Skocz do zawartości
lukas_18

Znaleziska na allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

Up@

Nie sa twoimi doswiadczeniami, ale mimo to piszesz cos takiego.

 

Co to za autko bylo? Ja jezdze stosunkowo nowym amerykancem, 2003 rok. I nie widze zeby cos mu amerykanskosci ujmowalo ;) I prowadzi sie calkiem niezle. Mialem tez przyjemnosc jechac, niestety jako pasazer Fordem F-150. Wygodny i nie rzucal jak posrany, mimo pior z tylu. Ja ogolnie mowiac, sadze ze 99% zlych opinii o ameykanskich autach jest wyssane z palca.

O amerykańskich autach mam złą opinię ze głównie ze względu na wykończenie wnętrza na poziomie poniżej krytyki i klasy danego auta, ale wiadomo że nie można generalizować, każdy model jest inny. Ty tutaj bronisz amerykańskich aut bo mieszkasz sobie gdzieś za wodą z tego co pamiętam i się takim wozisz, zresztą w paru innych tematach to było przerabiane. Mi chodzi konkretnie o ten model. Piszę coś takiego bo uważam, że jak ktoś lubi amerykańską motoryzację i chce jakiegoś muscle cara i ma na to środki to wszystko to za co lubi się amerykańskie auta znajdzie w takim Mustangu czy Camaro przy których ten Firebird wygląda jak zabawka w dodatku brzydka jak cholera, ktoś kto kupując Firebirda liczy na namiastkę wcześniej wspomnianych aut będzie IMO zawiedziony... Nikt mi nie zabroni tak twierdzić po mimo, że nie jeździłem owym Firebirdem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pontiac Trans-Am właśnie trzeciej generacji chyba z '83...

Takim:

Szczęściarz ;)

Ten jest kapitalny też

http://www.autotrader.ca/used_cars_Cars_de...ributes=photos,,

Tylko coś podejrzanie tani :hmm: $4000 za auto które wygląda jak nówka, do tego dopieszczone i niecałą 30k na liczniku, podejrzane.

 

 

O amerykańskich autach mam złą opinię ze głównie ze względu na wykończenie wnętrza na poziomie poniżej krytyki i klasy danego auta, ale wiadomo że nie można generalizować, każdy model jest inny. Ty tutaj bronisz amerykańskich aut bo mieszkasz sobie gdzieś za wodą z tego co pamiętam i się takim wozisz, zresztą w paru innych tematach to było przerabiane. Mi chodzi konkretnie o ten model. Piszę coś takiego bo uważam, że jak ktoś lubi amerykańską motoryzację i chce jakiegoś muscle cara i ma na to środki to wszystko to za co lubi się amerykańskie auta znajdzie w takim Mustangu czy Camaro przy których ten Firebird wygląda jak zabawka w dodatku brzydka jak cholera, ktoś kto kupując Firebirda liczy na namiastkę wcześniej wspomnianych aut będzie IMO zawiedziony... Nikt mi nie zabroni tak twierdzić po mimo, że nie jeździłem owym Firebirdem

No dobrze, skoro tak bardzo chcesz twierdzić że Firebird jest do dupy, nie będę Ci odbierał tego prawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahah 93r i 150tys przebiegu :D

Ta, też to zauważyłem :D. No ale jeżeli autko byłoby w dobrym stanie to czemu nie? Zastanawiam się czy po przebyciu tej odległość z Nowego Sącza do Warszawy po odebraniu samochodu by coś padło? :E - albo w trakcie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej paskudny i plastikowy w środku :D . Myślę , że koło 370-400tyś może mieć przejechane , gdyby było DI to by był to długo wieczny ale TD to już turbo do regeneracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...TD to już turbo do regeneracji

 

Skąd wiesz? Oglądałeś? Sprawdzałeś?

 

Uwielbiam generalizowanie i wróżenie z fusów. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podziwiam tych którzy używaliby takiego auta na codzień, żeby natłuc nim 400 000km. Toż to katorga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki bym chciał kiedyś mieć:

wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja ! :D

Piękne :D

Edytowane przez hej1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item912246806_daewo...klima_2004.html

 

Bardzo tanio jak na taki rocznik i całkiem dobre wyposażenie

Bity w lewy błotnik, ale sprzedawca akurat nie zaznaczył że jest to bezwypadek [;

 

Widzę takie auto dosyć często ale ze znaczkiem Chevroleta już, całkiem zgrabne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie zaskoczył tym Daewoo, nawet nie wiedziałem że taki jest :hmm:

Dużo przyjemniej się prezentuje od innych aut tej marki, to znaczy ogólnie wygląda tak samo, ale jakoś tak lepiej :E

Edit:

Ale wnętrze koszmarne.

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajna elektryka - wycieraczki zamierają przy -15 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zegary jak w Legendzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item912246806_daewo...klima_2004.html

 

Bardzo tanio jak na taki rocznik i całkiem dobre wyposażenie

 

Młody rocznik, niska cena i nie zaznaczone że bezwypadkowy co może oznaczać tylko jedno - szrot. W polsce nie ma nic za darmo. Za taki samochód trzeba zapłacić 20-22kzł.

 

Ta Evanda ma malowany przedni zderzak, błotnik i cały słupek, do tego nieoryginalna lewa lampa z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item912246806_daewo...klima_2004.html

 

Bardzo tanio jak na taki rocznik i całkiem dobre wyposażenie

z zewnatrz bardzo fajny, ale w srodku taki troche niesmak i tandeta. Ale jedno z ladniejszych i cena naprawde fajna.

 

http://www.allegro.pl/item904517990_merced..._60r16_98h.html

 

za 2 minuty koniec, ktos baaardzo tanio wyrwie felgi do s-klasy z oponami :thumbup: tylko sprzedawca menda, w opisie pisze "nowe" a 4h przed koncem aukcji dodaje "oczywiscie uzywane, ale w dobrym stanie"

Edytowane przez Colicab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tak późno linka dałeś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...