Skocz do zawartości
if22

World of WarCraft / WoW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to coś w rodzaju seriala np.

00000-000-0000-0000

 

hehehe :D zaklad ?

tam nie ma tyle miejsca na takiego seriala :E

(przynajmniej w orginale... bo na piracki serw nie mam pojecia)

 

oczywiscie moge sie mylic... zrob print-skrina i daj go tutaj to sie popatrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D zaklad ?

tam nie ma tyle miejsca na takiego seriala :E

(przynajmniej w orginale... bo na piracki serw nie mam pojecia)

 

oczywiscie moge sie mylic... zrob print-skrina i daj go tutaj to sie popatrzy

 

Wejdź na strone WoWa i spróbuj zrobić konto to zobaczysz o co mi chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no dobra :E

pomylily mi sie numery autoryzacji :P

 

to jest nic innego jak CD-Key twojej kopi :D

bez tego nie możesz przejsc do następnej fazy rejestracji czyli załozenia konta.

 

1 CD-Key = 1 Konto

 

podem cdkey jest praktycznie bezuzyteczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁIKENDMAN

Witam nie moge zalogować sie na stronie i wpisać kodu choć wpisuje poprawne dane na które z logowaniem w grze nie ma problemu spotkał sie z tym ktoś ????? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj skrina co i gdzie chcesz wpisac bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne korzystarz z firefox'a (ja zresztą tez) :E

odpal stronkę w IE, powinno byc wszystko ok xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi potrafi wytlumaczyć czemu gra w necie nie jest za darmo. Bardzo mnie to wpienia. 10 zl moglbym placic ale 59zl za miasiac grania.....paranoja. I nikt mi nie wcisnie ze tyle kosztuje utrzymanie serwera, bo jakby zliczył dochody jakie blizzard ma ze sprzedazy kart pre paid do tej gry, to......... to mi sie smiać chce ze ludzie placa za takie uslugi gruba kase :mad2:

Moglbym za ta gre zaplacic nawet 250zl ale chcialbym grac za darmo. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedz.Masz możliwość zarobienia 50 zł*ilośc graczy na miesiąć i 10zł*ilość graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto mi potrafi wytlumaczyć czemu gra w necie nie jest za darmo. Bardzo mnie to wpienia. 10 zl moglbym placic ale 59zl za miasiac grania.....paranoja. I nikt mi nie wcisnie ze tyle kosztuje utrzymanie serwera, bo jakby zliczył dochody jakie blizzard ma ze sprzedazy kart pre paid do tej gry, to......... to mi sie smiać chce ze ludzie placa za takie uslugi gruba kase :mad2:

Moglbym za ta gre zaplacic nawet 250zl ale chcialbym grac za darmo. :kwasny:

 

Jeśli nie wierzysz to trudno :kwasny: ale czym więcej ludzi gra tym więcej trzeba kasy na utrzymanie i jeszcze blizzard musi coś z tego mieć :kwasny:

PS.Zamawiał ktoś WoWa na play.com.pl ??

Bo zamówiłem w czwartek o 16:00 i do teraz pisze mi :

Stan : nie określono, a wszystko potwierdziłem :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15E za miesiac grania ?

0.5-1h pracy w Anglii

Po pierwsze to nie Anglia tylko Polska.

A po drugie to stosunek tego co blizzard zarabia na WoW do ceny utrzymania serwera ma sie na moje jak 15 do 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz grać to nie graj...po co zakładasz durne tematy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nikt mi nie wcisnie ze tyle kosztuje utrzymanie serwera

A dasz sobie wcisnąć, ze oni na tym zarabiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chciałem sobie pograc, ale jak zobaczylem ile trzeba za m-c placic to zrezygnowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie którzy dla tej gry płaciliby nawet może po 200 zł za miesiąc;];] Dla mnie nie jest to coś przełomowego- lepsza jest (była, ale wszystko popsuł free play) Anarhy Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktoś na moje pytanie co do sklepu www.play.com.pl ?? :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej pograc w Battlefielda 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawe ta gra musi mieć coś w sobie...słyszałem ostatnio ze dziewczyna a japoni grając w tą gre zmarła z powodu wycięczenia(podawano w wiadomościach) niestety nigdy nie miałem okazji zagrać w tą gre..:/ ale to jest naprawde bardzo dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord to ponad 2 mln JEDNOCZEŚNIE grających. No chyba nie sądzisz że do tego wystarczy serwer? Farmy serwerów Bizzarda, bo na Europę chyba jest oddzielna, to tysiące serwerów. Sam prąd musi kosztować majątek. Do tego koszty utrzymania samej gry, świat jest przeogromny, żeby się dostać z jednrgo miejsca w inne w rozsądnym czasie trzeba nieraz latać. Świat jest rozbudowywany, dodawane są nowe lokacje, miasta. Do tego trzeba mnóstwo ludzi i to dobrze płatnych. No i oczywiście firma muśi na tym zarobić, udziałowcy czekają na dywidendy.

 

EDIT: No i koszty łączy internetowych. Tyle graczy przepycha przez sieć nieprawdopodobne ilości bajtów. Do tego każda postać jest przechowowywana przez Blizzarda na ich serwerach, backupy itd.

Edytowane przez ArturJak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59zl za miasiac grania.....paranoja.

To jest BARDZO malo. Ale sa darmowe gry, jesli taka cena ci nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja,w USA to jest MAX 5h pracy (takiej wakacyjnej dla studetow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze rekord graczy to 2 miliony jednoczesnie online. Powiedzmy ze srednio gra milion graczy online. Łatwo z tego mozna policzyć ze 1 milion graczy razy ok 20 dolarów za granie przez miesiac daje 20 milionow dolarów. I niech mi ktos teraz powie ze utrzymanie serwera kosztuje 20 milionow dolarów. Jestem gotów uwierzyć ze za serwery nacalym swiecie placa 2 miliony dolarów ale nie 20.

Druga sprawa - nie wątpie ze w usa trzeba pracować kilka godzin zeby grać w tą gre, a Angli nawet 2 czy 3 godziny, Ale jak pomysle ze w Polsce bym musial za przeproszenie zachrzaniać caly miesiac zeby zaplacic niecaly rok grania........ :lol2: to mi sie odechciewa grać. A nie kazdy ma dochody kilka tysiecy miesiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy ze rekord graczy to 2 miliony jednoczesnie online. Powiedzmy ze srednio gra milion graczy online. Łatwo z tego mozna policzyć ze 1 milion graczy razy ok 20 dolarów za granie przez miesiac daje 20 milionow dolarów. I niech mi ktos teraz powie ze utrzymanie serwera kosztuje 20 milionow dolarów.

Ale utrzymanie kilkunastu serwerów (w samych stanach), do tego każdy z nich rozdzielony na kilkaset pomniejszych hubów z łączem 100Mbps (za każdy trzeba zapłacić osobno!) postawione na najdroższych dostępnych procesorach i z najdroższym dostępnym chłodzeniem TROCHE kosztuje...

Jestem gotów uwierzyć ze za serwery nacalym swiecie placa 2 miliony dolarów ale nie 20.

Ja jestem gotów uwierzyć, że masz twarz jak rozjechana krowa. No bo chyba nie ładną? -_-

Druga sprawa - nie wątpie ze w usa trzeba pracować kilka godzin zeby grać w tą gre, a Angli nawet 2 czy 3 godziny,

30 minut dokładniej, jako informatyk w Apple...

Ale jak pomysle ze w Polsce bym musial za przeproszenie zachrzaniać caly miesiac zeby zaplacic niecaly rok grania........ :lol2:

708zł za CAŁY rok... Przecież już nawet renta jest większa jeśli miałeś dobrą pracę :P... Tak w ogóle to twoim zdaniem "zachrzanianie cały MIESIĄC" to dużo? Przypuszczając, że zarabiasz 1000zł (a jak mniej, to miej pretensje tylko do Siebie, mój drogi ;)), ok 500zł z tego wydasz na rachunki, zostaje ci jeszcze na wysokiej klasy pokarm, ciuchy i opłacenie WoWa. Chyba, że mieszkasz w jakimś rozpadającym się, nieocieplonym domu, masz podziurkowane rury od gazu i wody, a prąd kradną Ci sąsiedzi? :E

to mi sie odechciewa grać. A nie kazdy ma dochody kilka tysiecy miesiecznie.

I nie każdy musi mieć. Po prostu patrzysz na to, jakby to była niewyobrażalnie wielka suma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TE rozjechana krowa - powiedz mi ile blizzard placi za serwery ?? jak taki cfrany jestes...... a moze nic dla siebie nie biora, a moze wszystko co zarobia to na utrzymanie serwera wydaja. DObry jestes. Jakos guild wars tez jest online i tam sie nic nie placi. Pozdro Prabab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...