offline miesiącami i się po prostu nie logować. Znam to z autopsji, bo też Steama potrafiłem nie uruchamiać długie miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ARK: Survival Evolved za darmo na Epicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARK: Survival Evolved za darmo na Epicu.

Oraz Samurai Shodown Neogeo Collection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARK: Survival Evolved za darmo na Epicu.

 

 

Oszaleli, 313GB wolnego miejsca potrzeba. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oszaleli, 313GB wolnego miejsca potrzeba. :E

Serio? W wymaganiach stoi 60 GB :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? W wymaganiach stoi 60 GB :o

 

Sam się zdziwiłem jak zobaczyłem to

 

b918c82aa35f2989.jpg

 

 

Zwolnij trochę przestrzeni dyskowej. :E

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz Wiedźmina 3 gdzieś indziej niż na GOGu, odbierz darmową wersję na GOGa.

104497531_813704332705794_6034288191925069135_n.png?_nc_cat=102&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQl6rWm6AaBOA-7HOW7Vb_tt8kKjyJS5m4vH26Y5W87nMGCKGi6XskDEou_NVuw6rTY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=f025072ebeb5203d3217b448de105a58&oe=5F0EF735

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

a po kiego mi dodatkowa wersja na tego śmiesznego goga :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam premierówkę w pudełku i przypisane tylko do GOG'a, nawet drugiej kopi nigdzie nie kupiłem bo po co?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z grami na bazie Władcy Pierścieni:

Bitwa o Śródziemię 1 i 2, Conquest czy Wojna Na Północy? Można je gdzieś kupić czy tylko stare wydania pudełkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawirowania licencyjne. Wojnę na Północy da radę ogarnąć jeszcze z jakichś kluczykowni, ale gry LotR od EA są dostępne tylko na aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że Wojnę na Północy mam na Steamie ale bardziej interesuja mnie gry od EA - nigdy już nie wróca do sprzedaży?

Druga część Bitwy mam w pudełku ale nie mam już napędu w PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy braku możliwości zakupu - pirać.

Pytałem się tego papieża gier

 

6VCz0OS.png

 

I dał dyspensę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...