Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

Ile mogę wziąć za Meride

Rekomendowane odpowiedzi

Merida Matts Blue Flame, osprzęt:

Rama: MATTS Shotgun alu 7005

Amortyzator/widelec: SR SUNTOUR XC-60, 75MM

Wkład suportu: FSA POWER PRO ST

Korby: Suntour 42 / 32 / 22

Przerzutka Przód: SHIMANO ACERA-X

Przerzutka tył: SHIMANO ACERA-X

Manetki: SHIMANO ALTUS EF29

Hamulce: Tektro

Dźwignie hamulców: SHIMANO ALTUS EF29

Piasta przód: JoyTech ALLOY

Piasta tył: JoyTech ALLOY

Opona przód: CST MTB/SLICK 26"x1.95

Opona tył: CST MTB/SLICK 26"x1.95

Pedały: MTB

Kierownica: IKE

Sztyca (+siodełko) (z amortyzatorem)

Liczba biegów: 24

Rower jest praktycznie w idealnym stanie, śladów użytkowania bardzo mało, na ramie dwie, trzy niewidoczne ryski (głównie od jeżdżenia). Osprzęt działa bezszelestnie, zawsze jest zakonserwowany i wyregulowany. Ile mogę za niego dostać?

zdjcie0440lh.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Co prawda z DDR5 zrezygnowałem ale...po premierze 12gen sobie mówiłem "5600X to przecież szybki CPU, po co mi lepszy, przecież do RTX3070 w 1440p wystarcza, naprawdę wystarcza...potwierdzając zamówienie na 12600KF cały czas w głowie to samo...ale jednak z drugiej strony chcę spróbować nowości" :E Także można sobie czasem wmawiać "wystarczy, wyrosłem z tego, dojrzałem" a i tak się robi odwrotnie 8:E
    • Cześć, w przeciągu 2 lat zrobiłem 3 pary okularów w różnych punktach które po pół roku zawsze tracą na właściwościach - między innymi warstwa oleofobowa przestaje istnieć, zaczynają się mega łatwo brudzić i psuje się ostrość widzenia - a na końcu zaczynają się rysować.  Okulary użytkuje według zaleceń - zawsze myję wodą i mydłem a potem wycieram czystą mikrofibrą a i tak przeżywają +/- 3 kwartały i zaczynają się rysować. Mam moce +4.5 cylinder około 1 i +3.75 z cylindrem około 0,5 i astygmatyzm.  Prosiłbym o polecenie przyzwoitych soczewek w rozsądnej cenie (myślę, że do 300zł za soczewkę jest max) Okulary na co dzień, do wszystkiego i niczego. Nie muszą mieć specjalnych filtrów niebieskiego światła czy przyciemnienia - ale jak w tej cenie się znajdzie to czemu nie. U nowego optyka znalazłem w moim przedziale cenowym firmę Cristallo - Soczewka super cienka - Super antyrefleks (Indeks: 1,67) z filtrem UV, AR, UTR, EMI i Clear Coat - asferyczne -  za cenę wyjściową 200zł za sztukę. Spróbować tych czy macie jakieś dobre opinię o innych? 
    • No fajnie się gra, pograłem trochę, gram na wysokich-ultra z renderowaniem 130% i początkowo miałem spadki ale zmieniłem z textur ultra na wysokie i jest duuuużo lepiej, w ogóle jak jest pasek wykorzystania vram to lepiej nie wjeżdżać na żółte pole, u mnie pod korek jak było czyli jakieś 7.8GB to spadki były, teraz mam wykorzystanie 6.4GB i jest bardzo dobrze. Zresztą nawet pisze na tym pasku że idealne przy 6.26GB  
    • Wróżenie z fusów miałbyś gdyby skuteczność szczepionek przed hospitalizacją i śmiercią wynosiła 50%. Tylko że tak absolutnie nie jest. Skuteczność szczepionek jest tu o wiele większa - wynosi co najmniej te 90%. Im młodsza osoba tym ta skuteczność większa i dłuższa - im starsza i ma inne choroby przewlekłe tym ta skuteczność mniejsza i niestety krótsza (stąd to tam są potrzebne przede wszystkim te dawki przypominające). Więc wiemy bardzo dużo o tych szansach względem osób niezaszczepionych i każdy może je sobie ocenić. A o Niedzielskim mi nie wspominaj - ma zerowe kompetencje do bycia ministrem zdrowia i zgadzam się że to przez niego jakaś część osób może mieć wątpliwości np. co do szczepień. Bzdury które czasami gada są porażające. Do obecnej chwili nie potrafi np. prawidłowo wytłumaczyć zupełnie podstawowej rzeczy - dlaczego ostatnio te 20%-30% osób w szpitalach to osoby zaszczepione. To go całkowicie skreśla na stanowisku MZ.  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...