Skocz do zawartości
lukas_18

Znaleziska na allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

mi to dalej nie przypomina Hummera :E

w sumie to chyba nawet i lepiej :lol2: nie ma jak to polski "hummer"

Edytowane przez SolekBT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://moto.allegro.pl/item294727008_honke...cja_hummer.html

tak wystylizowany na hummera, ze az ciezko poznac jaki to samochod naprawde :E

Czy to czasem nie jest ten, który można było zobaczyć w Jeździe Polskiej na TVN Turbo ? :hmm: Pamiętam, że był jakiś merc poszerzony i chyba właśnie to, ale to widziałem tylko w reklamach ( programu nie miałem okazji xD ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba już był. IMO bardzo fajny, dobrze że gość niczego nie dokładał.

Dokładał, bo tylna lotka ma przypominać lotkę od Carlssona, tylko, że ta nie miała nigdy 3 stopu w sobie ;).

Generalnie bardzo drogo. Za w sumie krzywe reflektory z przodu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokładał, bo tylna lotka ma przypominać lotkę od Carlssona, tylko, że ta nie miała nigdy 3 stopu w sobie .Generalnie bardzo drogo. Za w sumie krzywe reflektory z przodu

Ale nie widać-można pomyśleć że orginalnie była ta lotka. Sugerujesz że był bity od przodu? :hmm:

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa.... a tak w ogóle to która C-klasa na Allegro nie była bita? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przynajmniej jest szczery ;) i pokazane co do roboty.... a jak by to pomalował poduszke włożył to był by nie bity,pierwszy właściciel i pierwszy lakier i wogole ;)

co nie zmienia faktu że koleś chcę za drogo, policz sobie 3 stówki od elementu, poduchę

i jeszcze jakieś bzdety, a za taką kasę już kupiłbyś w duużo lepszym stanie i nie bitą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co nie zmienia faktu że koleś chcę za drogo, policz sobie 3 stówki od elementu, poduchę

i jeszcze jakieś bzdety, a za taką kasę już kupiłbyś w duużo lepszym stanie i nie bitą

to fakt,cena wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzicie, że to licytacja z ubezpieczalni "TYPE: THEFT"? Tak w ogole to i tak jakiś krzywy ten CLS :P

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4128598 ooooo już nie jest uszkodzona, tak jak to było miesiąc temu :P

O kurde, aż chce się powiedzieć: zaje**** felgi :E Podoba mi się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolor mi nie pasuje do tej Hanki. Maska i dach powinny być w kolorze nadwozia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Skoro nie rozwiązuje to żadnego problemu a może jak najbardziej takie problemy stworzyć, to po jaki licho nam to? A argument o tym, że jest to straszak dla rządu, to kompletna bzdura: żaden tłum z bronią palną nie ma szans w starciu z regularnym wojskiem. Także co najwyżej częściej się mogą zdarzać samotni "bojownicy wyższej sprawy" strzelający do poszczególnych polityków a ci to nigdy klarownego osądu polityki nie mają, więc i nawet najbardziej cynicznie pojmowanego pożytku z tego brak. Co więcej, politycy mają środki, żeby wynająć profesjonalną ochronę albo będą używać do tego policji tudzież wojska. Przy eskalacji zbrojnej jak myślisz: kto będzie miał powodu, żeby się bać i kto będzie ginąć? To może miało jakiś sens 200 lat temu, ale nie teraz. Posiadanie broni nie jest zakazane. Po prostu tak jak w wielu innych kwestiach trzeba spełnić konkretne warunki. Żeby jeździć samochodem, trzeba przejść kurs i zdać egzamin. Żeby być lekarzem czy adwokatem też trzeba spełnić konkretne wymogi. Może i w tych kwestiach powinniśmy wszystko poluzować w imię ślepo pojmowanej wolności? Jeszcze raz zapytam: w ogóle zapoznałeś się z przebiegiem zdarzeń? Dwie osoby, które zabił były nieuzbrojone. Facet, którego postrzelił miał pistolet i zgodnie z zeznaniami chciał po prostu zatrzymać faceta z karabinem, który właśnie kogoś zastrzelił. I nie, nie uważam, że rozwścieczony tłum powinien być uzbrojony - wręcz przeciwnie. W pierwszej części swojej wypowiedzi traktujesz broń jako potencjalny straszak na polityków, czyli w zasadzie uważasz, że rozjuszony tłum miałby prawo zbrojnie najechać np. Sejm i odtworzyć dzieła Pollocka. Do tego mieszasz jeszcze akcję "defund the police", która z meritum sprawy nie ma nic wspólnego. Gdyby wydarzenia przebiegały tak samo, ale zamiast/oprócz karabinu chłopak miał inne środki ochrony osobistej jak np. paralizator, to by się normalnie obronił i nikogo nie zabił tamtego dnia. Został uniewinniony, ale będzie musiał żyć ze świadomością, że zastrzelił dwie osoby. Nikt bez fachowego szkolenia nie powinien łazić po ulicy z bronią maszynową. To w ogóle absurd, żeby taką broń traktować jako narzędzie obrony osobistej - zwłaszcza że zamiast groźnego napastnika można bardzo łatwo postrzelić wiele osób postronnych. A skąd przesłanka, że posiadanie broni jest prawem? Ja nie rozumiem twojego stanowiska, ale to może warto się bardziej przyłożyć do jego wyjaśnienia. Powołać się na więcej źródeł niż jedną jedyną stronę w internecie. Ale ta korelacja między ubóstwem a przestępczością występuje nie tylko w USA i jest kluczowym powodem podwyższonej przestępczości w konkretnych społecznościach. Jedno z podlinkowanych badań pokazujące ścisły związek między zabójstwami a biedą bazowało np. na danych z Chin, gdzie nie da się zwalić problemu na czarnoskórą mniejszość, bo jej tam nie ma. Podlinkowana przez ciebie strona skupia się na czynniku rasowym jako jedynym umyślnie pomijając różnice ekonomiczne między białymi a czarnymi. Pół prawdy to całe kłamstwo. A podlinkowałem pierwsze z brzegu badania, bo tego jest na pęczki dostępne od ręki a wnioski są dość jednoznaczne niezależnie gdzie takie badania są prowadzone.
    • Chyba jest trochę lepiej. Ustawiłem min. na 60 fps. 
    • Gdyby nie bylo walki z hordami w glownym watku to wiekszosc zadan z wyspy magow byla by kompletnie z czapy. Horda w jaskini jesli mialo sie troche napalmu i granatow wcale nie byla jakas wymagajaca, ale fakt ze w tym zadaniu horda sie pojawila troche mnie zaskoczyl
    • DLSS ? Jak wygląda ? Mydło czy akceptowalnie ? 
    • Halo Infinite powstawało w bólach; kryzysy i bankructwo techniczne https://www.gry-online.pl/newsroom/halo-infinite-powstawalo-w-bolach-kryzysy-i-bankructwo-techniczne/z020eed
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...