Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Otake

Żałośni hakerzy na gg

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o tej samej godzinie siedze sobie na gg i jakiś nieznajomy wyjeżdza mi z tekstem:"witam! mysle ze dzisiaj jest odpowiedni moment zeby sie poznac ... "

Ja już sie kapnełem co się swięci a jak jeszcze za chwile napisal mi to:" www.katishka.com.ar/fotka109498.jpg" To juz byłem pewny ze to ten ciul hakerski co wysyła linki i mysli ze ludzie beda w nie wchodzic.Oczywiście zaczełem go wyzywać,wbijac i takie tam ale się nie odezwał

 

 

Dzisiaj o takiej samej tez godzinie znowu jakis nieznajomy mi napisał:"Czesc. Musisz sprawdzic ta strone! Jest maxymalnie odjechana! www.snikersik.jo.pl"

 

No to ja mu podałem ten link katishka zeby sprawdził bo tam sa jego zdjecia tak mu napisałem ale tez sie nie odezwała ciota.

 

Ciekawe czy wam też się przydarzyły takie cioty jak mi

 

A i jeszcze jedno lepiej nie wchodzcie w te linki.Bynajmniej ja nie ponosze odpowiedzialnosci za nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło ci czasem, dzieki tej twojej cudownej dedukcji, do głowy, że to jest bot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie przyszło ci czasem, dzieki tej twojej cudownej dedukcji, do głowy, że to jest bot?

a gdziezby tam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie przyszło ci czasem, dzieki tej twojej cudownej dedukcji, do głowy, że to jest bot?

 

no takich zaawansowanych funkcji myslowych to od ludzi nie wymagaj...

 

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to Bot ale czemu wywalili mi to do śmietnika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 taki sam temat to lekkie przegiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra to Bot ale czemu wywalili mi to do śmietnika??

Bo bot był za słony :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra to Bot ale czemu wywalili mi to do śmietnika??

moze dlatego:

 

"Ciekawe czy wam też się przydarzyły takie cioty jak mi"

 

a może za całokształt, zreszta jesli juz to ten temat nie powinnien byc w dyskusjach na tematy rozne a np. internet sieci i bezpieczenstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie przyszło ci czasem, dzieki tej twojej cudownej dedukcji, do głowy, że to jest bot?

 

To wymaga wyzszych funkcji mozgu a wiec o czym tu mowa :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra weźcie ale wy jesteście skąd ja miałem wiedziec ze to Bot.Od niedawna mam neta a wy już na mnie najeżdzacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkura13
To wymaga wyzszych funkcji mozgu a wiec o czym tu mowa :rotfl:

Sfinks - mylisz się....To wymaga mózgu .... :E:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra weźcie ale wy jesteście skąd ja miałem wiedziec ze to Bot.Od niedawna mam neta a wy już na mnie najeżdzacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad2:

w takim razie przepraszamy :glaszcze:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra weźcie ale wy jesteście skąd ja miałem wiedziec ze to Bot.Od niedawna mam neta a wy już na mnie najeżdzacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad2:

 

nic sie nie stało kolego,

my tu wszyscy jestesmy jak jedna wielka rodzina :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkura13
Dobra weźcie ale wy jesteście skąd ja miałem wiedziec ze to Bot.Od niedawna mam neta a wy już na mnie najeżdzacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad2:

Dobra, spox :glaszcze:

Po prostu musiałeś przejść chrzest bojowy ;)

 

my tu wszyscy jestesmy jak jedna wielka rodzina :E

Oszywiście!!!! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga cos tu nie gra, wiesz ze nie nalezy klikac na linki od nieznajomych osob, ale nie wiesz, ze to komputery tych osob wysylaja linki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek nie wiedzial a wy odrazu na niego jedziecie! Nie rozumiem was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkura13
Czlowiek nie wiedzial a wy odrazu na niego jedziecie! Nie rozumiem was!

Bo my jesteśmy nieprzeniknieni...Nikt nie rozumie ninja :]

A'propos przecież się już uspokoiliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo my jesteśmy nieprzeniknieni...Nikt nie rozumie ninja :]

A'propos przecież się już uspokoiliśmy :)

No to dobrze ze sie uspokoiliscie :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze chcialem sobie pogadac z takim botem co wysyla ale tez mi nie odpisal nigdy :( czuje sie taki samotny "...jestem taki sam jak palec, albo cos tam..." :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...dziwne ... czyzby dwa konta ? i zaraz bedzie ban :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.            
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
    • Też tak myślę, jeśli te przecieki są prawdziwe i jeśli dalej pogłębią dysproporcję między serią 90 a 80 to nie zdziwię się jak 5080 będzie miało wydajność ledwie 4090 i 16GB, to by oznaczało, że ten ostatni w ogóle nie stanieje i pozostałby na pułapie 6-7k PLN. To byłoby bardzo w stylu NV
    • Gra do niczego nie zmusza, przynajmniej grając w demko nie czułem takiej potrzeby, aby parować cały czas, częściej używałem uników.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...