Skocz do zawartości
lukas_18

Znaleziska na allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

1400 chce za tego szrota ?! No chyba go Bóg opuścił.. Najpierw przeczytałem opis i sobie myślę pewnie ze 300zł krzyczy, potem patrze 1400zł :lol2: za coś co nawet nie jeździ, nie ma oc ani przeglądu jest zwieśniaczone trwale. Nie udana operacja plastyczna. Najlepiej by na tym wyszedł po prostu wywożąc to na złom a i tak parę stów by mu wpadło.Nikt mu tego nie kupi i będzie mu tylko zajmowało miejsce i gniło.

 

 

nie zapomnij, że szpachla, laminat i lakier swoje kosztuje... a za błędy w sztuce chce żeby zapłacił kupujący... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham te ogłoszenia sprzedaży tuż po odbudowie silnika, zazwyczaj niezły śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

* Dobra młody, odpalaj Colina. Czym jedziesz?

- Impreza!

- To ja też :D

 

Ach te niezapomniane godziny spędzone z wujkiem nad Colinem 2.0. I ta cudowna zabawa, jak się wpisywało kod na strzelanie ognistymi kulami :D. Raz ze 2 godziny jeździliśmy po tej trasie w Szwecji i polowaliśmy na siebie na wzajem :E

 

Podobne piętno Colin odcisnął u mnie jeśli chodzi o Lancera. Evo V uber alles :E

Edytowane przez Mroczny Nelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hajper

Francja/Włochy - 206, Finlandia - Focus, Szwecja - Impreza no i Australia/Grecja - Cordoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tej aukcji to jakaś popierdółka a nie impreza. Impreza musi mieć spoiler a nie takie płaskie byle co.

 

A colina odpaliłem bodajże w zeszłym roku - jeden przejazd i się okazało, że część odcinków dalej znam na pamięć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Australia - 205 i te mega skoki :D

 

Pomyliłeś Colina z DSJ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham te ogłoszenia sprzedaży tuż po odbudowie silnika, zazwyczaj niezły śmietnik.

 

Odbudowa może i była była ale gdzieś za granicą u poprzedniego właściciela, bo sprzedaje to handlarz i dobrze kit ciśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One tak tanio nie chodzą, to po prostu "okazja". Z tego co wiem te M5 mają problemy z silnikiem.

 

Jakie problemy z silnikami?

 

W Audi S5 V8 zbiera się nagar w głowicy, też tanio chodzą. W BMW V10 też coś z silnikami, w Audi S8 z resztą V10 padały jak muchy.

 

Wychodzi na to, że nie umiemy w europie zrobić v8 ani v10 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy z silnikami?

 

W Audi S5 V8 zbiera się nagar w głowicy, też tanio chodzą. W BMW V10 też coś z silnikami, w Audi S8 z resztą V10 padały jak muchy.

 

Wychodzi na to, że nie umiemy w europie zrobić v8 ani v10 :E

Wciągają olej, są awaryjne. Nie potrafimy robić wysilonych V8 i V10 ~100KM z 1L... zwykłe mają się dobrze. Nie słyszałem o problemach S8. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

One tak tanio nie chodzą, to po prostu "okazja". Z tego co wiem te M5 mają problemy z silnikiem.

był problem z paliwem (ciśnienie?), ale ogarnęli to w 2012 roku

 

Wciągają olej, są awaryjne. Nie potrafimy robić wysilonych V8 i V10 ~100KM z 1L... zwykłe mają się dobrze. Nie słyszałem o problemach S8. :)

to o tym nie słyszałem zbytnio... właśnie z "paliwem" się spotkałem, ale z resztą niezbyt.

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wychodzi na to, że nie umiemy w europie zrobić v8 ani v10 :E

Bo to są sportowe wyżyłowane silniki, które mają wytrzymać tyle ile muszą. To że trzeciemu właścicielowi po 200 czy 300tys się rozlatuje? who cares :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli jak Ford wyciąga z 5L V8 420 HP i 530 Nm na hamburgerowym 91 oktanowym syfie to jest beee ale jak Audi wyciąga z 5.2L V10 450KM i 540Nm to jest to wyżyłowany sportowy silnik i ma prawo się wysypać po 200 000 km :E na forum Audi ludzie pisali, że były przypadki gdzie 2 razy na gwarancji ludzie zdążyli jeszcze silnik wymienić :E

 

Zna ktoś jakieś strony poza autoscout i mobile gdzie można szukać samochodów w Belgii?

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Coyocie? Wskaż mi materiały jaka jest rzeczywista trwałość tego silnika - bo "normą" to w USA jest os 190 do 305 koni dla 4.6: i są to najczęściej wartości podawane nie na kołach ale dla gołego silnika.

Ponadto poczytaj sobie o metodach "wyliczaniu oktanów" w USA a w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś Colina z DSJ :E

Trzeci albo czwarty odcinek specjalny w Australii - w którym momencie wyjeżdżało się z buszu i była taka zadziabista, wielka hopa. Jak się raz 205 rozpędziłem, to po lądowaniu awaryjne się zapaliły 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to o tym nie słyszałem zbytnio... właśnie z "paliwem" się spotkałem, ale z resztą niezbyt.

 

Z własnego doświadczenia to niestety nie wiem, bo m5 nigdy nie miałem, ale można sporo opinii w necie przeczytać, że M5 chleje olej w sporych ilościach.

 

Czyli jak Ford wyciąga z 5L V8 420 HP i 530 Nm na hamburgerowym 91 oktanowym syfie to jest beee ale jak Audi wyciąga z 5.2L V10 450KM i 540Nm to jest to wyżyłowany sportowy silnik i ma prawo się wysypać po 200 000 km :E

 

Jak Ci się wydaje, że amerykańskie cuda nie padają to jesteś w większym błędzie niż niesławny Casual. :D Od kiedy ma te 420 HP z 5l? Bo Europejskie cisną po 100 koni z litra od dobrych 10 lat i zdążyły przynajmniej spokojnie zrobić te 200-300kkm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia to niestety nie wiem, bo m5 nigdy nie miałem, ale można sporo opinii w necie przeczytać, że M5 chleje olej w sporych ilościach.

no coś doczytałem - panewki siadają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Które to cisną 100 KM z 1L od 10 lat? E60 540 306 KM z 4L? 545 333 KM z 4.4L czy 550 367 KM z 4.8L? Bo M5 miało 100KM z 1L ale tam dobić do 200 000 km na jednej skrzyni to cud.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...