Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Creat

Transfery, Transfery!

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kto za niego? Widzicie kogoś na podobnym poziomie kto mógłby trafić do Skry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc mało mnie interesuje, kogo sobie przygrucha Skra :E

 

Bardzo fajnie, że na kolejne 2 sezony w Jastrzębiu zostaje Michał Łasko. Bartman szuka nowego klubu, ale że Ruska nie będzie na kolejny sezon to nie mogę w to uwierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc mało mnie interesuje, kogo sobie przygrucha Skra :E

:whip:

Bardzo fajnie, że na kolejne 2 sezony w Jastrzębiu zostaje Michał Łasko. Bartman szuka nowego klubu, ale że Ruska nie będzie na kolejny sezon to nie mogę w to uwierzyć...

No co, Rusek chce się rozwijać, czyli za kilka dni dowiemy się, że trafi do Skry :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możdżonek jest słaby w ataku i nie dziwię się, że Skra się go pozbywa (zresztą razem z Falaską). Wczoraj z Finami w Lidze Światowej nic nie kończył i naprawdę to ogranicza naszą reprezentację i zmusza do grania dużo skrzydłami. A Wiśniewski miał niedawno wejście smoka do reprezy, Kosok też ma lepszy atak.

 

I piszę to mimo że go bardzo lubię, ale tracę wiarę, że można ten element u niego poprawic. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...