Skocz do zawartości
lukas_18

Znaleziska na allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

matiz to przeciez wyscigowa fura :lol2: i ta lotka :lol2:

Co sklania ludzi do przerabiania gowna na jeszcze wieksze gowno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jarze twoich intencji.

połowa z tych samochodów już była a druga połowa nie zachwyca NICZYM nienadzwyczajnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze nie siedze 24h/doba na forum tak jak Ty, i ze dalem auta ktore mi sie podobaja :( przepraszam juz nie bede... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żygać mi sie już chce od tych waszych plastikowych sprejowanych gówien...

 

TO SĄ

 

PRAWDZIWE AUTA !

 

A mi się chce rzygać jak ktoś pisze "żygać"...

 

Poza tym zieeew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajne audi, fajny silnik, fajne hamulce...cena nie fajna

 

odpowiednia cena za 3 latka. Jeśli nówki chodzą około 200 K to 3 latek schodzi połowe z ceny, teoretycznie rocznikowo ma już 4 lata więc powinien być o 10 tysi tańszy moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak Sleev yhy.. 175k pln + oplaty to nie to ze EVO bym nowe mial i jeszcze by zostalo

TO JEST PRAWDZIWIE SPORTOWE AUTO

RS, M, AMG to limuzyny z poteznym silnikiem i odpowiednio zestrojonym zawieszeniem, a Evo - rajdowka WRC tyle ze bez klatki, twarda jak deska...na codzien w zyciu czegos takiego bym nie chcial

 

EDIT: ciekawy opis tego Evo, ''ZADZWOń PRZED PRZYJAZDEM. '' :E jakis wałek musi sie tam kryc :E

Edytowane przez traczyk27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RS, M, AMG to limuzyny z poteznym silnikiem i odpowiednio zestrojonym zawieszeniem, a Evo - rajdowka WRC tyle ze bez klatki, twarda jak deska...na codzien w zyciu czegos takiego bym nie chcial

dokładnie

pozatym w "niemcach" masz tą jakość

to nadal limuzyna, dociskacz pedał i masz sportowe auto, a i zawieszenie daje radę u Nas :E

 

A EVO? świetne auto :thumbup: miałem okazję poscigać się takim na obwodnicy trójmiejskiej i powiem Ci tyle...

 

to auto do wyścigów rajdów, po zwyklej drodze denerwuje :kwasny: głośny, sztywny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A EVO? świetne auto :thumbup: miałem okazję poscigać się takim na obwodnicy trójmiejskiej i powiem Ci tyle...

 

to auto do wyścigów rajdów, po zwyklej drodze denerwuje :kwasny: głośny, sztywny...

w bloku obok mnie mlode malzenstwo dostalo takie evo jako prezent slubny, gadalem z wlascicielem

 

- jak sie prowadzi ?

- prowadzi zajebiscie...tylko kazde ziarnko piasku czuc na dupie :E:E:E:E

 

- a ile pali ?

- nie wiem dokladnie, w kazdym badz razie miesiecznie na paliwo idzie lekka reka 1000zl :E:E:E:E

 

ogolnie to ladne auto, czarne, z ogromnymi felami enkei i zaciskami brembo...ale i tak wole M5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RS, M, AMG to limuzyny z poteznym silnikiem i odpowiednio zestrojonym zawieszeniem, a Evo - rajdowka WRC tyle ze bez klatki, twarda jak deska...na codzien w zyciu czegos takiego bym nie chcial

Jeździłeś tymi autami, że tak mówisz ? ... yhy na pewno :lol2: Widać, nie jesteś prawidziwym mężczyzną że nie wytrzymasz takiej jazdy i nie zasługujesz na "prawdziwe auto" :E

a jak chcesz mieć sportowy car, to kupujesz sobie jakiś dupowóz na codzień, i 2 samochód robisz prawdziwie "fun car' ....ale nie, bo przecież w takim nie będzie lansu :E

 

"PRAWDZIWE AUTA" bo co ? dla Was one chyba są jak przedłużenia członków, albo kompleksy związane z problemami dzieciństwa...

 

nudne juz te wasze non-stop pojawiajace sie "emki" i "er-eski"

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździłeś tymi autami, że tak mówisz ? ... yhy na pewno :lol2: Widać, nie jesteś prawidziwym mężczyzną że nie wytrzymasz takiej jazdy i nie zasługujesz na "prawdziwe auto" :E

a jak chcesz mieć sportowy car, to kupujesz sobie jakiś dupowóz na codzień, i 2 samochód robisz prawdziwie "fun car' ....ale nie, bo przecież w takim nie będzie lansu :E

 

"PRAWDZIWE AUTA" bo co ? dla Was one chyba są jak przedłużenia członków, albo kompleksy związane z problemami dzieciństwa...

 

nudne juz te wasze non-stop pojawiajace sie "emki" i "er-eski"

nikt Ci nie kaze tego czytac, jak nie pasi to out...moze w 'Kulinariach' znajdziesz cos dla siebie

Edytowane przez traczyk27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy woli co innego. ja jednak wolałbym tą "er-eske" niż EVO. W RS jest czym prz****dolić i jedzie sie w bardzo komfortowych warunkach w porównaniu do EVO. A tą RS to bym Avant'a chciał ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma tam takich wszystko wiedzących gówniarzy to preferuje Kulinaria.... choc i tak mnie juz pewnie ggggg_junitt zestrzeli ;)

 

:lol2::E

 

dorośnij dziecko narazie do prawo jazdy i dopiero wtedy zacznij myśleć o samochodach.

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nudne juz te wasze non-stop pojawiajace sie "emki" i "er-eski"

 

No widzę, że nie tylko mi się chce rzygać jak słyszę Mpower albo RS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie

pozatym w "niemcach" masz tą jakość

to nadal limuzyna, dociskacz pedał i masz sportowe auto, a i zawieszenie daje radę u Nas :E

 

A EVO? świetne auto :thumbup: miałem okazję poscigać się takim na obwodnicy trójmiejskiej i powiem Ci tyle...

 

to auto do wyścigów rajdów, po zwyklej drodze denerwuje :kwasny: głośny, sztywny...

...i taki ma byc! jak sport to sport jedno i tyle zero albo jeden a nie jakies wynaturzone rodzinniaki.. nie mowie ze jestem calkiem na nie za RS czy ze ich nienaiwdze wrecz.. napewno maja swoje zalety ale denerwuje mnie ze w obecnych czasach staja sie one wyznacznikami auta sportowego!! LUDZIE gdzie im do wyczynowosci?!! moga byc sportowe jak wlozysz z 2 razy tyle co sa warte i wywalisz wszystkie klimy, automaty, skory, drewna itd..

 

Jeździłeś tymi autami, że tak mówisz ? ... yhy na pewno :lol2: Widać, nie jesteś prawidziwym mężczyzną że nie wytrzymasz takiej jazdy i nie zasługujesz na "prawdziwe auto" :E

a jak chcesz mieć sportowy car, to kupujesz sobie jakiś dupowóz na codzień, i 2 samochód robisz prawdziwie "fun car' ....ale nie, bo przecież w takim nie będzie lansu :E

 

"PRAWDZIWE AUTA" bo co ? dla Was one chyba są jak przedłużenia członków, albo kompleksy związane z problemami dzieciństwa...

 

nudne juz te wasze non-stop pojawiajace sie "emki" i "er-eski"

 

No widzę, że nie tylko mi się chce rzygać jak słyszę Mpower albo RS :)

:respect: respekt dla was ze sie nie poddajecie tej paranoi autek "wszystkomajacych"

Edytowane przez uNdErGrOuNd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...