Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hultek

Zupki chińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszGT

tylko knora najlepiej diabolo pomidoro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupki chińskie. Ble! Sama chemia. Nie wiem jak można to świństwo jeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, chemia nie chemia i tak wszyscy umrzemy......własnie zjadłem jedną vifona "kurczak pieczony" krabowa tez całkiem git..e tam ja nie marudze całkiem smaczne i najwazniejsze jest to ze w 3 min :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki sam efekt uzyskacie robiąc jedną koskę rosołową Knorr czy Winiary i gotując do tego makaron do rosołu, tyle że taki makaron na pewno jest bardziej wartościowy :P Też kiedyś lubiłem takie zupki, a teraz mi nawet nie smakują :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie zupek chińskich ale zawsze są wyjątki, świetna jest pomidorowa od knora porcja warzyw, dodaje to tego małą szczypte ostrej papryki w proszku i kawałek kiełbachy :E inne z porcji warzyw też nie są złe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zasmakowala mi Knorr Ostry Boczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od czasu do czasu wrzucę jakiegoś Vifona (złoty kurczak lub krabowa) :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie lubie zupek "chińskich" bo są nie zdrowe. Jednak chemia, nie chemia są zarąbiste na kaca. Mniam ... gorące i pikantne. Vifon oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupki Vifon'a są najlepsiejsze. Czasami lubię zajadać się jeszcze Knorra - ser w ziołach. Ale chwilowo wyrzuciłem te "potrawy" z mego jadłospisu. Pora dać odpocząć żołądkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jadam takich zupek,ale lubię od czasu do czasu zjeść zupke od Knorra ser w ziołach :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choise byly najlepsze.

 

Vifony przejely paleczke po nich, ale pamietam, jak na polce w sklepie byly dostepne jeszcze Choise'y i Vifony to Vifony byly shitem wtedy. Teraz nie ma Choise'ów i Vifony rządzą ;-) [tajska, krabowa - sam smak :D] Ostatnio wrociłem jednak do 'zwyklego rosołku' - "kurczak pieczony" by Vifon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choise byly najlepsze.

 

Vifony przejely paleczke po nich, ale pamietam, jak na polce w sklepie byly dostepne jeszcze Choise'y i Vifony to Vifony byly shitem wtedy. Teraz nie ma Choise'ów i Vifony rządzą ;-) [tajska, krabowa - sam smak :D] Ostatnio wrociłem jednak do 'zwyklego rosołku' - "kurczak pieczony" by Vifon.

 

Ja jadłem Vifony pierwszy raz ze 13 lat temu. I już wtedy były najlepsze. Oczywiście tylko i wyłącznie pikantny kurczak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłem Vifony pierwszy raz ze 13 lat temu. I już wtedy były najlepsze. Oczywiście tylko i wyłącznie pikantny kurczak...

i jeszcze żyjesz? kurcze nie takie złe te zupki a mówią że niezdrowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze żyjesz? kurcze nie takie złe te zupki a mówią że niezdrowe :D

 

Ale ja jem takie zupki średnio raz na dwa lata więc nie dziwne, że jeszcze żyję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie zupki jem średnio jakoś co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jem takie zupki średnio raz na dwa lata więc nie dziwne, że jeszcze żyję :D

aha :E to co innego ciekawe jakbyś żył jakbyś założmy jadł dziennie jedną lubi dwie

czy to prwdwa co o nich mówią czy to po prostu przesada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...