Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kolega

### Sprzedam / Kupię grę Guild Wars ###

Rekomendowane odpowiedzi

ja chetnie kupie konto do gw, cena do negocjacji. moge rowniez kupic wersje box'owa guild wars za odpowiednia cene :)

 

 

edit: juz nieaktualne :D kupilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni: kedzi0rs, beza101 i jini.

 

Ten temat służy KUPOWANIU gry, a nie sprzedawaniu. Posty wyczyszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości wczoraj spotkałem polaka chciał sprzeda konto do Nightfall za kase w grze a dokładnie 80K... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż mam gry Guild Wars: Prohopecies i Guild Wars: Factions. Same pudełka i płyty są w stanie idealnym. Używane były co najwyżej raz.

 

Na koncie posiadam 4 postacie PvE: Monk, Necromancer, Ranger, Warrior. Każda z nich ukończyła już wątek fabularny, posiada 20lvl i unikalne przedmioty. Można je oczywiście usunąć i zacząć przygodę od początku smilies/krzywy.gif

 

Konto zawiera także około 200.000 factions, 3/4 odblokowanych skilli, 165 punktów fame (rank 2).

 

Ogloszenie umiescilem takze w dziale sprzedam http://forum.pclab.pl/t210754.html

 

Czekam na propozycje.

 

pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można usunąc isniejące postacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam na

 

AUKCJA KONTA GW:P i GW:F

 

Mam nadzieje, ze ta w miare interaktywna (duza ilosc linkow) prezentacja pomoze Wam w podjeciu decyzji. Jak cos to na dole tam macie moje dane prosze pisac :)

 

Pozdrawiam

KAKUSZEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam 3 czesc czyli nightfalla

 

jesli ktos ma ochote to prosze, 20lvl dervish i chyba 11 lvl wojownika ale on jest z klczu testowego do frakcji wiec pobawic sie nim moze osoba majaca frakcje :)

 

jak ktos chetny to pw lub gg 7675890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Guild wars 1 cześć. Jeżeli jest taka potrzeba moge wystawić na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam podstawke GW prophecies.

Na koncie - w/n 20lvl . r/m 20lvl . mo/e 17lvl i chyba r/w lvl ? (13 czy cos podobnego) + 2 mini pety (rycerz na koniu i jakis pancernik?) z okazji posiadania konta ponad rok . w skrzynce sporo zlotych przedmiotow - unikatow. sporo skladnikow . troche kasy no i to na tyle :)

konto oryginalne. nigdy nie banowane. mozna zmienic sobie haslo oczywiscie itp.

 

oferty -> PW

 

ps. przecinek mi nie dziala musze uzywac . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam guild wars nightfall. Konto + gra. Na koncie 20 lvl wojownik/mnich.Gra w bardzo dobrym stanie płyta wyjmowana tylko 2 razy do zainstalowania.

 

Oferty na PW

 

Jezeli ktoś by chciał moge przedmiot wystawić na allegro.

 

Cena 60zł (do negocjacji)

 

 

Wiecej info na gg: 7841394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedam gre Guild Wars Prephosities + Factions + konto. Na koncie znajduje sie Nekromanta ktory przeszedl cale Prephosities i jest w polowie Factions

Dokladniej z Prephosities zostal mu 1 quest do zrobienia (final assault), z elitarnych skili nekromanty ze 2 do zlapania i z 3 bonusy w misjach. Ma odkryte prawie 70% Tyrii i wszystkie outposty. Na tej postaci znajduja sie 3 minipety (asura, pig i troll), soulreaper zestaw zbroji (normalnej i dla 55 hp), soul repaer troche kasy i pare rzeczy na sell. W swiecie PvP jest odblokowane Heroes Ascent brakuje pare fame do R2. Postac moze grac raczej wszystkie buildy dla nekromany. Sporo skili w swiecie PvP jest odblokowanych. Konto sprzedaje poniewaz chce sie przesiasc na Wowa. Oczywiscie haslo na email tez wysylam, po cyzm mozna zmienic wszystkie dane.

 

Preferowany sposob zalatwienia transakcji to Allegro.

Cena: 100zl

 

Kontakt

GG: 4277694 lub email: tomek30121990@o2.pl

 

PS

Sorki za brak polskich znakow ale mam maly problem z klawiatura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam grę Guild Wars Factions płyty w idealnym stanie gra była instalowana 2 albo 3 razy. Na koncie są 2 postacie pvp oraz 2 pve, kilka zielonych przedmiotów i trochę platyny, jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę wystawić aukcję na allegro żeby transakcja była należycie przeprowadzona. Zainteresowane osoby proszę pisać na pw, wtedy odpowiem na wszystkie pytania... cena do negocjacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedam gre Guild Wars Prephosities(ideał) + Factions(brak instrukcji i karty rejestracji elektronicznej + Nightall(ideał). Na koncie znajduje się derwisz (100% nightfall) wojownik (3/4 factions) i pare mniej lvlowych postaci.

 

Cena: 145zł

 

Kontakt :

GG: 3322885 lub email: sohex@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam gre GW:P, GW:F,GW:N oraz GW:GWEN !! Na oncie Derwisz 20lvl Brakuje ostatniej misji do zrobienia w N , skonczylem nim caly GWEN, masa zielonych i zlotych itemow , do tego duuuuuzo surowcow w storage! Elementalista 20lvl (prof i 3/4 F). Wojownik 20lvl , Mn/N 20 lvl 55hp - wspanialy do farmienia!!! Ło 20lvl , razem mam 9 slotow!!! Postacie na PVP!! Wszyskie gry sa oryg.!! GW:N - edycja kolekcjonerska! Gre sprzedaje gdyz niemam juz czasu na gre! Moge wystawic aukcje na allegro!!!

Zapraszam!! gg 9509809 lub na PW!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Guild Wars - jak ktoś ma do sprzedania to pisać PW ;)

 

Już kupiłem - pograłem kilka dni i jak na razie leży :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylbym zainteresowany kupnem GW, najchetniej wszystkie trzy podstawowe kampanie. Na postaciach mi tak bardzo nie zalezy prawde mowiac, glownie chodzi mi o sama gre.

W zestawie koniecznie musza byc oryginalne karty aktywacyjne i karty z cd-keyami. Preferowalbym transakcje przez allegro.

 

Proponowana przeze mnie cena to 150 zl za 3 czesci.

 

Juz nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 3 pierwsze czesci

 

Guild wars

Guild Wars Factions

Guild Wars Nightfall

 

wszystko w idealnym stanie, wszystkie plyty uzywane tylko do instalacji, karty rejestracyjne nieuzywane wiec kasa na gram.pl tez jest, chyba cos ponad 70 zl jesli sie nie myle

 

a tu zdjecie:

 

http://www.mediafire.com/imageview.php?qui...3oo&thumb=4

 

kontakt:

 

gg 7675890

mail: 09remik@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...