Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ATIRedzio

Celeron D 352

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moglibyscie na łamach PCLabu przetestowac owy procesor?Z góry dziękuję =D Mile widziane testy podkręcania + Wydzielanie ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takiego od jakiegoś czasu :P

 

na dobej plytce bez problemu 5 ghz zrobisz. niestety grzałka-mam wc i lece na 5ghz stres teraz i 62 stopnie :E

 

Ale spokojnie na 90% asus p5wd2 przekłamuje i to ostro-na innych plytach temperatury sa zwykle 12-15 stopni niższe.

 

dodam,zę to 5 ghz robi na 1.35v ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa .. własnie ... KIedys byly obiecywane TESTY Celeronow D .... :Up_to_s:

 

To jak juz to moze i D 356 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

356 nie ma sensu- mnoznik w 352 już i tak jest taj naprawde za wysoki do wykorzystania wysokiej przepustowości magistrali..ja bym hcetnie odał kilka oczek w mnozniku albo postawił pifko za osblokowanie speed stepa w celkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takiego od jakiegoś czasu :P

 

na dobej plytce bez problemu 5 ghz zrobisz. niestety grzałka-mam wc i lece na 5ghz stres teraz i 62 stopnie :E

 

Ale spokojnie na 90% asus p5wd2 przekłamuje i to ostro-na innych plytach temperatury sa zwykle 12-15 stopni niższe.

 

dodam,zę to 5 ghz robi na 1.35v ;)

Jak myślisz czy przy uzyciu Scythe Ninja też poszedł by na 5GHz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okolice tego na boxie robiłem-ale to byl hardcore-w spi tempyu ponad 80 :P

 

nie no mysle zę jest szansa :P

 

nie wiem tylko czy na codzien- 4.7-4.8 zupełnie realne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okolice tego na boxie robiłem-ale to byl hardcore-w spi tempyu ponad 80 :P

 

nie no mysle zę jest szansa :P

 

nie wiem tylko czy na codzien- 4.7-4.8 zupełnie realne

wsumie fajny procek ale z takim grzejnikiem to tylko WC aby było cicho - a za wodą to nie jestem sorry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja dorga jak ktos juz wspomnial...moze test wszystkich Baleronow D... :Up_to_s:

Jestem ciekawe zestawienia ich a i podkrecilbym swojego...ale sie boje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój od paru miechów chodzi na 5 ghz na codzień na WC. Max jaki zrobiłem w spi to coś koło 5.53 ghz. Gdyby nuie fochy mobo mozę 5.6 by pekło na wodzie.

 

Ogolnie grać itp sie da bez problemu an tak kręconym procku, jednak tak anprawde w grach to a md są lepsze-myśle zę taki semptron nawet s754 kręcony na ok 2.8 jest w stanei mojego proca skopac. Za to w wielu innyh zastosowaniach- spi ;) ,liczenie seti, obróbka grafiki, filmow itp jest całkiem niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tych 5ghz niby? jak w tescie na xlabs sempron 2600+ 2.6ghz wyprzeda w BF2 celka 4ghz o 50 fps to tego 5ghz moze o 20 by wyprzedał, baleron i tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu robienia testów celeronów. Ten procesor to już przeszłość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu robienia testów celeronów. Ten procesor to już przeszłość ...

:rotfl: archeolog sie znalazł :E Widać na czasie jesteś :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha... ta Celki to są przyszłościowe procki... przynajmniej w zimie w d**e ciepło :E haha... a tak poważnie to sam posiadam Celerona D 325 2,53@3,21GHz... idzie do 3,3GHz, więcej mobo i ram nie pozwalają :kwasny: Ale wg mnie to jechanie na ponad 3,5GHz nie ma sensu... Wzrost wydajności nikły a licznik prądu zaczyna się kręcić coraz szybciej i w pokoju robi się cieplej :D na zimę polecam kręcić... na lato nie bardzo... chyba że ktoś zmarzluch :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Slyszales cos o Celeronach L ? Watpie...

 

Słyszałem... mniej prądożerne i mniej się grzeją... Ale temat jest o Celeron'ach D a nie Celeron'ach L. I o tych procesorach pisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem... mniej prądożerne i mniej się grzeją... Ale temat jest o Celeron'ach D a nie Celeron'ach L. I o tych procesorach pisałem...

W takim razie z laski swojej sprawdz jeszcze date ostatniego rzeczowego posta , czyli ta , ktora zacytowano z okresleniem "archeologa" Zastanow sie co piszesz.

 

Ulatwie :

Lesiuk Napisano 25 Czerwiec 2008, 19:09

Nie ma sensu robienia testów celeronów. Ten procesor to już przeszłość ...

ATIRedzio Napisano 20 Październik 2006, 23:37

Eee tam semp ma ,,tylko'' 2.6GHz a celina ,,aż'' 5GHz,nie ma co tu porównywać

 

KPW ? W ciagu ponad 2 lat , kazdy kto tym sie interesuje , wie ze...cos sie zmienilo , ten temat powinien byc juz dawno zamkniety :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups... no faktycznie... zwróciłem uwagę na temat postu niż na jego datę... sorry... jakoś dzisiaj taki rozkojarzony jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem... mniej prądożerne i mniej się grzeją... Ale temat jest o Celeron'ach D a nie Celeron'ach L. I o tych procesorach pisałem...

 

 

a ja mialem dwa celerony-l

 

420 i 430

 

praktycznie oba kreca sie tyle ile fabryka dala (tzn plyta glowna)

 

420 z marszu wystartowal 1.8@3.6GHz 1,45V ale doszedlem tylko do 3,7 bo pamieci juz niedomagały

 

z lepszymi pamieciami i chlodzeniem robia 4,5GHz a gdzies czytalem ze jakis koles na cieklym azocie zrobil 5,2GHz

 

taka fajna zabawka

 

na pewno lepsze od athlona64 venice manchester czy inne jednojajowce

 

to ma tylko 35W............ nawet mozna zdjac radiator z procka w IDLE i nic sie nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...