Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chudinii

D2LoD

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest mozliwosc grania w diablo jak dwie osoby maja wewnetrzne ip, jak tak to prosilbym o pomoc z mozliwoscia zagrnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• A może to zwyczajnie zbieg okoliczności i masz popsutą kartę graficzną.
    • Dopóki kasa za ten Covid jest i będzie na wyciągnięcie ręki,to nadal będą grzali ten temat. Temat wojny jak widać zaczął się przejadać,małpia ospa też,to covid wraca do łask Ja się mocno zdziwię,jak lockdown ponownie wprowadzą,tym bardziej że objawy ograniczają jakby do zwykłego przeziębienia. Ale tak wracając do poprzedniego tematu,wiecie co mnie przed chwilą wywołało swoistego banana na twarzy To,że często i gęsto w zeszłym roku ogłaszali w mediach i nie tylko te formułki "770 mld zł dla Polski" "Premier załatwił z UE 770 mld zł" Ponad rok później jak już sami napisaliście się okazuje że 770 mld zł które rzekomo miał dla naszego kraju załatwić Pinokio poszło się lekko... i tu sami to dokończcie. Teraz tak naprawdę Polacy powinni się zwrócić do Premiera oraz pozostałych towarzyszy z PiS z pytaniem - Gdzie te 770 mld zł tak potrzebnych dla naszego kraju? Ja bym także dodał takie pytanie Panie Premierze - było warto? Naprawdę było warto okłamywać obywateli Rzeczypospolitej Polskiej?
    • Kiedys juz tak bylo. Starsi ludzie nie umierali na raka tylko na "bole". Tak sie zwyklo mowic, ze ktos mial silne bole i umarl. A to bylo nic innego jak rak.
    • Zależy o czym piszesz. Generalnie każdy z nas ma podświadomość, która działa zawsze i analizuje wszystko. To, co jest przemielone przez podświadomość, może (w większości nie jest chociażby ze względu na konieczność ograniczania przeładowaniem bodźcami) być analizowane przez świadomość/rozum. Wewnętrzne dyskusje ja vs ja są skomplikowane chociażby dlatego, że powyższe: świadomość i podświadomość nie są oddzielne, a raczej przenikają się wzajemnie. Człowiek jest jednocześnie wręcz prostacki (podstawowe instynkty, takie same jak u zwierząt, czy nawet ogólnie u istot żywych, kierujące większością tego, co robimy) i bardzo, bardzo skomplikowany. Zaś sama (sztuczna) inteligencja? Łee, my przecież jeszcze nie wiemy co to jest inteligencja Popularnie to my ją mierzymy obserwując zdolność do rozwiązywania graficzno-liczbowych rebusów opartych na zasadzie przyczynowo-skutkowej.  A tak się głupio składa, że sama rzeczywistość nie jest oparta na zasadzie przyczyna->skutek, a i być może gdzieś tam są inne rebusy, nie oparte na liczeniu kropek na papierze
    • Każdy decyduje. Kopie bo i tak mam to za połowe mniej niż czysty zakup za czystą gotówkę. Sprzęt dawno spłacony i mam to w pompie czy te gpu sprzedam za połowę ceny.  Globalna inflacja znowu podniesie MSRP o 20 procent.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...