Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojt@s

Zły Pan Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem bardzo zawiedziony postawą moderatora o ksywce "anomalocaris" otuż dostałem od niego ostrzeżenie którego powodem było cytuje "Spam, nieprzyjemny w tonie." A wszystko się zaczeło gdy napisałem w czyjimś ogłoszeniu o sprzedaży procesora następujące słowa: "Ale trzeba mieć łeb żeby tyle na procesor wydać porażka Za tyle mam nowego kompa". Zastanawiałem się długo i nie udało mi się odnaleźć w mojej wypowiedzi ani źdźbła spamu. Nie reklamowałem żadnych stron ani nie zaśmiecałem forum! Pozatym od kiedy wyrażanie własnej opinii jest spamem????

Nie złamałem także regulaminu bo jak widać moja wypowiedź nie była dla nikogo obraźliwa. (Gdyby tak było ktoś by o tym napisał) A tu wpada taki moderator od 7 boleści i kasuje moją wypowiedź. Co to ma znaczyć??? Na jakim świecie my żyjemy żeby była zabroniona wolność słowa????? Gdybym był we władzy na tym forum już dawno wykasował bym z niego pana "anomalocaris". Ale pewnie racja jest po waszej stronie, mój post zostanie usunięty a ja zostane zmieszany z błotem. Ale proponuje ludziom którym uda się to przeczytać aby sami wyciągneli wnioski i poparli moją prośbe ujarzmienia nieokiełznanego moderatora o ksywie "anomalocaris". Chętni niech składają podpisy poniżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przeciw. I się nie podpisuję. :E

 

A co do działu Sprzedam - jest on na cenzurowanym z uwagi na dziwne porzadki, które tam zapanowały. W zwiazku z tym będzie on (tj. dział) specjalnie nadzorowany. Procenty i bany wiszą w powietrzu. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, że komentarzy takich na forum wiele, ale nowych userków też trzeba temperować, wakacje są i trole się zchodzą :D

a komentarz imcho bez sensu, jesli jest tak jak pisałeś, to każdy to zauważy, a wątek byl dla chętnych, czy nie?

 

poza tym nie myli się tylko jeden rodzaj ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Na jakim świecie my żyjemy żeby była zabroniona wolność słowa?????

2. Gdybym był we władzy na tym forum już dawno wykasował bym z niego pana "anomalocaris".

 

A ja to chyba przeniosę do Humoru :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem bardzo zawiedziony postawą moderatora o ksywce "anomalocaris" otuż dostałem od niego ostrzeżenie którego powodem było cytuje "Spam, nieprzyjemny w tonie." A wszystko się zaczeło gdy napisałem w czyjimś ogłoszeniu o sprzedaży procesora następujące słowa: "Ale trzeba mieć łeb żeby tyle na procesor wydać porażka Za tyle mam nowego kompa". Zastanawiałem się długo i nie udało mi się odnaleźć w mojej wypowiedzi ani źdźbła spamu. Nie reklamowałem żadnych stron ani nie zaśmiecałem forum! Pozatym od kiedy wyrażanie własnej opinii jest spamem????

Nie złamałem także regulaminu bo jak widać moja wypowiedź nie była dla nikogo obraźliwa. (Gdyby tak było ktoś by o tym napisał) A tu wpada taki moderator od 7 boleści i kasuje moją wypowiedź. Co to ma znaczyć??? Na jakim świecie my żyjemy żeby była zabroniona wolność słowa????? Gdybym był we władzy na tym forum już dawno wykasował bym z niego pana "anomalocaris". Ale pewnie racja jest po waszej stronie, mój post zostanie usunięty a ja zostane zmieszany z błotem.

 

Urzekla mnie Twoja historia... tak strasznie skrzywdzony... te potworne procenty ktore za 2miesiace znikna a naucza co sie pisze a co nie.

 

Od 7dmiu bolesci? oj miszczyku miszczyku zebys chociaz mial 10procent w glowie "tych bolesci" co ten "niedobry moderator".

 

Na jakim swiecie? - ziemia, europa, polska. Ale aktualnie jestes w cyberprzestrzeni a ten skrawek zwie sie PcLab i jest wlasnoscia Pily - jak bedzie mu pasowalo to wypiepszy nas wszystkich ze slowami "wynocha wszyscy, jestescie dupkami" i co? i nic, zrobimy wypad jak jeden maz z banem na karku.

 

Ale proponuje ludziom którym uda się to przeczytać aby sami wyciągneli wnioski i poparli moją prośbe ujarzmienia nieokiełznanego moderatora o ksywie "anomalocaris".

 

Zaloz sobie wlasne forum to bedziesz mogl dzielic i rzadzic, TU rzadzi Pila a skoro anomalocaris jest moderatorem i kazdy wie ze jest cietym moderatorem czyli taka sytuacja pasuje Pile - Ty conajwyzej mozesz ustosunkowac sie do regul tu panujacych albo... zrobic wypad z forum.

 

Chętni niech składają podpisy poniżej.

Dopiero co przylazl i juz petycje tworzy ;)

 

Jeszcze duzo sie musisz nauczyc, to ze tupiesz w domu i ktos Cie slucha to nie znaczy ze tu mozesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum i tak sa duuze luzy w stosunku np. purepc wiec...

 

Wolnosc słowa oznacza ze to na tobie spoczywa obowiazek aby twoja wypowiedzi cos soba reprezentowałyi były na temat jesli tego nie rozumiesz to masz pewnie 13 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja to chyba przeniosę do Humoru :cool:

Tak żeby userzy mogli się z ciebie pośmiać! TAK ZRÓB TO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak żeby userzy mogli się z ciebie pośmiać! TAK ZRÓB TO!

 

Nie placz, masz lizaka na oslode, no juz juz...

 

lizak%2005300d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przed chwila oprocentowałem fan club chiefteca. Moze i oni będą płakać???

Będe i ja miał swoich fanów. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Urzekla mnie Twoja historia... tak strasznie skrzywdzony... te potworne procenty ktore za 2miesiace znikna a naucza co sie pisze a co nie.

 

Od 7dmiu bolesci? oj miszczyku miszczyku zebys chociaz mial 10procent w glowie "tych bolesci" co ten "niedobry moderator".

 

Na jakim swiecie? - ziemia, europa, polska. Ale aktualnie jestes w cyberprzestrzeni a ten skrawek zwie sie PcLab i jest wlasnoscia Pily - jak bedzie mu pasowalo to wypiepszy nas wszystkich ze slowami "wynocha wszyscy, jestescie dupkami" i co? i nic, zrobimy wypad jak jeden maz z banem na karku.

Zaloz sobie wlasne forum to bedziesz mogl dzielic i rzadzic, TU rzadzi Pila a skoro anomalocaris jest moderatorem i kazdy wie ze jest cietym moderatorem czyli taka sytuacja pasuje Pile - Ty conajwyzej mozesz ustosunkowac sie do regul tu panujacych albo... zrobic wypad z forum.

Dopiero co przylazl i juz petycje tworzy ;)

 

Jeszcze duzo sie musisz nauczyc, to ze tupiesz w domu i ktos Cie slucha to nie znaczy ze tu mozesz ;)

Słuchaj koleś to nie jest pierwsze forum na którym działam i niebierz mnie z jakiegoś świerzaka. A tutaj pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. Pozatym wole olać to forum niż być taki jak ty bez godności co zgodzi się na wszystko co mu każą. Wole olać to forum niż męczyć sie z moderatorami którym brak oleju w głowie.

 

Na tym forum i tak sa duuze luzy w stosunku np. purepc wiec...

 

Wolnosc słowa oznacza ze to na tobie spoczywa obowiazek aby twoja wypowiedzi cos soba reprezentowałyi były na temat jesli tego nie rozumiesz to masz pewnie 13 lat.

Jeśli tu są luzy to wole nie sprawdzać co jest na tym pure :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]

"Ale trzeba mieć łeb żeby tyle na procesor wydać porażka Za tyle mam nowego kompa"

[...]

Jak dla mnie to jest troche obrazliwe w stosunku do osoby, na ktorej posta odpowiadales. Chyba kazdy ma prawo decydowac sam na co chce wydawac kase i jesli twoja odpowiedz skaladala sie tylko z tego co zacytowales to ostrzezenie bylo jak najbardziej na miejscu bo takie teksty zaczynaja byc denerwujace na tym forum. Jesli nie miales do napisania nic wiecej to mogles sie rownie dobrze powstrzymac od dodawania swojej odpowiedzi.

I jest pewna roznica pomiedzy wolnoscia slowa a moderowanym forum i nalezy to zaakceptowac albo nie korzystac z forum :Up_to_s: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj koleś

 

First of all - nie jestem Twoim kolesiem, kolesi poszukaj sobie pod blokiem.

 

Ja szanuje Ciebie jako rozmowce piszac "Ty", a z blokowymi grypsami to prosze Cie... idz pod blok.

 

A tutaj pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. Pozatym wole olać to forum niż być taki jak ty bez godności co zgodzi się na wszystko co mu każą. Wole olać to forum niż męczyć sie z moderatorami którym brak oleju w głowie.

 

Olej, pokaz klase i olej - miej sie za lepszego i olej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Wojt@s zaraz dostaniesz kolejne 10 % i wtedy dopiero bedziesz plakal. A co do anomalocarisa(czy jak to sie wymawia :P) to podoba mi się jego sposób osądzania. Wiele rzeczy raportuje i wiem, że zawsze moj raport nie pozostaje bez odzewu ;)

 

Pozdrawiam anomalocarisa i życzę dalszych % :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się ten fragment podoba:

 

...poparli moją prośbe ujarzmienia nieokiełznanego moderatora o ksywie "anomalocaris"

 

:lol2:

 

Mi się nie podoba to że dostałem drugie 10 %, uważam to nadal za nieuczciwe, ale po wymianie prywatnych wiadomości z anomalocaris'em doszedłem do wniosku że przeczekam te 2 miesiące i będę miał spokój. Zresztą i tak spodobało mi się to, że ponoć mogłem dostać kolejne % za samo pisanie w sprawie % a wymieniłem z nim, myślę, kulturalne wiadomości i na tym się skończyło.

 

Anomalocaris to taki typ moderatora którego można jednocześnie lubić i nienawidzić, prośby o usunięcie go z grona moderatorów nic nie dadzą, bo jednak robi on 150 % normy ( haha, jak nie więcej ), często gnębiąc największych spamerów i osoby które wpadły na forum żeby założyć jeden idiotyczny temat.

 

Pozdrawiam... anomalocarisa i ciebie Wojt@s, mam też dla ciebie radę... nie zrób takiej głupoty jak ja kiedy dostałem pierwsze % kiedy to zrobiłem idiotyczny temat anty anomalocarisowi za który nadal się wstydzę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Procenty i bany wiszą w powietrzu. :cool:

Może się w końcu doczekam?

To yak będzie? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak żeby userzy mogli się z Ciebie pośmiać! TAK ZRÓB TO!

 

 

 

. Pozatym wole olać to forum niż być taki jak ty bez godności co zgodzi się na wszystko co mu każą. Wole olać to forum niż męczyć sie z moderatorami którym brak oleju w głowie.

 

niech żyje anarchia :cool:

 

 

 

btw,

zamawiam koszulke, nawet z krewetką będzie warta miliony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobiłem idiotyczny temat anty anomalocarisowi za który nadal się wstydzę... ;)

 

Eeee nooo... skrucha za TAMTEN temat? no brawo brawo, beda z Ciebie ludzie, brawo :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może się w końcu doczekam?

To yak będzie? :Up_to_s:

podobno od czwartku chłodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może się w końcu doczekam?

To yak będzie? :Up_to_s:

 

A ja się w końcu doczekałem :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jesli twoja odpowiedz skaladala sie tylko z tego co zacytowales (...)

Żeby być ścisłym, zapomniał o kontekście (sprzedawany FX-60) i paru przyjemnych emotkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno od czwartku chłodniej.

 

Lyk wody dla ochlody

 

girl-waterfall.jpg

 

ps. Chociaz z ta pania?... chlodniej?... niekoniecznie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno od czwartku chłodniej.

To trzeba się spieszyć póki sprawa gorąca.

Dałbyś w końcu to Cię przestanę molestować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anomalocaris- dlaczego pozwalasz na taki głupic topic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahha śmieszny troche jestes.

anomalocaris chyba najewięcej roboty odwala na tym forum z modów wszystkich. A tych co tam sie zawzięcie wypowiadają w dziale sprzedam powinno sie przytemperować chyba ze mówią z sensem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...