Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piterski

Problem z Creative MuVo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przypomnialem sobie, że mam Creativka :) A dokładniej model MuVo TX FM 256MB. Zaserwowałem mu nowiutką baterię. Pokopiowałem na jego flash-diska to co chciałem, i w ogóle wszystko ok. Problem pojawił się gdy go uruchamiłem - minute, może dwie podziałał a po chwili zdechł :) Podobno można mu zmieniać soft, ale nie wiem jak to się za to zabrać :hmm: A może to jego pamięc jest zepsuta ?

 

PS. Gwarancja mu się już chyba skończyła :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij najnowszy firmware z tej storny podłącz odtwrzacz pod port USB i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Aha i zaznacz format data arena czy jakoś tak.

 

EDIT--> Ziomuś jesteś z mojego miasta

 

W razie większych problemów zapraszam na forum.mp3store.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnij najnowszy firmware z tej storny podłącz odtwrzacz pod port USB i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Aha i zaznacz format data arena czy jakoś tak.

 

EDIT--> Ziomuś jesteś z mojego miasta

 

W razie większych problemów zapraszam na forum.mp3store.pl

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem wogole mi sie nie wlancza a chcialem softa i wyskakuje mi device ist not connectet to the port a wczesniej chcialem zaistalowac ale mi sie komp wylaczym i g***o z tego wyniklo

 

EDIT: sorka juz wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...