Forum PCLab.pl: Transfery, Transfery! - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (37 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 35
  • 36
  • 37
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Transfery, Transfery! o zmianach klubow przez zawodnikow... Oceń temat: -----

#721 Użytkownik jest niedostępny   eXCezZ 

• .
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Czerwiec 2011 - 19:25

Pujol w Farcie Kielce
Matti Hietanen, Stanislav Petkov w Treflu Gdańsk
Russel Holmes w JW

najprawdopodobniej
Steuerwald w PW
Rob Bontje w JW (a jeśli to okaże się prawdą to i para Kubiak-Bartman)

teraz trochę się rozpiszę na ten temat...

Pujol w Farcie... cóż ogromne brawa dla działaczy Farta i ukłony dla tego kto załatwił ten kontrakt, z przyjemnością się go będzie oglądało, nie spodziewałem się, że Pujol wyląduje w takim słabiaku :o Ale chce odbudowywać formę żeby grać tak jak 2 lata temu ;)

Matti Hietanen stabilny, dobry zawodnik, ograny, plus dla Trefla, natomiast zastanawia mnie sprowadzenie Petkova, który nie jest zbyt dobrze znany (ja np usłyszałem jego nazwisko po raz pierwszy), przeglądając CV zawodnika zauważyłem, ze jego atutem jest dość wysokie łapanie pilki - 358 cm, ma za sobą także występy w kadrze B Bułgarii oraz juniorach. Gdy usłyszałem, ze Trefl prowadzi rozmowy z bułgarskim zawodnikiem w pierwszej kolejności na myśl przyszły mi głośne nazwiska jak Aleksiev, potem Bratoev i Skrimov... jak Aleksiev to chyba zbyt wysokie progi i żądania finansowe dla takiego Trefla (poza tym w tym samym dniu przeszedł do Modeny) to myślałem, że Trefl sprowadzi rewelację ... Todora Skrimova (dla zainteresowanych http://aktualnosci.s...teodor-skrimov) Bułgar gra rewelacyjnie i potrafi zdobywać po 30 pkt w meczu francuskiej PRO A. Bratoev raczej wydawał mi się poza zasięgiem, Trento chce ogrywać go we Włoszech :P

Rob Bontje w JW to według mnie byłby hit transferowy tego okienka, cenię go nawet wyżej od tranferu Kooistry i Tichacka, według mnie top 10 środkowych świata, ustępuje tylko takim środkowym jak Lee, Bjelica czy Lucas :) Przeglądająśc dziś Włoskie strony natknąłem się na info, że Rob ma po rozpadzie Sisleya zagrać w drużynie prowadzonej przez Bernardiego :)

Ten post był edytowany przez eXCezZ dnia: 09 Czerwiec 2011 - 19:35

#722 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• Nieuzależniona od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Czerwiec 2011 - 21:02

Zobacz posteXCezZ, o 09 Czerwiec 2011 - 20:25, napisał(a):

Pujol w Farcie... cóż ogromne brawa dla działaczy Farta i ukłony dla tego kto załatwił ten kontrakt, z przyjemnością się go będzie oglądało, nie spodziewałem się, że Pujol wyląduje w takim słabiaku :o Ale chce odbudowywać formę żeby grać tak jak 2 lata temu ;)

Mega transfer i tak sobie myślę, że jak się pokaże u nas z dobrej strony i spodoba mu się Polska, to będzie smacznym kąskiem dla innych klubów w przyszłym roku :D Najtrudniej jest chyba ściągnąć kogoś do kraju pierwszy raz, potem łatwiej jest negocjować kontrakty.

Muszę przyznać, że w tym roku dzieje się bardzo dużo i mam nadzieję, że siatkówka ligowa wróci do ogólnodostępnego pasma, bo inaczej znowu przegapię cały sezon :( Swoją drogą, czy dobrze obiło mi się o oczy, że są plany powrotu do starego trybu rozgrywek PlusLigi?

#723 Użytkownik jest niedostępny   eXCezZ 

• .
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Czerwiec 2011 - 21:12

Zobacz postIranek, o 09 Czerwiec 2011 - 22:02, napisał(a):

Mega transfer i tak sobie myślę, że jak się pokaże u nas z dobrej strony i spodoba mu się Polska, to będzie smacznym kąskiem dla innych klubów w przyszłym roku :D Najtrudniej jest chyba ściągnąć kogoś do kraju pierwszy raz, potem łatwiej jest negocjować kontrakty.

Jeżeli Pujol trafi z formą w tym roku to nie widze innej możliwości jak za rok przejście do Skry ;) . Niestety Skra przegrała w tym roku z Włoską Monzą wyścig o wspaniałego Luciano De Cecco.

#724 Użytkownik jest niedostępny   wiegul 

• Tytuł / Ranga użytkownika
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 06 Maj 2012 - 10:14

http://sport.onet.pl...o-dynama-moskwa,1,5122739,wiadomosc.html

Zaczęło się dojenie polskiej ligi. Jakiś miesiąc temu czytałem, że rosyjska kasa będzie kusić i drenować polską ligę. Właśnie rosjanie rozpoczęli sezon łowiecki.

Chyba możemy pożegnać się z mocną polską ligą. wiem może na wyrost, ale...

#725 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Maj 2012 - 11:31

Nie ma co panikować, co roku są obawy o rozbiory :E, ale nasza liga ma się dobrze.

Kurkowi oczywiście życzę wszystkiego najlepszego i jestem pewna, że podjął najlepszą decyzję z możliwych.

#726 Użytkownik jest niedostępny   ciacho23 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Maj 2012 - 11:45

Tylko kto za niego? Widzicie kogoś na podobnym poziomie kto mógłby trafić do Skry?

#727 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 07 Maj 2012 - 22:18

Prawdę mówiąc mało mnie interesuje, kogo sobie przygrucha Skra :E

Bardzo fajnie, że na kolejne 2 sezony w Jastrzębiu zostaje Michał Łasko. Bartman szuka nowego klubu, ale że Ruska nie będzie na kolejny sezon to nie mogę w to uwierzyć...

#728 Użytkownik jest niedostępny   wiegul 

• Tytuł / Ranga użytkownika
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 07 Maj 2012 - 22:27

Zobacz postIranek, o 07 Maj 2012 - 23:18, napisał(a):

Prawdę mówiąc mało mnie interesuje, kogo sobie przygrucha Skra :E
:whip:

Bardzo fajnie, że na kolejne 2 sezony w Jastrzębiu zostaje Michał Łasko. Bartman szuka nowego klubu, ale że Ruska nie będzie na kolejny sezon to nie mogę w to uwierzyć...

No co, Rusek chce się rozwijać, czyli za kilka dni dowiemy się, że trafi do Skry :terefere:

#729 Użytkownik jest niedostępny   Jewhenija Tymoszenko 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 07 Maj 2012 - 22:34

3,5 razy więcej $ zaproponowali Rosjanie, niech się chłopak rozwija :thumbup:

#730 Użytkownik jest niedostępny   materek 

• Inbetweener
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Czerwiec 2012 - 15:47

Możdżonek jest słaby w ataku i nie dziwię się, że Skra się go pozbywa (zresztą razem z Falaską). Wczoraj z Finami w Lidze Światowej nic nie kończył i naprawdę to ogranicza naszą reprezentację i zmusza do grania dużo skrzydłami. A Wiśniewski miał niedawno wejście smoka do reprezy, Kosok też ma lepszy atak.

I piszę to mimo że go bardzo lubię, ale tracę wiarę, że można ten element u niego poprawic. :kwasny:

Ten post był edytowany przez materek dnia: 10 Czerwiec 2012 - 15:51

• (37 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 35
  • 36
  • 37