Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kolega

### Sprzedam / Kupię grę Guild Wars ###

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię jak w temacie. Dodam tylko że nie interesują mnie jakiekolwiek postacie na koncie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak jak w temacie Kupie samo konto do gry GW lub GW:F . Gralem wczesniej w GW ale sprzedalem gre wraz z kontem poniewaz wyjechalem na 2 miesiace za granice do pracy.Teraz wrocilem i chcialbym wrocic do gry ale nie zaczynac od poczatku dlatego szukam dosc dobrego konta!!!! Niewiem czy w dobrym dziale pisze jak cos to pisac umieszcze w innym odpowiednim miejscu!! Pozdrawiam :) Montray :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania gre guild wars.Jest oryginalna. W razie rozsadnej ceny dorzucam gratis gre armie exigo takze oryginalna . Na koncie sa 4 postacie 2 pvp i 2pve. Pve to monk 20lvl i ranger 11lvl . Sprzedaje poniewaz przesiadam sie na c:source :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego GW rok temu sprzedałem za 60zł (konto+gra+gratis jakaś gierka).

 

90zł ?

 

u dystrybutora wysyłkowo 90zł nowa... w sklepie 10zł drożej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja swojego GW rok temu sprzedałem za 60zł (konto+gra+gratis jakaś gierka).

 

90zł ?

 

u dystrybutora wysyłkowo 90zł nowa... w sklepie 10zł drożej...

 

 

W sklepie za 130 zł i ja za tyle to kupiłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj uzywanych kont GW. Juz wiele razy byly sceny ze konto nie dziala i sa blokowane. Radze zaoszczedzic i kupic orginal, przynajmniej masz pewnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To konto jest w 100 % ok i dodaje do niego oryginalne pudełka, płyty itd. Możliwy odbiór osobisty? Czego sie bac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj uzywanych kont GW. Juz wiele razy byly sceny ze konto nie dziala i sa blokowane. Radze zaoszczedzic i kupic orginal, przynajmniej masz pewnosc.

 

 

Ale miałeś doświadczenia życiowe... Możesz przyjść do mnie do domu i sprawdzić czy działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi raczej oto że po jakimś czasie możesz odzyskac konto które chcesz opchnąć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu chodzi raczej oto że po jakimś czasie możesz odzyskac konto które chcesz opchnąć ^^
Wlasnie. Niestety to się często spotyka. ArenaNet nie prowadzi supportu przy sprzedaży/oddawaniu kont innym - takie konto "sprzedane" można bardzo łatwo "odzyskać" - wystarczy potem do nich napisać i podać im klucz...

 

Być może akurat buehehehe jest tym uczciwym (choć jego nick jakoś mnie zbija z tropu ;)) ale mimo wszystko odradzam zakup GW "od kogos nieznajomego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by co to ja Ci mogę sprzedać swoje GW bo powoli trace czas na granie w gry na kompie.. 2 części wraz ze spokojowym kontem na którym jest sporo dobrego oddam za 175zł ;) a i jescze jedno - mi możesz zaufać - na allegro mam wystawione teraz gw i możesz poczytac komentarze jakie dostałem od ludzi ;)

Pozdrawiam !

EDIT: Nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Ci będzie sprzedać na Allegro albo na E Bay-u ?? Tam mozesz dostać o kilka złotych więcej. Może się kolesie policytują :) Ja wszystko sprzedaję na Allegro i nie dość że mi się cena zwraca to i mam troche zysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ORYGINALNA wersja gry GW:P i GW:F. Na koncie są 2 postacie (dwie PVE) W/Mo 20lvl i Mo/W 20lvl.

Mam wiele dobra na tym koncie i o więcej proszę pisać na gg: 5824816

EDIT: Nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do sprzedania jedną z najpopularniejszych gier MMO na świecie! Gry raczej nie musze komu przedstawiać! Zapraszam do kupna! Wrazie jakiś pytań proszę o kontakt EMAIL/GG/PW. Niedługo będzie polska wersja tej gry, więc jeżeli nie umiesz dobrze władać językiem angielskim nie będzie to stanowić dla ciebie problemu!

 

Cena to ok. 60-70zł (do uzgodnienia)

 

Uwaga oferta sprzedaży jest napisana również na paru innych forach, więc możliwe gra zostanie sprzedana wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...