Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piterski

Usunięto (?) mi konfig kompa w profilu :|

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę dziś do swojego profilu, żeby poprawić co nieco i co widze ? Właśnie problem w tym, że nic, prawie nic...A dokładniej usunęły mi się wszystkie informacje nt. komputera. Dla pewności wszedłem z dwóch przegladarek - IE, oraz Firefox.

 

Wiem, że to drobnostka (bo napisanie od nowa zajmuje góra 4 minuty [czyli tyle ile tego topicu] ), ale zastanawia mnie czy to nie ma nic wspólnego z siłami wyższymi :Up_to_s: Przy okazji pytanie: moderatorzy mogą zmieniać profil userom ?

 

Oczywiście nic nikomu nie zarzucam i mam nadzieję, że to było związane z updatem forum itp.

 

PS. Komuś też sie coś podobnego przydarzyło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee chyba wacpan przewrazliwiony, osoatnio mi sig padl sam od siebie wiec zaczalem w duchy wierzyc ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ee chyba wacpan przewrazliwiony, osoatnio mi sig padl sam od siebie wiec zaczalem w duchy wierzyc ;):E

Sig sigiem, zdarza sie, że nie wyrabia z wielkością, ale profil chyba zawsze powinien wyrabiać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że się sypie baza danych tego forum. Stąd te dziwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie usuwaliśmy nic z konfiguracji komputera. No, tylko jednemu takiemu, który sobie niecenzuralne słowa tam powpisywał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmieniałeś ostatnio skórke?

 

Zmieniłem z rooq na invision, ale to była zmiana wymuszona :) Zresztą konfiguracja tylko w defaultowej się wyświetlala

Nikomu nie usuwaliśmy nic z konfiguracji komputera. No, tylko jednemu takiemu, który sobie niecenzuralne słowa tam powpisywał ;)

Ok, dobrze, że moje przypuszczenia były fałszywe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłem z rooq na invision, ale to była zmiana wymuszona :) Zresztą konfiguracja tylko w defaultowej się wyświetlala

Pytam bo o ile pamiętam był ten temat poruszany na forum. Mianowicie rozchodzi się o to, że przy zmianie skórki na MeltDown czy Rooq i powrocie do defaultowej konfiguracja się czyściła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultaj
Przy okazji pytanie: moderatorzy mogą zmieniać profil userom ?
Tak, mogą. Edytują sigi, dają %, więc mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...