Skocz do zawartości
Shark19

WIDESCREEN - Temat ogólny i zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ale tylko rok gwarancji :(

Edytowane przez Czarny_PLone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Czarny_PLone napisał:

ale tylko rok gwarancji :(

Ten niestety tak bo faktury nie ma do niego ale za 4900 kupiłem uzywke z zwrotu, rev october 2022, kupiony w styczniu tego roku, na allegro również rok gwarancji ale dostałem również fakturę z sklepu w którym był pierwotnie kupiony i po service tag jest normalnie 3 lata. Jednak raczej będę zwracał bo ten wentylator od gsync jest głośniejszy od mojego PC xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Lifusiek napisał:

Ten niestety tak bo faktury nie ma do niego ale za 4900 kupiłem uzywke z zwrotu, rev october 2022, kupiony w styczniu tego roku, na allegro również rok gwarancji ale dostałem również fakturę z sklepu w którym był pierwotnie kupiony i po service tag jest normalnie 3 lata. Jednak raczej będę zwracał bo ten wentylator od gsync jest głośniejszy od mojego PC xD

ale jaja to może przez ten wentyl był zwrot a raczej na pewno , u mnie cały czas bardzo cichutko chodzi od nowości tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie kupiłem g8 oleda , (wiem ze się wypala , więc dokupiłem sobie ubezpieczenie od wszystkiego)

Wcześniej zaniedbywałem temat wyświetlaczy,  co prawda nie kupowałem ostatniego szrotu , ale też za dużo na monitory nie wydawałem,  więc przejście na tego oleda to dla mnie szok jakościowy,  tu już nawet nie chodzi o czerń czy kolory , ale ten brak smużenia jest niesamowity , z czcionkami nie widzę żadnego problemu , hdr wszystko ładnie i teraz pojawią się  "ale" , bo wielokrotnie słyszałem że takie monitory to też trzeba w menu poprzestawiać opcje aby to działało idealnie , czy znacie jakieś poradniki skierowane do graczy posiadajacych tego typu matrycę w monitorach , to co tam z YT ten chłopak z moreletv zmieniał przy okazji recenzji tego modelu też pozmienialem , czy jakieś inne opcje trzeba pozmieniać w monitorze , windzie , sterownikach nv ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy w monitorach z matrycą IPS zawsze występuje Clouding/backlight bleeding?

Często siedzę wieczorem/w nocy przy monitorze i problemy z Clouding/backlight bleeding są dla mnie nie do zaakceptowania.

Teraz korzystam z monitora na matrycy VA ale przymierzam się do czegoś na IPS; stąd moje pytanie. 

Edytowane przez mark2468

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

cgf4qokcyowa1.png?width=680&format=png&auto=webp&v=enabled&s=7038143b186c220186a503300ef04b38ac288370

https://www.youtube.com/watch?v=T-TnCFpd6do&feature=youtu.be

Leaks show that a 2nd gen 34 inch G8 OLED and 49 inch G9 OLED panel might come out in 2-3 months with improved durability, better brightness and more.

Looks like the G8 Oled v2 will be all black and probably 240 Hz just like the G9.

Z reddita

Edytowane przez Lifusiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.04.2023 o 16:49, Lifusiek napisał:

cgf4qokcyowa1.png?width=680&format=png&auto=webp&v=enabled&s=7038143b186c220186a503300ef04b38ac288370

https://www.youtube.com/watch?v=T-TnCFpd6do&feature=youtu.be

Leaks show that a 2nd gen 34 inch G8 OLED and 49 inch G9 OLED panel might come out in 2-3 months with improved durability, better brightness and more.

Looks like the G8 Oled v2 will be all black and probably 240 Hz just like the G9.

Z reddita

Widzę godnego następce Alien3423DW ale wybrałbym raczej Aliena w wersji V2 na tej matrycy i najlepiej jeszcze z fizycznym modułem G-sync Ultima, zobaczymy czy powtórzą ten shot z udaną serią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi