Skocz do zawartości
lukas_18

Znaleziska na allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

Ta alfa jest ozłocona, że tyle za nią chce? :E

Tak, ma złoty karbon robiony hydrografiką. :rotfl:

 

Ogłoszenie jest na grupie Alfaholików na FB, szkoda czasu na linkowanie całości, generalnie beka na całego, tak na szybko to stab za 2500 który do kupienia jest za 300zł, lampy za 1200 które kosztują 600, itd.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma złoty karbon robiony hydrografiką. :rotfl:

 

Ogłoszenie jest na grupie Alfaholików na FB, szkoda czasu na linkowanie całości, generalnie beka na całego, tak na szybko to stab za 2500 który do kupienia jest za 300zł, lampy za 1200 które kosztują 600, itd.

Kto bogatemu zabroni kupić drożej? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzacie w komentarzach większość piszę że warte swojej ceny :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzacie w komentarzach większość piszę że warte swojej ceny :lol2:

 

Dla alfaholika pewnie tak, dla mnie to wolne babskie auto w które ktoś wrzucił worek pieniędzy robiąc go tragicznie przepłaconym wolnym babskim autem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pisze, że jest szybki więc musi taki być. Przecież to są włoskie konie mechaniczne więc te 120KM w Alfie to jak 240KM w BMW i co najmniej jak 360KM w VW/Audi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pisze, że jest szybki więc musi taki być. Przecież to są włoskie konie mechaniczne więc te 120KM w Alfie to jak 240KM w BMW i co najmniej jak 360KM w VW/Audi!

 

Boszesz, francuskich będzie ze 700 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominac ze wszystko wlacznie z motoryzacja jest dosc subiektywne. Posiadacz jakiegos probionego RS3 moze napisac " MYSLICIE ZE MACIE SZYBKIE AUTA? TO PIZDZIKI MAJACE PO DWIESCIEKONI? JA MAM TRZY RAZY TYLE MOCY I DWA RAZY MNIEJ DO SETKI, NAWET MI WAS NIE ZAL"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominac ze wszystko wlacznie z motoryzacja jest dosc subiektywne. Posiadacz jakiegos probionego RS3 moze napisac " MYSLICIE ZE MACIE SZYBKIE AUTA? TO PIZDZIKI MAJACE PO DWIESCIEKONI? JA MAM TRZY RAZY TYLE MOCY I DWA RAZY MNIEJ DO SETKI, NAWET MI WAS NIE ZAL"

 

Zanim zaczniesz się rozkręcać pozwól że Ci przypomnę że silnik w tej alfie jest najsłabszym z oferty, pacjent wrzucił w to auto grube hajsy, nawet jeśli było tego 50% z deklaracji i mówi że auto jest szybkie. No, po prostu nie jest, ani na tle RS3, Agery RS czy nawet Twojej Corsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest, ani na tle RS3, Agery RS czy nawet Twojej Corsy.

 

Nie przesadzaj. Nawet w ogłoszeniach aut jak moje ktoś potrafi napisać, że auto ma "dynamiczny silnik". Tak wygląda świat. Gość po utopieniu takiej kasy dla dobra swojego ego będzie szedł w zaparte, że to miało sens. Są ludzie którym te auta się podobają.

 

I ja, żeby nie było wole generalnie pojazdy bardziej fabryczne niż pomodzone pod gust właściciela, który często ma po prostu zły gust.

 

Jeden lubi połączenie Megane, kredensu i trumny, inny małe damskie autko 8:E

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, swap na busso w zależności od wersji wychodzi od jakichś 7 do 15k :P

No to jak remont kosztował niecałe 7k to akurat by swap zrobił ? dodając modyfikacje to już w ogóle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 80k to można myśleć na jakimś Evo do remontu szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gość ładował kasę w auto które akurat miał "bo mógł". I do tego momentu wszystko ok, nie ma w tym nic złego, jego pieniądze, jego wybór. Pisanie "a bo za 80 tysincy to by miał Ałdi WD40" jest głupie, równie można napisać że by miał nową toyotę z salonu, albo dwie palety koksu. Chciał przepierdzielić kasę na głupoty to przepierdzielił i na zdrowie.

 

Natomiast debilizm się zaczyna w momencie kiedy te głupoty chce sprzedać za nierealne pieniądze, z opisem jakby to był to klasyk wagi Alfy GTV6 czy Delty Integrale.

 

W robieniu takich aut nie ma nic złego, tak długo kiedy robi się z pełną świadomością że te pieniądze przepadły bezpowrotnie. Robienie takiego auta "na sprzedaż" to kretynizm w pełnej rozciągłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ma tego świadomość i podaje takie ceny, żeby znalazł się nabywca za 20 czy 25 tys. i uważał, że trafił na dobrą okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jeden lubi połączenie Megane, kredensu i trumny, inny małe damskie autko 8:E

 

Kredens i trumna ? o czyś nie wiem ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość miał zajawkę to kasę ładował, ale nigdy nie mogę zrozumieć dlaczego ktoś wybiera na skarbonkę najsłabszą wersję silnikową albo chociaż nie zrobi po czasie swapa. Widziałem super Hondę Prelude V, naprawdę zadbana, mnóstwo dodatków z Japonii, nowy lakier, a pod maską silnik 2.0 133 KM. Podobnie było z Fordem Probe, gdzie gość wołał 17 kafli i auto naprawdę fajne w wersji Medici, zmieniony zawias, ksenony, tarcze z Mazdy itd. a pod maską 2.0 120 KM. Niby wszystko w porządku, ale za te pieniądze to znajdzie się gotowego, zadbanego, doinwestowanego swapa na KL-ZE. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze chodzi o to ze to im wystarcza. Przykladowo mam znajomego co ma c5 136km hdi i twierdzi ze to wymiata tak wiec rozumiesz podobienstwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...