Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Stjepan napisał:

Wreszcie sprawdzę czym się tak @azgan zachwycał. :E

Szkoda miejsca. Może po za grafą, ta gra nic nie oferuje ciekawego jako SP, zrobisz misje i to by było na tyle, ale jak masz kumpli do grania to jakiś discord i wtedy robi się ciut ciekawiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem całą grę single i fakt - jest to taka typowa strzelanka, gdzie latasz od punktu do punktu, w tle masz jakieś widmo fabularne, jednak klimaty post apo i Nowy Jork nocą podczas śnieżycy na full detalach robi robotę, tego klimatu nie udało się powtórzyć w dwójce więc szczerze polecam brać i się nawet nie zastanawiać.

@AndrzejTrg gra bardzo ładnie działa na GTX 970 i to chyba nawet na full lub prawie full detalach z tego co pamiętam, warto dać szansę i sobie polatać, pozwiedzać i postrzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, caleb59 napisał:

 

@AndrzejTrg gra bardzo ładnie działa na GTX 970 i to chyba nawet na full lub prawie full detalach z tego co pamiętam, warto dać szansę i sobie polatać, pozwiedzać i postrzelać.

Kurcze walnęło mi się z breakpointem?, ale niechce mi się nawet sprawdzić. SKS?Ja to  może stary nie jestem, ale jakoś od dawna nie umiem złapać zajawki na granie... Jak uwielbiam AC to Origins przeszedłem za jednym zamachem można powiedzieć, Odyssey męczę do teraz ? niby dlc i czcicieli pozostało zrobić, ale jakoś niechce mi się, tak samo rdr2 stanąłem na 5 chapterze a pre ordery były. Teraz bawię się w super mario odyssey(nie pytać jak) i właśnie sprawdzam Tsubase, ale jakoś słabo to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Breakpointsy ale Wildlands również bardzo ładnie działał na detalach bardzo wysokich (oczko niżej niż ultra) na GTX 970 - swego czasu to była bardzo uniwersalna karta, masę gier na niej zrobiłem i dalej żyje u znajomego, który ją ode mnie odkupił ale to może dlatego, że nigdy łap do niej nie wsadzałem, niczego nie kręciłem i karta na oczy nie widziała żadnego gówna pokroju Furmark czy Afterburner.

Powinieneś dać szansę dla The Division nawet dla samych widoczków.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up Mój Sapphire Dual-X HD7950, kupiony na premierę,  który zjadł wszystkie afterburnery, trixy itd. jechał na OC z ~850Mhz na ~1125+ do dzisiaj żyje i świetnie się sprawuje, aktualnie tymczasowo w kompie mojego syna dopóki nie dostanie wydajniejszego GPU. Jedyne co w nim zmieniłem po ~2 latach to chłodzenie bo wentyle zaczynały chrobotać :E i na Gelid  ICY VISION do dzisiaj pięknie fruwa. OC wystarczy robić z głową.

W spoilerze dowód, że nadal żyje i ma się dobrze :E

Stare The Division jest spoko. Zimowy klimat NY robi robotę.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stare The Division jest spoko. Zimowy klimat NY robi robotę.

Kuźwa coś ten edytor mi czasami się sypie na tym nowym forum :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee... już Breakpoint jest kijowy, to chyba Division nawet za darmo nie warto brać :E
Drugie Wildlandsy to niestety nie będą...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2020 o 14:15, AndrzejTrg napisał:

Kurcze walnęło mi się z breakpointem?, ale niechce mi się nawet sprawdzić. SKS?Ja to  może stary nie jestem, ale jakoś od dawna nie umiem złapać zajawki na granie... Jak uwielbiam AC to Origins przeszedłem za jednym zamachem można powiedzieć, Odyssey męczę do teraz ? niby dlc i czcicieli pozostało zrobić, ale jakoś niechce mi się, tak samo rdr2 stanąłem na 5 chapterze a pre ordery były. Teraz bawię się w super mario odyssey(nie pytać jak) i właśnie sprawdzam Tsubase, ale jakoś słabo to wygląda. 

Jak? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez konsoli i bez gry zapewne. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Stjepan napisał:

Warto dać te drobne aby sprawdzić z ciekawości jak wygląda choćby "polska odpowiedź na Devil May Cry" :E

3 minuty temu, crush napisał:

Bez konsoli i bez gry zapewne. :E

Nie no, co Ty. Tutaj wszyscy na legalu ładnie sobie emulują tak jak jest w Biblii napisane. Na czele z HDR'o :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Warto dać te drobne aby sprawdzić z ciekawości jak wygląda choćby "polska odpowiedź na Devil May Cry" :E

Nie no, co Ty. Tutaj wszyscy na legalu ładnie sobie emulują tak jak jest w Biblii napisane. Na czele z HDR'o :lol2:

Wy się tacy święci nie róbcie już... Bo to żenujące jest i wszystkich łącznie z Tobą wsadzasz do wora z HDRo... 

Napisałbym bym jak sprawa u mnie wyglądała, ale weźmiesz to pod wybielanie się, więc odpuszczę, i życzę miłego dnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest żenujące? Nazywanie rzeczy po imieniu? I tłumaczyć mi się nie musisz, nie oczekuję tego i lata mi koło pępka szczerze mówiąc to co sobie tam robisz.

Aby to miało "ręce i nogi", to musisz posiadać do emulacji kopię BIOS-u swojej konsoli oraz kopię gry, której również musisz być posiadaczem. Tak to wygląda. Jeśli chciało Ci się w to wszystko bawić, to gratuluję zaparcia. I tak, oczywiście - sam emulowałem niejedną konsolę, nie jestem święty :lol2: Ale jest chyba mała różnica w emulacji jakiegoś starego rupcia, na którego często gier już nawet siłą rzeczy nie dostaniesz, a konsoli, która ciągle leży na sklepowych półkach. Raczej średni powód do chwalenia się, takie moje zdanie. Miłego dnia.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Warto dać te drobne aby sprawdzić z ciekawości jak wygląda choćby "polska odpowiedź na Devil May Cry" :E

 

Już połowę przeszedłem, 75gr za tą grę to dobra cena, bo za 4zł było pięć gier, łatwa walka, piekło wygląda dobrze, fabuła jest infantylna, ale da się przejść, taki średni średniak warty swojej ceny 75 groszy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne Steam Unravel 1 + 2 w śmiesznej cenie 14,12 zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zas napisał:

Ne Steam Unravel 1 + 2 w śmiesznej cenie 14,12 zł!

Kupione :E Pewnie nawet nie odpalę z braku czasu (pierwszą część liznąłem bodaj na PS4), ale za takie pieniądze to się rzeczywiście opyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj warto zagrać, na razie ogrywam jedynkę i naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła, dalsze poziomy są naprawdę świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać, ale jednak wolę PES, mody, zmieniony gameplay i ML będzie pykany, ale nie wiem czy wezmę pes20 czy pes21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wersję lajt, to nie problem z wyborem, jak ktoś nie nastawia się na online. Grałbym może w online, ale szukanie przeciwnikowi z manuałem to jak światełko w tunelu, odrzuciło mnie to kilka wersji wstecz, dlatego pozostaje lajt i od czasu do czasu kanapowe posiedzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...