Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pavel54

His Radeon 9550 128/128

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania hisa 9550 karta ma radiatora uzywam jej od paru dni, kreci sie niestety slabo 430@450 (pamieci elixir 5ns), wrocila mi z gwary za sapphira ktory sie lepiej krecil ale to juz przeszłośc :E jesli ktos nie potrzebuje duzego o/c to karta dla niego jak znalazł. (KARTA W WERSJI BOX)

 

kontakt-PM i gg: 2746050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuje sam siebie :

"sory za OT ale w siriusie są R9600 na rdzeniu mobility za 126zł nowe z gwarancją"

Po tym cytatcie powiem tak - odstarszyłem ci klientów i jeszcze wymusiłem obniżke ceny (tek kto kupi tego R9550 niech sie do mnie zgłosi i prześle symbolowe 10zł :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
cytuje sam siebie :

"sory za OT ale w siriusie są R9600 na rdzeniu mobility za 126zł nowe z gwarancją"

Po tym cytatcie powiem tak - odstarszyłem ci klientów i jeszcze wymusiłem obniżke ceny (tek kto kupi tego R9550 niech sie do mnie zgłosi i prześle symbolowe 10zł :P )

 

1.heh tylko ten radek jest 64MB ;/

2.na dodatek wersja OEM

3. firma alastor (nowe cudo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cytuje sam siebie :

"sory za OT ale w siriusie są R9600 na rdzeniu mobility za 126zł nowe z gwarancją"

Po tym cytatcie powiem tak - odstarszyłem ci klientów i jeszcze wymusiłem obniżke ceny (tek kto kupi tego R9550 niech sie do mnie zgłosi i prześle symbolowe 10zł :P )

A co mi tam wkoncu i tak sprzedam co za roznica komu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...