Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pavel54

Karol Strassburger o dzieciach....

Rekomendowane odpowiedzi

A Mann obrócił to w żart do tego koles z Arki Noego na samym końcu powiedział nawzajem :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:D dobre . Miszcz kawałów i dowcipów powiedzial co mysli o dzieciach :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DDiablo

widzialem to juz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi sie podobało to "nawzajem " :E

Mi też i ten strassburger guru dowcipów :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dobrze, twoja poprzednia płyta miała masakryczne temperatury przy zwykłej b450 tomahawk ktora mozna kupić za 200zl na allegro bym miał z 5900x na pokładzie sporo mniej na vrm niż miałeś , jak masz procka na auto to to 1.4v jest w idle dla boosta na 1 rdzeniu odpalisz obciążenie i od razu zbije sporo niżej jak wszystkie rdzenie będą obciążone, tak działa auto dlatego wole swoje manualne nastawy zazwyczaj.
    • Pytanie czy oni słyszeli rpm pompki po prostu czy może to było buczenie/terkotanie bo układ był zapowietrzony itp, miałem podobne akcje z pompą z eisbaera później kupiłem blok za 40zł z pierwszego silent loopa podmieniając ten z eisbaera i dalej terkotało przez pewien czas aż w końcu dobrałem taki rpm i zalałem płynu idealnie pod korek plus potańczyłem z budą i uspokoiło się na dobre  pewnie jakbym wbił max obroty na pompie to znowu by zaczeła wpadać w wibracje po czasie bo na 2000rpm jest spokój od 4 miesięcy już.
    • Jak kupi do obecnych 3600 drugi komplet 3200 to te 3600 nie powinny mieć problemu z pracą na 3200 na niższych timingach gorzej jakby było dwrotnie.
    • Rozumiemy już mistrzu  
    • Cześć, być może temat był już poruszany, ale chciałbym na sobie się wszystkiego dowiedzieć.. Wczoraj jakiś typek podszył się pod dziewczynę z "którą" pisałem na snapie . Doszło do tego , że ta osoba otrzymała parę moich zdjęć , następnie wysłała mi link do swojego "Instagrama" . Przez głupotę kliknąłem w link , okazało się , że jest to link dzięki któremu osoba ta pozyskała adres IP mojego telefonu. Dostałem info , oraz wideo , że cała rozmowa została nagrana oraz groźbę , że jak nie wyśle pewnej sumy pieniędzy filmik zostanie opublikowany . Typek zdradził mi jedynie operatora mojej sieci oraz markę telefonu jaki mam , mówiąc że ma dokładne informacje o mojej osobie jak i lokalizacji .  Czy faktycznie może tak być ? Jakie kroki mógłbym podjąć aby go powstrzymać ?  Dodam że nie używałem żadnych zabezpieczeń typu dynamiczne IP czy VPN ( dopiero teraz..)  Z góry dzięki za odpowiedź 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...