Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gimzi

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak z ciekawości chciałem się spytać czy ktoś z zapalonych koputeromaniaków, jacy tutaj urzęduje, wychodzi jeszcze na zewnątrz i interesuje się wędkarstwem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tak z ciekawości chciałem się spytać czy ktoś z zapalonych koputeromaniaków, jacy tutaj urzęduje, wychodzi jeszcze na zewnątrz i interesuje się wędkarstwem? :P

 

Kiedys wychodziłem, teraz to tylko historia... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to nudne i bardzo monotonne panie :E

nie dla mnie, wole sie patrzec w ekran niz w wode :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to nudne i bardzo monotonne panie :E

nie dla mnie, wole sie patrzec w ekran niz w wode :P

 

Dokładnie tak, jak ja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE tam nie znacie sie...są przeciez symulatory wędkarstwa w którcyh patrzysz sie w ekran a nie w wode :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EE tam nie znacie sie...są przeciez symulatory wędkarstwa w którcyh patrzysz sie w ekran a nie w wode :P

 

Ale są też ciekawsze rzeczy w internecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys wychodziłem, teraz to tylko historia... :E

Dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku jeszcze jeździłem na ryby, ale jak one maja mnie w d*pie to ja je tez :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku jeszcze jeździłem na ryby, ale jak one maja mnie w d*pie to ja je tez :E

 

Tak jest przeważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważam że łowienie ryb jest nudne, co wy w tym widzicie :E

Jest sie na łonie natury,obserwuje sie wode.Taka wyprawa przyrodniczo-łowiecka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest sie na łonie natury,obserwuje sie wode.Taka wyprawa przyrodniczo-łowiecka :E

ehehheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czasem pojade na ryby, ale teraz do dupy jest - wszystko prywatne, trzeba miec karty wykupione a jak nie to i tak trzeba dosc duzo bulic;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tam czasem pojade na ryby, ale teraz do dupy jest - wszystko prywatne, trzeba miec karty wykupione a jak nie to i tak trzeba dosc duzo bulic;/

własnie, trzeba opłacać karte ok 140zł?

niby za zarybianie , dzierzawienie, pasów do okoła wody

a działkowicze lub mieszkańcy grodzą do samego brzegu i nawet niema gdzie przejsc,

ciekawe jak oni zarybiają ze ciągle ryb nie ma? :E

w dodatku z roku na rok chcą więcej kasy, sprzęt też sporo kosztuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smigam jesienia i wiosną nad Narew na szczupaki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łowiłem za bajtla (jakoś tak w 7-8 klasie podstawówki). Wędkowanie to świetna sprawa, niestety zraziły mnie wysokie ceny sprzętu (pierwsza wędka kupiona na "balcerku" rozpadła się po konkretnym zarzuceniu), wysokie ceny karty, stan polskich zbiorników, a w szczegolności pasa na około zbiornika (syf taki, że głowa mała, a co najgorsze - duża część tego syfu to sprawka "dojrzałych" wędkarzy).

Może do tego wrócę jak skończę studia i zacznę pracować.

PS. Ci którzy twierdzą, że to nudne chyba nigdy nie mieli brania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smigam jesienia i wiosną nad Narew na szczupaki :P

gdzie dokładnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko jak ja kocham wędkowanie wysokie ceny sprzętu :lol2: przestańcie 70zł to nie drogo na taką wędke złowiłem 3kg lina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ja jeżdżę na san koło dynowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O matko jak ja kocham wędkowanie wysokie ceny sprzętu :lol2: przestańcie 70zł to nie drogo na taką wędke złowiłem 3kg lina

ale jak łapiesz to często zrywa sie sprzęt na zyłce za 15zł i jeszcze zanenty itp.

a niekiedy sie zdarzy nawet wędke z nerwów połamać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubie ale przez te wakacje ani razu nie udalo mi sie wyskoczyc :( co chwila cos sie nie zgralo :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie wczoraj byłem :cool: kilka pstrągów i karpi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj łowiłem sobie rybki nad stawem (nie moim ;) ). Kiedyś łowiłem więcej, a teraz nie mam czasu i także miejsca troszkę brak ;)

 

Może troszkę nudne, ale odprężajace. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wczoraj łowiłem sobie rybki nad stawem (nie moim ;) ). Kiedyś łowiłem więcej, a teraz nie mam czasu i także miejsca troszkę brak ;)

 

Może troszkę nudne, ale odprężajace. :)

NA RYBACH CZAS SZYBCIEJ LECI. według mnie odpręża i trenuje cierpliwość.Świetny sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...