Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

art3mis

Kawa

Kawa  

277 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką kawę wolicie ?

    • z mlekiem i cukrem
      128
    • z mlekiem
      20
    • bez mleka z cukrem
      44
    • bez mleka i bez cukru
      25
    • nie lubię kawy :E
      62


Rekomendowane odpowiedzi

według mnie to kawa powinna być czarna z cysterną mleka i wagonem cukru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawa z mlekiem i cukrem to napoj kawowy a nie kawa... a sam cukier zabija smak kawy... wiec nie wiem jak mozna pic kawe z takimi wynalazkami... Normalna kawa z rana ;] Tchibo zolta z ranca a pozniej to przez caly dzien ten nowy wynalazek z guarana, ew Nescafe.. w duzych ilosciach :)

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ajaj, wiedziałem że możesz to źle zrozumieć. Najpierw napisałem że Lavazza jest do kitu ( bez obrazy ;) ) potem stwierdziłem że wszystkie rozpuszczalne są też niedobre. Pierwsze z drugim nie ma związku. Nie pisałem że Lavazza jest rozpuszczalna, chyba wiem co piłem :E

 

Edit: Zaginiona spacja.

 

No to lux ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- no to ide na moja ulubiona Astrę, z mlekiem.

ja jestem juz po 1 normalnej i wynalazku z guarana :) Milej porannej kawy Bianko :)

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz po 1 normalnej i wynalazku z guarana :) Milej porannej kawy Bianko :)

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

 

- o jak miło :)

- a ta z guarana jakoś działa dodatkowo? Chciałam ja nawet ostatnio spróbowac, ale wole najpierw zrobic wywiad środowiskowy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze?...to mnie ona jakos specjalnie nie pobudza do zycia... a moja maminka stwierdzila ze ta kawa bardziej ja uspila niz pobudzila - ja zrobilem dzisaj siekiere z 3,5lyzeczki do zwyklego kuba - i efekt nijaki... a w smaku taka sobie

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze?...to mnie ona jakos specjalnie nie pobudza do zycia... a moja maminka stwierdzila ze ta kawa bardziej ja uspila niz pobudzila - ja zrobilem dzisaj siekiere z 3,5lyzeczki do zwyklego kuba - i efekt nijaki... a w smaku taka sobie

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

 

- hmmm, jeśli jesteś nastolatkiem to nie powinieneś pić często kawy, na to bedziesz miał jeszcze czas, a jeśli juz to zawsze z mlekiem, bo mleko neutralizuje szkodliwe składniki. Polecam Astre ziarnista (mozna kuic zmielona) parzoną przez filtr, jest przebadana w poznanskiej AM i posiada własciwosci, które nie draznia i nie szkodza na serce, watrobe i żołądek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj z rana 4 tabletki guarany i nie potrzebuję żadnych kaw ani red bulli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię kawę z cukrem i bez mleka. bez filtrów i czego tam jeszcze. wsypuję łyżke kawy do szklanki i zalewam wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię kawę z cukrem i bez mleka. bez filtrów i czego tam jeszcze. wsypuję łyżke kawy do szklanki i zalewam wodą.

 

- fusy z kawy zamulaja zoładek i sa szkodliwe dla watroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piję taką jak Wolf w Pulp Fiction - dużo śmietanki, dużo cukru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pijam nescafe 3w1 wiec z mlekiem i cukrem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- hmmm, jeśli jesteś nastolatkiem to nie powinieneś pić często kawy, na to bedziesz miał jeszcze czas, a jeśli juz to zawsze z mlekiem, bo mleko neutralizuje szkodliwe składniki. Polecam Astre ziarnista (mozna kuic zmielona) parzoną przez filtr, jest przebadana w poznanskiej AM i posiada własciwosci, które nie draznia i nie szkodza na serce, watrobe i żołądek.

bianko jakbym chcial pic napoj kawowy to pilbym z mlekiem i cukrem - ale to mnie nie interesuej bo nie przynosi oczekiwanego efektu...coz zdrowie - przestalem sie nim przejmowac :P

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa musi byc mocna i słodka !! :) I zadne tam rozpuszczalne "siuśki na śniegu" ale normalna sypana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...).coz zdrowie - przestalem sie nim przejmowac :P

- oj, a jak Cie zacznie w koncu tu i tam łupac? co wtedy? bedziesz jęczał! Lepiej profilaktycznie temu zapobiegac i myśleć o zachowaniu zdrowia, póki jeszcze jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś używa z umiarem to go nie łupnie

 

- to zależy. Jesli ktoś pija kawe z fusami, to nawet jesli nie robi tego czesto, fusy działaja niekorzystnie na te organy, które juz wymieniłam wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj, a jak Cie zacznie w koncu tu i tam łupac? co wtedy? bedziesz jęczał! Lepiej profilaktycznie temu zapobiegac i myśleć o zachowaniu zdrowia, póki jeszcze jest!
no wlasnie dlatego przestalem sie przejmowac i nie dbac o to bo juz cos mi tam szwankuje ;/

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego przestalem sie przejmowac i nie dbac o to bo juz cos mi tam szwankuje ;/

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

 

- oj niedobrze... w tym kraju lepiej nie chorowac. Dbaj o to, co masz w porzadku a reszte oszczedzaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbam jak najbardziej dbam :) - ostatnio nawet biegam :):P

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dbam jak najbardziej dbam :) - ostatnio nawet biegam :):P

 

Pozdrawiam

t4o :cool:

 

- :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...