Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

Co sądzicie o tym rowerze?

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie, raz żer wygląda conajmniej śmiesznie, dwa że bardzo wątpliwa jest sprawa praktyczności takiego amora :)

Stary, jakbyś pojeździł na takim amorku, to dopiero byś bo docenił.

Działa tak jak najlepsze amory dwugoleniowe. Ma kilka rozwiązań lepszych od "normalnych" O wytrzymałość nie trzeba się martwić. Jedyne zmartwienie w przypadku Lefty'ego, to cena :( Nie znosi też na lewo :D Ma idelaną "zbieżność" :)

A wygląd? To kwestia gustu. Mi się np bardzo podoba, innym nie, ale ......... z gustem jest jak z doopą. Każdy ma swoją ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem, że rama wygląda jak powypadkowa :E

Nie podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem go :P Jeździłem na Cannondale Scalpel 800, ma go mój kumpel, jednak ten rower nie został wyposażony w Lefty, a w HeadShok'a 85 mm skoku (moim zdaniem kiepski amor), jednak rower boski, zwłaszcza ta rama i widełki :) O wadze już nie wspomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poza amorem i ogólnym wyglądem :P

Masz spaczony gust :P:E:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eee za twarde siadełko :E Lepsza Meridka albo Scott

Jaaaaaaaaasne, :sex: jak poparzony.

Czyś ty kiedyś widziałe, że już nie spytam czyś siedział na twardym siodełku?

Wiesz jaka jest różnica pomiedzy twardymi a miękkimi i dlaczego "każdy" kto dużo jeździ, bądź robi to bardziej pro, uzywa właśnie twardszego?

Nie wiesz. Nie :sex: wiec, że Merida lub Scott jest lepszy, bo skoro tak piszesz, to qpę wiesz o siodełkach :poke:

Pojeździj sobie na Scott'owskim XTC np, a na "deseczce" SLR (tylko nie po bułki, lub lansem po parku, ale w trasę normalną. Choć i na tak krótkich odcinkach jest miło, ale dopiero po kilku godzinach w siodle docenisz tą twardość) O Meridzie nie wspomnę, bo ..... niewarto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
...

Ja nie narzekam na moje authorowskie siodełko, ma IMO idealną twardość, jest wygodne na którkich dystansach i na dłuższych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie narzekam na moje authorowskie siodełko, ma IMO idealną twardość, jest wygodne na którkich dystansach i na dłuższych :)

Bo nie miałeś pod doopką niczego naprawdę dobrego (i niestety drogiego :( ) Jakbyś miał, nie mówiłbyś tak.

Ja w ciągu 2 dni wymieniłem mojego WTB nówkę prawie którego za 170 dolców sprowadziłem, na SLR'a, jak tylko na nim pojeździłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo nie miałeś pod doopką niczego naprawdę dobrego (i niestety drogiego :( ) Jakbyś miał, nie mówiłbyś tak.

Ja w ciągu 2 dni wymieniłem mojego WTB nówkę prawie którego za 170 dolców sprowadziłem, na SLR'a, jak tylko na nim pojeździłem :)

Tak drogie siodło to by nawet głupio wyglądało na moim Basiczku :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak drogie siodło to by nawet głupio wyglądało na moim Basiczku :]

Eeeeeeeeeeeeeeeee tam ! :P

Ale jak rulezowość bika skacze do góry :E:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...