Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pepers

Szokujący artykuł z onetu

Rekomendowane odpowiedzi

I tak kosciol to jedna wielka bujda. Ostatnie doniesienia o pijanych ksiezach, chodzacych do domow towarzyskich.i wiele innych, jak naprzyklad ksiazka KOd Leonarda DaVinci. To wszystko tylko podsyca moja nienawisc do kosciola i na jego wplyw na spoleczenstwo.Sam od kilku lat niejestem wierzacy, i bardzo sie ciesze z tego powodu :)

 

Przepraszam, czy ja dobrze zrozumiałem, czy Ty nieźle napisaną sensację przyjmujesz za pewnik i stawiasz na równi z doniesieniami o owych pijanych księżach w burdelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, czy ja dobrze zrozumiałem, czy Ty nieźle napisaną sensację przyjmujesz za pewnik i stawiasz na równi z doniesieniami o owych pijanych księżach w burdelu?

Dobrze zrozumiałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł troll z forum onetu i robi tu za Jasia śmietanę, a Wy go jeszcze karmicie cytowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Szokujący artykuł z onetu"- kogo szokuje? Chyba tylko zacietrzewionego katolika noszącego gustowny berecik. Zachód od dawna o tym trąbi i nikogo to już nie rusza. Osobiście uważam, że zbyt pochopnie uznaje się kogoś za świętego, a w tym wypadku należy być szczególnie ostrożnym.

 

Bo jest to wbrew bogu w ktorego wierza chrzescijanie. Bałwochwalstwo w najlepszym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co widać po ilości popełnianych przez Ciebie błędów.

Każdemu może się zdarzyć przy temperaturze 35 stopni.

Chyba tylko murzynowi w takiej temperaturze dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...